Як сформувати оптимальну кількість посилань для сайту - Крок перший: усвідомлення

 1. Шість аргументів «за» природність і жодного «проти»
 2. Чим характерна неприродна посилальна маса
 3. Що надає посилальної масі ознаки природності?
 4. Набір оптимального посилального ваги - Крок другий: осмислення
 5. Привіт, шановні читачі. Хочу сьогодні поговорити про основоположну в сучасному SEO концепцію просування - отримання природних посилань. Почнемо ми з того, що визначимося навіщо це потрібно і як їх слід формувати. Хоча, звичайно ж, слово «природних» тут варто брати в лапки, бо формувати посилання ми будемо в тому числі і цілеспрямовано, що з поняттям «природний» виникає певна розбіжність.

  Але не суть - головне, щоб для пошукових систем все це виглядало натурально (в межах допустимого) і не викликало б у них бажання пессімізіровать просувний таким чином сайт. Якраз для цього потрібно буде дотримуватися деяких правил (наприклад, не перевищувати допустиму швидкість приросту посилань), що особливо актуально при просуванні молодих сайтів.

  Якраз для цього потрібно буде дотримуватися деяких правил (наприклад, не перевищувати допустиму швидкість приросту посилань), що особливо актуально при просуванні молодих сайтів

  Методи отримання «як би природних» і «реально природних» посилань будемо розглядати різні, в числі яких і часто згадуваний мною останнім часом «контент-маркетинг», а також безанкорние посилання і аналіз успішних (твердо знаходяться в Топі) конкурентів.

  Відразу обмовлюся, що отримані «природні зворотні посилання» будуть позитивно позначатися на сайті протягом тривалого часу (таким чином ви робите довгострокові вкладення), але з іншого боку - ви повинні будете займатися цією справою постійно (це не одноразова акція). До всього іншого, справа це довга (потрібно буде провести цілий комплекс заходів) і може бути дуже навіть не дешевим. Але для тих хто хоче стабільності, а не «хвилини в Топі», альтернативи цьому методу по суті і немає.

  Читати повністю >>>

IRC (Internet Relay Chat)