Як правильно підібрати ключові слова для статті блогу

  1. Ось так, поетапно, ми переходимо від пошукового запиту до ключового.

Сьогодні обговоримо як правильно підібрати ключові слова для статті Вашого блогу Сьогодні обговоримо як правильно підібрати ключові слова для статті Вашого блогу.

У попередньому пості ми почали тему seo, де обговорили загальні моменти. Сьогодні переходимо до конкретики. Почнемо, як говоритися, з початку. Тобто з того моменту, коли у нас з'являється думка про створення конкретної статті.

Ми вибрали тему поста. Продумали про що будемо писати, як будемо викладати інформацію, в чому виражатиметься суть статті, її корисність. Інакше, що отримає відвідувач, прочитавши Вашу статтю.

Всі ці моменти продумуються для нашого читача. Але ми повинні пам'ятати і про робота, який буде просувати нашу статтю. Тому повинні дуже ретельно підібрати ключове слово, яке так само буде відображати суть статті. Саме завдяки йому робот буде оцінювати релевантність Вашої статті.

Як же провести грамотний підбір ключових фраз або слів?

Давайте почнемо з того, що в першу чергу треба дізнатися популярність запиту в мережі, який би відповідав темі Вашої статті. Дізнатися це можна тільки використовуючи статистику запитів.

У мережі існують два найпопулярніших сервісу. Вони належати пошуковим системам Яндекс і Google. Можна користуватися обома.

Google - це. Він в основному спрямований на підбір ключів до рекламних оголошень.

Тому я користуюся сервісом Яндекса.

Отже, звертаємося до сервісу.

Отже, звертаємося до сервісу

Зверніть увагу на те, що б була встановлена ​​кнопка - "За словами". І якщо у Вас не комерційна стаття, тобто прив'язана до певного регіону, то підбір слів повинен проводитися по "всіх регіонах".

Тепер в поле підбору слів вводимо передбачуваний ключовий запит. Саме запит, а не передбачуваний ключ. Справа в тому, що люди не вводять в пошукові системи ключі, він вводять запити, які формулюють самостійно, у відповідності зі своєю проблемою.

Давайте розглянемо всі на прикладі мого підбору ключа до цієї статті.

Я вирішила написати статтю по підбору ключа до статті. Якщо я введу слово "ключ" - то отримай величезний список, в якому будуть навіть запити, що стосуються виготовлення ключа, ключа у вигляді слюсарного інструменту і т.д.

Тому я вводжу запит - "ключові слова" і отримую теж не маленький список.

Тому я вводжу запит - ключові слова і отримую теж не маленький список

Сервіс мені повідомляє, що 146 626 раз на місяць люди вводили в пошукову систему Яндекс запити, які містили фразу "ключові слова". Зверніть увагу на список запитів. У кожному з них є цей двох словник (запит, який містить два слова).

Уважно переглянувши список, я вибираю фразу, яка найбільше відповідає темі статті. Це трехсловнік - "підбір ключових слів". Клікаю на нього і отримую другий список запитів. Статистика дає інформацію, що таких показів було 6 899.

Що б зрозуміти, скільки разів запитували сам трьох словник, я використовую оператор лапки "".

І з'ясовується, що таких запитів було практично в шість разів менше - 1 194 рази. Тепер я повинна з'ясувати кількість запитів в точній входження. Тобто, ключова фраза не повинна змінюватися за відмінками, часу або номера. А бути конкретно в тому вигляді, в якому ми зробили запит.

Для цього використовуємо ще один оператор. Перед кожним словом ставимо знак оклику.

Перед кожним словом ставимо знак оклику

І отримуємо результат - в точній входження. Як бачите кількість запитів зменшилася - 1 134. Ось саме цю фразу ми і будемо використовувати в своїй статті.

Ось так, поетапно, ми переходимо від пошукового запиту до ключового.

Наше завдання з'ясувати не тільки кількість точних запитів, але і виключити порожні запити. Це ті, які видають нуль при використанні двох операторів. Ось приклад, який видав порожньою запит.

Справедливості заради, треба сказати, що мені довелося підшукувати інше ключове слово, так як плагін yoast seo повідомив, що ключ "підбір ключових слів" я вже використовувала. І довелося шукати слово схоже, але в точному входження інше. Таким виявилося "підібрати ключові слова". Сенс той же. Ось такі тонкощі ...

Ще один момент, про який не можна забувати - для однієї статті на блозі ми можемо використовувати тільки один ключ.

Тепер про частотності запитів. Найкраще просуваються статті оптимізовані під ключ з низькою частотністю: 100-500. Це зазвичай багато словники: двох. трьох, чотирьох ... Це особливо актуально для початківців блогів.

Ну ось мабуть і все про підбір ключа. У наступних постах продовжимо тему.

У наступних постах продовжимо тему

Як же провести грамотний підбір ключових фраз або слів?
IRC (Internet Relay Chat)