Як добре вчитися в школі?

  1. Що ще почитати по темі?

До першої категорії можна віднести хлопців, яким пощастило, навчання їм дається без праці. Дані учні найчастіше не докладають особливих зусиль для того, щоб отримати максимальну кількість знань. Як результат - діти, що відносяться до першої категорії, найчастіше, ліниві і розслаблені. Їм все дається дуже легко, тому вони вважають, що немає необхідності готуватися до занять. Як правило, школярі, що входять в дану категорію, вчаться на «добре» і «відмінно».

До другої категорії можна віднести дітей, які домагаються хороших результатів при систематичних заучування матеріалу. Ці діти розуміють, що без праці вони навряд чи чогось досягнуть в житті. Їм доводиться прикладати максимум зусиль, щоб добре вчитися. Як правило, діти з цієї категорії дуже болісно переживають кожну поразку. Велика частина школярів, що входять в дану категорію, вчаться на «п'ятірки», зрідка в їх щоденнику можуть з'явитися «четвірки».

Велика частина школярів, що входять в дану категорію, вчаться на «п'ятірки», зрідка в їх щоденнику можуть з'явитися «четвірки»

Деяким везунчикам навчання дається легко
Фото: pixabay.com

До третьої категорії школярів відносяться учні, які не докладають особливих зусиль і не мають потягу до знань. Незважаючи на це, хлопцям теж хочеться вчитися на гарні оцінки. Але зазвичай ці діти або «трієчники», або «двієчники».

До якої б категорії не відносився дитина, йому важливо знати, що про нього думають оточуючі. Одиниці можуть змиритися з думкою, що вони вчаться гірше всіх. В основній масі своїй діти прагнуть бути краще.

Що ж можна зробити, щоб добре вчитися в школі?

Незібраність - головна причина невстигання
Фото: pixabay.com

Цікавий факт - чим більше справ заплановано на день, тим більше людина встигає зробити. Дитина, який займається в декількох секціях і гуртках, встигає і уроки зробити, і позакласні заняття відвідати, і погуляти, і телевізор подивитися.

Той же, хто нічим не зайнятий в післяурочний час, не встигає навіть уроки зробити!

Чому так відбувається? Причиною є незібраність. Прийшовши зі школи, дитина усвідомлює, що попереду у нього півдня і він все встигне зробити. В результаті, він безцільно проводить день і не встигає помітити, як пройшов час і настав вечір.

Школяр, пам'ятай! Чим більше справ ти заплануєш, тим більше встигнеш зробити.

Чим більше справ ти заплануєш, тим більше встигнеш зробити

Щоб добре вчитися, треба розпрощатися з лінню
Фото: pixabay.com

На що звернути увагу, щоб добре вчитися? Пропонуємо кілька нескладних правил для тих, хто хоче добре вчитися в школі:

1. Щоб добре вчитися, треба розпрощатися з лінню. Без цього добре вчитися не вийде!

2. Хочеш добре вчитися - Розплануйте свій день, запишись в який-небудь гурток. Адже зміна діяльності дуже благотворно позначається на розумових здібностях. Розподіливши свого часу так, щоб після уроків можна було відволіктися від занять на годину-другу.

3. Завжди виконуй домашнє завдання. Навіть якщо ти запам'ятав те, що розповідав учитель під час уроків - перечитай тему будинку. Ніколи не забувай про усні завдання. Адже від того, наскільки ти зрозумієш тему, залежить те, як ти зможеш застосувати знання на практиці. Особливо це стосується точних наук. Завжди вчи правила напам'ять. Адже вивчити одне правило нескладно. Куди складніше згодом вчитися, маючи прогалини в знаннях.

Куди складніше згодом вчитися, маючи прогалини в знаннях

Починай робити найскладніше завдання
Фото: pixabay.com

4. Виконуй завдання від «складного» до «простому». Почни з того уроку, який є для тебе найскладнішим. Адже на свіжу голову легше справлятися з труднощами. До того моменту, як ти втомишся, тебе залишиться виконати найлегші завдання, з якими ти впораєшся без особливих зусиль.

5. Якщо на завтра нічого не задали, повтори пройдений матеріал, приділи цьому півгодини. Ти побачиш, наскільки легше тобі дасться вивчення нового матеріалу.

6. Фізичне навантаження - ідеальний помічник хорошої успішності в школі. Виконання декількох вправ в перервах між заняттями дозволить швидше опанувати матеріалом.

7. Ніколи не псуй відносини з учителем. Для того щоб вчитися добре, досить цікавитися предметом, і вчитель це обов'язково оцінить.

Для того щоб вчитися добре, досить цікавитися предметом, і вчитель це обов'язково оцінить

Привілей інтерес до предмету - учитель це оцінить
Фото: pixabay.com

Прислухавшись до наших порад, ти зрозумієш, як добре вчитися в школі!

Що ще почитати по темі?

Кому в школі вчитися важко?
Як допомогти дитині добре вчитися в школі?
Як допомогти дитині в навчанні? Чи не брешіть і вчіться разом!

Що ще почитати по темі?
Що ж можна зробити, щоб добре вчитися в школі?
Чому так відбувається?
Що ще почитати по темі?
Кому в школі вчитися важко?
Як допомогти дитині добре вчитися в школі?
Як допомогти дитині в навчанні?
IRC (Internet Relay Chat)