Як написати SEO статтю Якісно. нові фішки

 1. Як написати SEO статтю
 2. Як написати SEO статтю правильно
 3. Оптимізовані картинки в статті
 4. Мета теги Title, description, keywords
 5. Зрозумілий людині УРЛ, в народі ЧПУ
 6. перелінковка
 7. Перевірка релевантності
 8. висновки

Всім привіт! Друзі, от скажіть мені, як написати seo статтю для того щоб вивести її в ТОП? Чи потрібно дотримуватися якихось правил по SEO? Якось оптимізувати цю статтю? Або можна просто написати статтю, опублікувати її і чекати відвідувачів?

Я зараз до чого веду, до того що, дуже багато новачків, не вивчаючи цю тему пишуть статті, не оптимізуючи їх публікують, і чекають відвідувачів. Але проходить місяць, другий, а відвідувачів все немає і немає. Ось на цьому сумному моменті блог і вмирає.

Друзі я сьогодні постараюся максимально ясно і чітко розкласти по поличках цю тему, з урахуванням всіх змін алгоритмів пошукових систем.

Тільки не плутайте написання «SEO статті» і написання статті «Для Людей». Сьогодні Ми розберемо як написати SEO статтю, щоб вона подобалися пошуковим системам.

Але, хоч як це парадоксально, одночасно потрібно писати так, щоб стаття сподобалася як пошуковим системам, так і відвідувачам. Потрібно знайти цей баланс, дотримуватися правил SEO і в той же час писати цікаво, ненав'язливо і легко.

Для того, щоб писати цікаві та потужні статті, які будуть привертати увагу відвідувача, потрібно дуже постаратися. У своїй статті « Як писати статті для сайту »Я дав покроковий план, з написання цікавих текстів для відвідувачів. Прочитайте цю статтю обов'язково.

А зараз ми переходимо до теми сьогоднішньої статті.

Взагалі я розумію новачків, в інтернеті просто хмара інформації про те, як написати SEO статтю, АЛЕ вся ця інформація написана блогерами ще в 2011 - 2012 роках!

Реально, ось зайдіть зараз в пошуковик і подивіться інформацію на цю тему. У ТОП 10 знаходяться статті 2011 - 2012 роки.

Так, з того часу звичайно не всі змінилося, але зміни були і їх обов'язково потрібно враховувати при написанні SEO текстів.

Ну що ж, давайте перейдемо до основного питання.

Як написати SEO статтю

Почну з банальних правил, які вже дуже багато знають, але коли я вирішив висвітлити цю статтю на всі 100%, то упускати це я просто не маю права.

Перше з чого хочу почати, це природно вибір теми статті.

Тут все і так зрозуміло і нічого надприродного в цьому немає. Подумали, вирішили на яку тему краще написати, щоб дана стаття приносила відвідувачів, а не лежала мертвим вантажем на блозі і збирала тільки відмови, це нам зовсім не потрібно.

Припустимо, я визначився з темою і хочу написати статтю «Як заробити в інтернеті» (це мій улюблений запит, який постійно привожу в приклад). Тепер потрібно подивитися, чи буде цей запит приносити мені на блог відвідувачів.

Для цього нам знадобитися сервіс Wordstat Yandex , За допомогою якого ми дізнаємося кількість показів даного запиту на місяць.

Переходимо на сервіс і дивимося, ось результат:

Переходимо на сервіс і дивимося, ось результат:

Як видно, число показів в місяць даного запиту одно - 9 539 раз. Це дуже хороший результат. Якщо 9 539 розділити на 30 (днів), то отримаємо 317 показів в день.

Тепер уявіть собі, якщо написати таку статтю і вийти в ТОП, то можна отримати тільки з цієї статті, хай не 317 відвідувачів, все звичайно тільки до Вас не зайдуть, але 150 відвідувачів я думаю точно.

Загалом, з темою статті і ключовий фразою, по якій буду просувати статтю, я вже визначився.

Тепер переходимо безпосередньо до того, а як написати статтю, яка сподобатися пошуковим системам.

Як написати SEO статтю правильно

Я зараз не буду писати, що стаття повинна бути цікава, читабельна і все таке, це не тема цієї статті.

