Як отримати якісні SEO посилання на свій сайт?

SEO просування , Про який ми писали раніше, не може обійтися без використання якісних зворотних посилань на сайт. Оскільки ви знаходитесь на цій сторінці, значить вже задумалися про те, як правильно отримати зворотні seo посилання. Більш того, буде здорово, якщо ці посилання обійдуться вам безкоштовно. Ось тільки питання в тому, як їх отримати? Які способи отримання якісних зворотних seo посилань сьогодні актуальні?

Перш ніж відповісти на всі ці питання, варто розібратися, що таке посилальна маса, для чого вона потрібна і як впливає на сайт. Тому почнемо саме з цих питань.

Що таке посилальна маса?

Посилальна маса (СМ) - це весь набір посилань, які ведуть на ваш сайт з сайтів донорів, сайтів партнерів і т.д. До речі, до таких посиланнях відносять посилання з соціальних мереж, які репоста відвідувачі ваших сайтів на свої сторінки, групи (що рідко). В цілому, СМ - це абсолютно всі посилання, які ведуть на ваш сайт незалежно від джерел.

Для чого використовують кількість посилань?

Зазвичай посилальна маса підвищує рейтинг в пошукових мережах і саме для цих цілей намагаються наростити їх кількість. Справа в тому, що пошукові мережі використовують власні механізми, які дозволяють або опускати ваші позиції в пошуковій видачі або ж навпаки, піднімати вгору. Так ось, посилальна маса впливає на це питання.

Справедливості заради варто відзначити, що сьогодні СМ не так працює, як це було, скажімо років 5 назад. Сьогодні частка СМ в SEO просуванні приблизно дорівнює 35% з усіх засобів, які використовують фахівці. Але рейтинг ніхто не відміняв, і він часто впливає на ваших позиціях у видачі.

Але рейтинг ніхто не відміняв, і він часто впливає на ваших позиціях у видачі

Для чого використовують кількість посилань?

Наприклад, Яндекс використовує показники ТІЦ - тематичний індекс цитування, який присвоюється за рахунок нарощування посилальної маси. Правда, в гонитві за ТИЦ можна нарватися на АГС, фільтр, який відсіює сайти, створені задля рейтингу і трафіку, але про це нижче.

І звичайно трафік, багато трафіку. Чим краще і якісніше зворотні посилання, тим більше людей переходять на ваш сайт. Більш того, якщо ваш сайт зосереджений на просуванні послуг або товарів, ви можете отримати потенційних клієнтів без зайвих витрат.

Які посилання підходять для просування?

Так, ви вірно зрозуміли, не всі посилання підійдуть для просування. Як я згадував раніше, ми живемо не в 90-е, тому SEO просування сильно змінилося. Чи не якісні посилання можуть поставити хрест на вашому сайті, навіть, якщо він вже завоював певний рейтинг або репутацію в пошукових службах.

Як це може статися на практиці? Припустимо, ви створили блог, природно, завдяки нашим рекомендаціям, і він став дійсно популярним. Вас швидко індексує пошуковий робот, з трафіком немає проблем, тому ви подумали, що прийшов час заробити. Ви друкуєте статтю, де ставите посилання на сайт рекламодавця, який займається просуванням бізнес послуг.

Здається, всі задоволені, ви заробили пару сотень американських рублів, а рекламодавець отримав трафік на свій сайт. Але як сприймуть ваше рішення пошукові роботи? Якщо врахувати, що ваш сайт створений для дітей, то бізнес тема до вас взагалі не відноситься. Отримавши такий контент, робот вважатиме, що його хочуть нає ... Пошуковик вам виставляє в кращому випадку попередження, а в гіршому - ставить фільтр на ваш сайт і він більше не буде знаходиться в пошуковій видачі.

До речі, фільтр АГС в народі називають анти говно сайт. Практично всі фільтри пошукових служб працюють для того, щоб в пошук не попадав мотлох, створений для заробітку на трафіку або на продаж реклами. Для користувачів це величезний плюс. Для новачків в сео просуванні це може навіть зашкодити сайту.

Де брати якісні зворотні посилання?

Ідеально, якщо ви зможете попросити своїх друзів про розміщення на їх сайтах зі схожою тематикою посилання на вас. Але, як правило, таких друзів мало. Тому варіантів два: платний і безкоштовний.

За додаткову плату: можна використовувати біржі обміну посиланнями, такі як Sape або GoGetLinks ,. Сплативши дану послугу, ви отримаєте хорошу посилання на свій сайт, яка точно проиндексируется і залишиться на довго в індексі.

Безкоштовний варіант ... Ви ж саме за цим тут? Пишіть хороший контент, хороші статті і відправляйте їх на сайти, які схожі за тематикою. Зазвичай автори не проти розмістити такі статті. Попросіть вказати посилання на ваш сайт, як на автора в якості подяки.

На завершення…

Використання посилальної маси в комбінації з іншими засобами SEO просування , Дозволить вам сильно виділитися серед конкурентів, якими б сильними вони не були. Головне в цій справі не нарватися на пошукові санкції, але це вже інша історія ...

Ось тільки питання в тому, як їх отримати?
Які способи отримання якісних зворотних seo посилань сьогодні актуальні?
Що таке посилальна маса?
Для чого використовують кількість посилань?
Для чого використовують кількість посилань?
Які посилання підходять для просування?
Як це може статися на практиці?
Але як сприймуть ваше рішення пошукові роботи?
Де брати якісні зворотні посилання?
Ви ж саме за цим тут?
IRC (Internet Relay Chat)