Як роздрукувати картинку на принтері з комп'ютера

 1. Спосіб №1. Додаток «Друк зображень»
 2. Спосіб №2. Paint
 3. Спосіб №3. Photoshop
 4. Відео - Як друкувати на принтері з комп'ютера

Зображення з комп'ютера можна роздруковувати на звичайному принтері, як і текстові документи. Картинка, як правило, вимагає набагато більше чорнил, тому хотілося б друкувати все правильно з першого разу, без помилок. Зображення з комп'ютера можна роздруковувати на звичайному принтері, як і текстові документи

Як роздрукувати картинку на принтері з комп'ютера

Перед безпосередній друком перевірте кілька моментів, щоб переконатися, що комп'ютер готовий до друку (можете пропустити ці пункти, якщо впевнені, що все готово):

 1. Правильно підключіть принтер. В ідеальному варіанті спробуйте знайти інструкцію до принтеру і переконайтеся, що він підключений рекомендованим чином. Увімкніть його і переконайтеся в його готовності до роботи (зазвичай в інструкції ці моменти прописані детально).

  Перевірка налаштувань принтера

 2. Очистіть чергу друку. Відкрийте панель управління і зайдіть у вкладку «Пристрої та принтери». Тут Ви побачите різні категорії, хоча Вас буде цікавити тільки «Принтери». У списку доступних принтерів будуть і реальні моделі, підключення до ПК, і віртуальні моделі (їх створюють деякі програми для правильного функціонування). Клацніть лівою клавішею миші по моделі свого принтера, яким Ви будете користуватися. Зверху з'явиться кнопка «Перегляд черги друку», яка відкриває список всіх документів, що зберігаються в черзі. Якщо список порожній, нічого не робіть, а якщо в ньому щось залишилося, можете видалити непотрібні документи.

  Кнопка «Перегляд черги друку»

Зверніть увагу! Тут же (в вікні «Пристрої та принтери») є можливість перевірки на помилки в роботі пристроїв. Клацніть правою кнопкою миші по використовуваному принтеру і виберіть пункт «Пошук та усунення несправностей». Windows за кілька секунд або хвилин перевірить працездатність, потім запропонує варіанти виправлення (наприклад, перевстановлення драйвера з офіційного сайту розробника).

Windows за кілька секунд або хвилин перевірить працездатність, потім запропонує варіанти виправлення (наприклад, перевстановлення драйвера з офіційного сайту розробника)

Пункт «Усунення неполадок»

Тепер скористайтеся одним з варіантів роздруківки картинки.

Спосіб №1. Додаток «Друк зображень»

У Windows 10 розробники інтегрували стандартний додаток «Друк зображень». Його виклик буде найшвидшим з усіх варіантів, хоча функціонал додатка мінімальний. Клацніть правою клавішею мишки на зображенні і знайдіть пункт «Друк». Це і є найшвидший спосіб друку без додаткових налаштувань. В середині вікна буде показаний попередній вигляд друкованого зображення на аркуші паперу. Виберіть принтер, яким будете друкувати картинку, розмір паперу, якість зображення, кількість копій, орієнтацію на сторінці і натисніть «Друк».

Виберіть принтер,  яким будете друкувати картинку, розмір паперу, якість зображення, кількість копій, орієнтацію на сторінці і натисніть «Друк»

Налаштування друку фотографій

Якщо в принтері папір закладено, а в картриджі закінчується чорнило чорнила, картинка друкуватиметься миттєво.

Налаштування друку фотографій на Windows 10

Спосіб №2. Paint

Трохи складніший спосіб, хоча розбереться в ньому будь-який користувач:

 1. Клацніть правою клавішею мишки на зображенні і знайдіть пункт «Відкрити за допомогою», де слід вибрати програму «Paint».
 2. Перебуваючи в цій програмі, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + P.
 3. На екрані відкриється вікно друку, де Вам буде запропоновано зробити необхідні настройки і надрукувати зображення. Зрозуміло, що в самій програмі можна внести коректування в зображення, підмалювати що-небудь, якщо це необхідно.

  Виробляємо потрібні налаштування перед друком зображення

Спосіб №3. Photoshop

У цій інструкції розібраний випадок з Adobe Photoshop: 2014.2.0. Спосіб для просунутих користувачів, тому що надає куди більше видів настройки:

 1. Клацніть правою клавішею мишки на зображенні і знайдіть пункт «Відкрити за допомогою», де слід вибрати програму «Adobe Photoshop».
 2. Перебуваючи в Adobe Photoshop, натисніть комбінацію клавіш Ctrl + P.
 3. Вікно друку Adobe Photoshop орієнтоване на якісний друк. Ви можете вибрати і стандартні опції (кількість копій, орієнтацію сторінки та інше), і визначити метод візуалізації.

  Налаштування друку Photoshop

Зараз майже всі програми, що дозволяють відкрити або відредагувати картинку на комп'ютері, можуть друкувати їх з використанням підключених до системи принтерів. Пробуйте комбінацію клавіш Ctrl + P, і якщо відкриється вікно друку, сміливо «грайте» з настройками, перевіряйте готовність принтера і друкуйте заповітні зображення.

Відео - Як друкувати на принтері з комп'ютера

Сподобалася стаття?
Збережіть, щоб не втратити!

IRC (Internet Relay Chat)