Тут тільки скажу, що стаття не повинна бути маленька. Пишіть великі статті, це по-перше, дасть вам можливість повністю висвітлити тему, а по-друге затримає на тривалий час відвідувача, ніж поліпшить поведінкові чинники.

Відразу ж при написанні статті вставляйте ключову фразу, під яку будете просувати статтю, в моєму випадку «Як заробити в інтернеті».

Але, у багатьох початківців виникає одне просте і логічне запитання: Який обсяг статті повинен бути (скільки слів), і скільки разів потрібно вставити в статтю ключову фразу.

Тут однозначної відповіді немає. Але, це не означає, що не варто дотримуватися певних критеріїв. Дуже Вам рекомендую прочитати одну з моїх статей, в якій я написав, як точно визначити потрібну кількість слів і кількість ключових слів в тексті, для тієї чи іншої статті.

Але, не забувайте також вставляти в статтю, ключову фразу в розведеному вигляді, це дуже важливо.

Наприклад, я пишу статтю і заточую під ключовий запит «Як заробити в інтернеті», Ви вже знаєте, що дана фраза повинна бути в тексті, на початку статті і в кінці - це обов'язково, і ще в середині тексту.

Але і ще ця фраза повинна розбавлятися, наприклад:

 • Як швидко заробити грошей в інтернеті
 • Заробляйте в інтернеті, не виходячи з дому
 • Швидкий заробіток грошей в інтернеті без вкладень

Як бачите, я ключову фразу видозмінив, додав деякі слова. Ось такі розбавлені фрази також обов'язково повинні бути присутніми в тексті статті, Але, не багато: 2-3 буде досить.

Хлопці, тільки прошу Вас не забувати про те, що стаття повинна бути читабельна, що не напихати ключові фрази в кожне речення, не перестарайтеся.

За Переспа ключовими словами в статтях, можете заробити фільтр від пошукових систем, і потім будуть сльози. Все повинно бути в міру.

Мало не забув, практично всі пишуть, що в статті потрібно виділяти всі ключові слова жирним, курсивом, підкресленням і т.д. Друзі, це було так раніше. Зараз краще цього не робити.

Я не кажу, що взагалі нічого не робити жирним, курсивом, немає це робити звичайно потрібно. Але краще виділити жирним. Наприклад, підзаголовок або якийсь розділ статті. Ключові слова в статті виробити жирним, курсивом і так далі не потрібно, можна заробити фільтр за пере оптимізацію.

Ну все, статтю написали, вставили до статті ключову фразу, як точне входження, так і в розведеному вигляді. Стаття готова. Що далі?

Оптимізовані картинки в статті

Хлопці, це також не маловажний елемент при написання SEO статті. Картинки в статті просто обов'язково повинні бути, але не просто картинки, які ви зберегли собі з Яндекса або Google, а оптимізовані, унікальні картинки.

Яндекс і Google просто обожнюють унікальні сайти, на яких унікальні статті, унікальні картинки в статтях, унікальне відео в статтях. Такі статті виходять в ТОП.

За непоодинокі (навіть якщо у вас 100% унікальна стаття, але картинки не унікальні, просто викачані з інтернету і вставлені в статтю) пошукові системи знижують в пошуковій видачі, а вам це треба? Звичайно ж ні.

Тому в статтях повинні бути тільки унікальні картинки. Ось Ви зараз подумали, а де ж їх брати? Де знайти ці унікальні картинки?

Відповідь - так в тому ж інтернеті, тільки Ви не просто зберігайте картинку з інтернету собі на комп'ютер, а робіть скріншот даної картинки.

Зараз поясню. У кожної картинки є свій цифровий код. Роботи пошукових систем вони ж не бачать саму картинку і що на ній намальовано, вони визначають картинку по її цифровому коду.

Тепер уявіть, що робот пошукової системи бачить один і той же цифровий код картинки, то на одному сайті то на іншому сайті, а потім ще й на третьому сайті. А що це означає? Одна і та ж картинка стоїть на декількох сайтах, а значить вона не унікальна.

Роблячи скріншот картинки, Ви створюєте абсолютно новий цифровий код. А якщо цифровий код новий, значить картинка унікальна на 100%.

Але це тільки пів справи. Ось зробили Ви скріншот і думаєте, ось круто як, зараз напхати в свою унікальну статтю унікальних картинок, і стаття буде просто супер унікальною і вилетить в ТОП. Але, оптимізація картинок на цьому не закінчилася.

