Як дізнатися ключ безпеки мережі на роутері Ростелекома

  1. Куди і як ввести ключ мережі до роутера Ростелекома

Зазвичай, перед тим як підключитися до Вай Фай мережі, заснованої на інтернеті Ростелекома, потрібно дізнатися і ввести ключ безпеки. Захисний пароль, який встановлюється на роутерах, дозволяє уникнути підключення сторонніх осіб до вашої мережі, тому зустріти його можна досить часто. Ключ безпеки задається виключно власником обладнання і не може бути змінений без його відома (за винятком випадків хакерської атаки).

зміст:

Якщо ви думаєте про те, як дізнатися ключ безпеки від Вай Фай Ростелекома, для початку варто розібратися в видах мереж. Існують внутрішні мережі, наприклад, домашні або робочі, де інтернет надходить на роутер, а вже далі лунає пристроїв за допомогою Wi-Fi технології. Також є й інший вид підключення до інтернету, а саме Wi-Fi точки доступу , Встановлені самим Ростелекомом. Якщо перший варіант передбачає вибір ключа самим власником, то використовуючи другий, потрібно буде отримати пароль для доступу у оператора. Точки Wi-Fi зараз стають особливо популярними в заміських районах, де проводового підключення до мережі не передбачено.

Дізнайтеся, як правильно налаштовувати   роутери D-Link лінійки DIR 600 для інтернету від Ростелекома Дізнайтеся, як правильно налаштовувати роутери D-Link лінійки DIR 600 для інтернету від Ростелекома.

Прочитати про телеграму і способах її відправки можна тут .

Розглянемо докладніше перший варіант - особистий бездротовий роутер. Для установки ключа безпеки буде потрібно увійти в меню налаштувань пристрою. На більшості моделей початкового, середнього та навіть професійно класів змінити параметри можна за допомогою інтуїтивно зрозумілого веб-інтерфейсу.

Тут, в залежності від фірми виробника і прошивки, меню може відрізнятися, але завжди будуть присутні основні пункти, серед яких потрібно буде знайти настройки бездротової мережі. У цій вкладці можна буде як змінити або задати, так і просто дізнатися вже умовчанням встановлено ключ.

Якщо ви хочете дізнатися ключ мережі простішим способом і маєте пристрій на Windows, яке вже успішно підключено до інтернету від Ростелекома по Wi-Fi, то зробити це можна прямо в операційній системі:

  • заходимо в центр управління мережами;
  • переходимо у вкладку зміни параметрів адаптера;
  • вибираємо потрібний Wi-Fi адаптер і двічі натискаємо на нього лівою кнопкою миші;
  • тут йдемо по шляху вкладок «властивості бездротової мережі - безпека»;
  • відзначаємо пункт відображати вводяться знаки і бачимо встановлений пароль.

Увага! При виборі адаптера не плутайте настройки, відкриті правим кліком миші і подвійним лівим. У вкладці «Властивості», в які можна потрапити за допомогою лівої кнопки, знайти пункт, який відповідає за пароль точки доступу, не вдасться.

На жаль, дізнатися ключ безпеки Вай Фай мережі Ростелекома на мобільних телефонах з Android і IOS штатними засобами не вийде.

Куди і як ввести ключ мережі до роутера Ростелекома

Якщо у вас виникає питання про те, як і куди саме потрібно ввести ключ мережі до роутера Ростелекома, то варто ознайомитися з більш докладною інструкцією з підключення. На початку потрібно буде дізнатися виробника і модель маршрутизатора. Найбільш поширеними для домашнього та офісного інтернету зараз є роутери початкового і середнього рівня. На російському ринку найпопулярніші роутера представлені компаніями: D-Link , TP-Link, Asus, Tenda, а також деякими іншими брендами, прихованими за логотипом Ростелекома.

Другим кроком буде визначення IP адреси роутера. Найбільш поширеними є комбінації 192.168.0.1 і 192.168.1.1. Для того щоб дізнатися який саме IP використовується в маршрутизаторі за замовчуванням потрібно знайти друковану інструкцію до обладнання або ж завантажити PDF документ з офіційного сайту виробника пристрою.

Для того щоб дізнатися який саме IP використовується в маршрутизаторі за замовчуванням потрібно знайти друковану інструкцію до обладнання або ж завантажити PDF документ з офіційного сайту виробника пристрою

Після цього заходимо в браузер на комп'ютері, підключеному до мережі дротових або бездротових методом, і вводимо IP в адресний рядок. Натиснувши клавішу введення, ми потрапимо на головну сторінку налаштувань роутера. Для прикладу візьмемо роутер TL-WR1043ND. В інтерфейсі TP-Link потрібно вибрати вкладку «Бездротовий режим», що знаходиться в лівому сайдбарі. Тут можна налаштувати всі параметри Wi-Fi точки доступу. Якщо цікавить тільки ключ безпеки, вибираємо підкатегорію «Захист бездротового режиму». При вибраних параметрах WPA2-PSK або іншою версією, крім випадків, коли захист відключена, шукана комбінація буде вказана в полі з підписом «Пароль PSK». При зміні параметрів не забувайте зберігати їх відповідною кнопкою.

Дізнайтеся, як внести параметри підключення до   інтернету від Ростелекома на маршрутизаторах від Asus Дізнайтеся, як внести параметри підключення до інтернету від Ростелекома на маршрутизаторах від Asus.

Ознайомитися з інструкцією по налаштуванню роутера Ericsson T073G можна тут .

Тариф «Копійка»: //o-rostelecome.ru/tarify/tarif-kopeyka/ .

Дізнатися і ввести власний ключ безпеки мережі на основі інтернету від Ростелекома можна в параметрах власного роутера. Для користувачів, які з яких-небудь причин не мають доступу до веб-інтерфейсу обладнання (суспільний устрій в інтернет-кафе і т. Д.) Існує варіант перевірки пароля за допомогою своєї операційної системи. Але таким способом можна скористатися, тільки якщо у вас вже є підключений до мережі пристрій.

IRC (Internet Relay Chat)