Як поліпшити позиції свого сайту за 24 години

  1. 1. Наведіть порядок у ключових словах Цілком можливо, що ваш сайт не такий популярний, як хотілося...
  2. 3. Проаналізуйте зворотні посилання
  3. 4. Дізнайтеся більше посиланнями c іншими ресурсами

1. Наведіть порядок у ключових словах

Цілком можливо, що ваш сайт не такий популярний, як хотілося б, по банальну причину: користувачі просто не можуть його знайти. Він загубився у видачі пошукових систем, а провиною всьому невдало підібрані ключові слова.

Втім, така заява потребує перевірки. Є два способи дізнатися, по яких запитах приходять до вас на сайт. Перший - довгий і нудний: вам доведеться вручну перелопатити енну кількість сторінок видачі пошукових систем. Другий - куди простіше: за вас все зробить програма Rank Tracker .

Другий - куди простіше: за вас все зробить програма   Rank Tracker

Rank Tracker допоможе правильно скласти семантичне ядро ​​запитів, покаже кількість запитів для кожного ключового слова і розрахує індекс його ефективності. Можна підбирати слова, що відносяться до певної сфери ринку, які підходять за змістом для вашого сайту і ресурсів конкурентів, або ж створити список слів на основі комбінацій фраз і помилок.

У підсумку ви дізнаєтеся, за якими словами до вас приходять люди, порівнюєте свою стратегію просування з тієї, що використовують конкуренти, і розумієте, яких заходів слід вжити.

2. Оптимізуйте сайт

Звучить страшно, але без цього не обійтися. Якщо ваш ресурс не відповідає вимогам, які висувають пошуковики, справа марна - він так і буде бовтатися в глибинах видачі.

Що робити в такій ситуації? Провести технічний аудит сайту за допомогою програми WebSite Auditor .

Провести технічний аудит сайту за допомогою програми   WebSite Auditor

Результати такого дослідження допоможуть зрозуміти, над якими елементами варто попрацювати в першу чергу, щоб покращити індексацію сайту в пошукових системах. WebSite Auditor підкаже, як оптимізувати сторінки під обрані вами ключові слова.

Ця програма показує ще й статистику по соціальним сигналам як для сайту в цілому, так і для окремих сторінок. Така статистика потрібна для того, щоб визначити, які соціальні мережі призводять до вас більше людей. Відповідно, їм варто в майбутньому приділяти більше уваги, відмовившись від неефективних.

3. Проаналізуйте зворотні посилання

Зворотні посилання будуть дуже корисні для просування вашого сайту: пошуковики розцінюють цей показник як свого роду знак якості. Чим більше посилань з якісних ресурсів, тим краще.

Щоб дізнатися, хто на вас посилається, і позбутися від посилань з сумнівних сайтів, скористайтеся програмою SEO SpyGlass .

Щоб дізнатися, хто на вас посилається, і позбутися від посилань з сумнівних сайтів, скористайтеся програмою   SEO SpyGlass

З її допомогою ви зможете відшукати тисячі зворотних посилань, оцінити їх якість і проаналізувати домени, що посилаються на вас, по 40 параметрам: від Google Rank і Alexa Rank до використаних довідкових анкоров.

Не зайвим буде уточнити, як справи у конкурентів: хіба мало, раптом знайдете сайти, де стоїть розмістити посилання на ваш ресурс. Такі перевірки варто влаштовувати регулярно, для цього у SEO SpyGlass є планувальник завдань.

4. Дізнайтеся більше посиланнями c іншими ресурсами

Пам'ятайте, як давним-давно сайти обмінювалися кнопками, допомагаючи один одному в ім'я просування? Тут ситуація та ж сама, але з посиланнями.

програма LinkAssistant - надійний інструмент для пошуку і оцінки якості зворотних посилань. Пошуковики за дві секунди розкушують хитрунів, які роблять ставку виключно на кількість посилань, так що якість - параметр, який не слід ігнорувати.

Пошуковики за дві секунди розкушують хитрунів, які роблять ставку виключно на кількість посилань, так що якість - параметр, який не слід ігнорувати

LinkAssistant знайде сайти, релевантні вашому, допоможе вести переписку з потенційними партнерами, а після розміщення посилання перевірить, чи все з нею гаразд: чи немає редиректу або заборони на розміщення в robots.txt.

Грамотне SEO-просування - запорука успіху вашого ресурсу. Навіть якщо ви абсолютно не розбираєтеся в цій темі, нічого страшного: розумні програми зроблять все самі. Вони підкажуть, які недоліки варто виправити, навчать вибирати правильні ключові слова і підберуть партнерів для обміну посиланнями.

Поліпшити позиції сайту

Що робити в такій ситуації?
IRC (Internet Relay Chat)