Перш ніж вставити скріншот в статтю, спочатку потрібно зменшити його розмір. Навіщо це потрібно?

Навіщо це потрібно

Зараз пошукові системи дуже прискіпливі до сайтів і виводять в ТОП тільки кращих. Так ось, на позиції в пошуковій видачі, так само значно впливає і швидкість завантаження Вашого сайту.

Ось уявіть собі, що Ви вставите до статті кілька картинок, які важать не мало. Наприклад, по 250 - 300 кб. Так Ваш сайт буде завантажуватися дуже і дуже повільно.

А якщо ці картинки оптимізувати і зменшити розмір до 40 - 50 Кб, це вже значно краще і швидкість завантаження Вашого сайту значно збільшитися. Тому вам потрібно стиснути картинку без втрати якості до мінімальних розмірів, а вже потім вставляти її до статті. Як зменшити вагу картинки, читайте тут .

Взагалі пошукові системи зараз дуже уважно стежать за швидкістю завантаження. Так що намагайтеся прискорювати свої сайти (блоги) по максимуму.

Ну, з оптимізацією картинок ми закінчили. Ще один важливий момент, перед тим як вставляти картинку до статті, перейменуйте її і назвіть картинку, ключовий фразою, під яку заточувати статтю.

Ось, я пишу статтю «Як заробити в інтернеті», це моя ключова фраза. Цією ж фразою я і назву картинку, яку вставлю в статтю. Тільки не називайте все картинки одним і тим же назвою.

Як Ви помітили у мене на блозі йде спочатку велика картинка, а потім починається стаття, ось як раз цю картинку я і називаю ключовий фразою.

Не забувайте про це, це дійсно важливо і значно підвищує релевантність статті.

Мета теги Title, description, keywords

Теж найважливіший момент. Мета теги Title, description, keywords. Вони як відомо, створюються плагіном All in One SEO Pack. Хто ще не встановив даний плагін, швидко виправляйте цю грубу помилку.

При написанні статті в WordPress в кінці, розміщені дані теги, які підлягають правильному заповненню.

При написанні статті в WordPress в кінці, розміщені дані теги, які підлягають правильному заповненню

Ось як це виглядає в пошуковій видачі

Ось як це виглядає в пошуковій видачі

Найголовніше, що повинно бути в title, description, keywords - це точне входження ключової фрази, і вона повинна бути розташована на самому початку.

Keywords - це ключові слова за якими людина шукає інформацію в інтернеті. У нашому випадку «Як заробити в інтернеті». Один важливий момент, в Keywords НЕ напихають багато ключових слів. В ідеалі якщо Ви пропишете тільки одну фразу по якій просувається.

Це раніше можна було пхати туди багато ключових слів, писали по 7 - 8, а то і більше, зараз за це пошукові системи по голівці не погладять.

Це раніше можна було пхати туди багато ключових слів, писали по 7 - 8, а то і більше, зараз за це пошукові системи по голівці не погладять

І намагайтеся скласти мета теги Title, description так, щоб це було чіпляють.

Не забувайте, що в мета тезі Title допускається тільки 60 символів, а в description 160, не перевищуйте ліміт і намагайтеся вкластися в ці показники.

Зрозумілий людині УРЛ, в народі ЧПУ

Продовжуючи тему: Як написати SEO статтю, хочу зазначити що, дуже важливу роль відіграє відображення адресного посилання вашої статті.

Я частенько читаю різноманітні блоги і приблизно третина з них містять у собі криві посилання статей. Пошукові роботи не люблять такі посилання. Ось приклад кривої посилання:

http://site.ru/?p=1142

Як бачите на засланні відображається знак питання, цифри і всяка інша нісенітниця. Це не є Гуд! Такі посилання нікуди не годяться, роботи пошукових систем будуть знижувати Ваш блог в пошуковій видачі.

Посилання має бути читана, ось Вам приклад правильної:

http://site.ru/vnutrennyaya-optimizaciya-wordpress-bloga.html

Ось такою має бути посилання. Як бачите вони читана, все зрозуміло. Спочатку йде доменне ім'я сайту, а потім назву статті. Так і має бути.

Якщо у Вас все ще посилання відображаються криво, швиденько це виправляйте. Для цього вам потрібно завантажити плагін RusToLat .

