5 порад, як вибрати роботу з двох і більше варіантів

  1. Як зробити вибір, від якого може залежати ваше майбутнє. Ви розсилаєте своє резюме, приходьте на...
  2. 2. На рівні матеріального
  3. 3. Визначтеся, чи важлива для вас кар'єра
  4. 4. Покладайтеся на інтуїцію
  5. 5. Будьте чесні з собою

Як зробити вибір, від якого може залежати ваше майбутнє.

Ви розсилаєте своє резюме, приходьте на співбесіду, виконуєте якийсь тест, спілкуєтеся з майбутнім керівництвом і отримуєте роботу. Але раптом вас запрошують і на інше місце, куди ви також хотіли потрапити. Як бути в такому випадку, підкаже Work.ua .

Для хорошого фахівця подібна ситуація не рідкість. Якщо ви відмінно володієте професією, вмієте правильно себе подати і викликаєте у людей приємне враження, шанси отримати роботу мрії значно зростають. А коли виникає вибір, необхідно ретельно зважити всі «за» і «проти», щоб не пошкодувати про прийняте рішення.

1. Використовуйте метод таблиці

Випишіть в таблицю з двома стовпцями всі позитивні і негативні сторони роботи в конкретних компаніях. Пишіть все, що може здатися навіть незначною дрібницею: негарний кабінет, балакучий секретар, незручна парковка біля офісу, та хоч колір стін в холі. Майте на увазі, що в майбутньому саме ці дрібні недоліки можуть стати серйозним подразником. Ви почнете чіплятися до них, шкодуючи, що не віддали альтернативний варіант.

2. На рівні матеріального

Логічно, що одним з головних критеріїв вибору виявиться фінансова складова. З одного боку, варто йти туди, де зарплата вище. Але потрібно враховувати ще й перспективи на майбутнє. Цілком можливо, що там, де рівень оплати праці вище, не передбачені премії, бонуси і підвищення зарплати в найближчий рік, а то й два. Тому ще на співбесіді не соромтеся задавати питання щодо зростання окладу .

3. Визначтеся, чи важлива для вас кар'єра

Якщо ви хочете забратися якомога вище по кар'єрних сходах, вибирайте роботу з більшими перспективами, а від другого варіанту відмовтеся без сумнівів. Не секрет, що деякі компанії не вітають занадто активний прояв ініціативи з боку співробітників , Вважаючи за краще, щоб вони залишалися завжди на первісної посади, виконуючи не більше і не менше наміченого плану.

Тому заздалегідь говорите, до чого ви прагнете, і уточнюйте, чи може обраний роботодавець вам це запропонувати.

4. Покладайтеся на інтуїцію

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Згадайте, які емоції ви відчували при спілкуванні з майбутнім шефом і колегами - відчували ви себе комфортно в їх оточенні. Відновіть в пам'яті момент відразу після знайомства з компанією. Дуже часто люди вибирають вакансії на рівні ментального, і не помиляються. Робота в приємній атмосфері з людьми, які мислять і живуть вашими принципами, завжди принесе більше задоволення і результату.

5. Будьте чесні з собою

Коли ви розібралися з усіма перспективами, зарплатою і кар'єрним ростом , Дайте відповідь самі собі, навіщо вам потрібна ця робота, чого ви чекаєте від нового проекту, який бачите своє життя після прийняття остаточного рішення. Якщо ви вибираєте «майданчик для старту», ​​віддайте перевагу варіанту з більшими можливостями для власного розвитку. Якщо перебуваєте в пошуку стабільності, вибирайте пропозицію з гарантованими незмінними умовами і так далі.

Який би варіант ви не зволіли, ніколи не варто ні про що шкодувати. Пам'ятайте, що кожен поворот і кожна нова дорога - це завжди дорога в майбутнє, і лише від вас залежить, які уроки ви отримаєте з наслідків прийнятих рішень. Work.ua бажає вам зробити правильний вибір!

Щоб Залишити коментар, нужно Войти .

IRC (Internet Relay Chat)