Після того як скачаєте, просто встановіть його, активуйте і все. Налаштувань там робити абсолютно ніяких не потрібно.

Далі скопіюйте ось цей код:

В адмін-панелі Вашого блогу перейдіть в розділ «Налаштування» => «Постійні посилання» і в розділі «Загальні настройки» поставте чекбокс навпроти «Довільно» і в порожнє поле вставте той код, який я вам дав вище:

В адмін-панелі Вашого блогу перейдіть в розділ «Налаштування» => «Постійні посилання» і в розділі «Загальні настройки» поставте чекбокс навпроти «Довільно» і в порожнє поле вставте той код, який я вам дав вище:

От і все. Правильний URL у Вас налаштований.

Що хочу додати. Ось налаштували правильне відображення URL, тепер при написанні і публікації статті, у Вас в URL, обов'язково повинна відображатися ключова фраза, під яку Ви пишете статтю.

На моєму прикладі, я хочу написати статтю під ключову фразу «Як заробити в інтернеті», і ось який URL адреса цієї статті повинен бути: http: //сайт.ru/kak-zarabotat-v-internete.html

Просто вставляєте фразу «Як заробити в інтернеті» в назву статті, URL сформується сам, автоматично. Обов'язково в назві статті повинна бути ключова фраза.

перелінковка

Обов'язковий елемент, який повинен бути присутнім. У тексті стати повинно бути 2-3 посилання на інші статті вашого блогу, які тематично доповнюють цю статтю.

Перелінковка, по-перше, значно покращує поведінкові фактори на Вашому блозі, а по-друге рівномірно розподіляє вагу між статтями.

Взагалі тема перелинковки досить велика і цього я присвятив окрему статтю. За допомогою перелинковки можна творити чудеса в просуванні.

Перевірка релевантності

Ну і заключний етап. Після того як ви написали статтю, заточили під пошукову фразу, в загальному зробили все що я писав, Ви публікуєте статтю на своєму блозі і тепер Вам обов'язково потрібно перевірити її на релевантність.

Це просто життєво-необхідно, інакше все що ви там писали, піде на з марку і буде бовтатися в пошуковій видачі десь далеко.

Що таке релевантність - це відповідність написаної Вами статті, ключовою фразою під яку Ви заточували дану статтю. Чим вище релевантність статті, тим більше цю статтю полюблять роботи пошукових систем.

Так, ну на цьому написання SEO статті закінчується, давайте тепер зберемо всі що я написав в купу.

висновки

Висновок, це напевно голосно сказано, просто заключним етапом я зберу всі що написав в купу, і викладу у вигляді плану.

План - По Написанию SEO Статті

 • вибір теми
 • Підбір в Яндекс Вордстат ключової фрази, під яку буде заточуватися стаття
 • Написання статті (ключова фраза в статті, як пряме входження, так і в розведеному вигляді)
 • Вставка картинок до статті (скріншот, зменшення розміру картинки, назва однієї картинки ключовий фразою)
 • Людино-Зрозумілий URL (в URL ключова фраза)
 • Заповнення мета тег Title, description, keywords (також в них ключова фраза)
 • перелінковка
 • Аналіз релевантності (підвищення релевантності до 100%)

Ось Ми і розібралися з Вами Як написати SEO статтю. Пишіть оптимізовані статті, підганяйте до 100% релевантності та все у Вас буде ОКЕЙ!

На цьому я буду закінчувати. Думаю, новачки почерпнули багато корисної інформації, тепер впроваджуйте на практиці і отримуйте позитивні результати.


Дивіться також:
Друзі, от скажіть мені, як написати seo статтю для того щоб вивести її в ТОП?
Чи потрібно дотримуватися якихось правил по SEO?
Якось оптимізувати цю статтю?
Або можна просто написати статтю, опублікувати її і чекати відвідувачів?
Що далі?
За непоодинокі (навіть якщо у вас 100% унікальна стаття, але картинки не унікальні, просто викачані з інтернету і вставлені в статтю) пошукові системи знижують в пошуковій видачі, а вам це треба?
Ось Ви зараз подумали, а де ж їх брати?
Де знайти ці унікальні картинки?
А що це означає?
Навіщо це потрібно?
IRC (Internet Relay Chat)