Як стати хорошим коханцем? Дами будуть вражені!

 1. Як стати хорошим коханцем?
 2. атмосфера
 3. Мова тіла
 4. компліменти
 5. їжа
 6. прелюдія
 7. 5 чоловічих помилок
 8. 2. «Партизан»
 9. 3. «Зайка моя»
 10. 4. «Тобі сподобалося?»
 11. 5. «After-party»

У XIX столітті про сексі не говорили відверто: сором'язливо шепотілися в будуарах, ховаючи за келихами і димом сигар заалевшіе щоки. Але шепотіння про панів, прекрасних в ліжку, супроводжував деяких чоловіків. Зараз, коли люди стали раськрепощеннєє, ми можемо вільно і відверто обговорювати цю тему і все-таки зрозуміти, як стати хорошим коханцем і подобатися жінкам, без обмежень.

Як стати хорошим коханцем?

Не будемо торкатися зовсім вже відверті аспекти, адже методи підкорення жіночих сердець у кожного свої. Та й універсальних порад в цьому плані не існує. Однак, помилково думати, що заняття любов'ю - це безпосередньо статевий акт. Є деякі основні моменти, на які все-таки варто звернути увагу.

атмосфера

Жінки цінують красиві жести, але не варто забувати про індивідуальність. Для однієї дами поїздка в пафосний ресторан стане точкою відліку, для іншого - романтичний пікнік на заході.

Мова тіла

Не бійтеся торкатися до неї. Швидкоплинне дотик до плеча або просте погладжування руки розпалить фантазію. Не бійтеся торкатися до неї

компліменти

Жінки люблять вухами - факт. Говоріть, як вона прекрасна, говорите про її очах, губах, не забувайте підкреслити розум і унікальність вашої співбесідниці.

їжа

Якщо ваше побачення передбачає легку вечерю, подбайте про меню. Включіть в нього морепродукти, авокадо, фрукти і обов'язково шоколад. Виключіть гострі спеції, часник, цибуля, занадто жирну і важку їжу.

прелюдія

Щоб уславитися хорошим коханцем, не забувайте про прелюдії і почуттях вашої партнерки. Жінка повинна відчути ваше бажання, потяг і любов. Не забудьте про поцілунки і невинних ерогенних місцях: мочка вуха, шия, ключиця, згин ліктя.

5 чоловічих помилок

1. «Тваринна пристрасть»

У фільмах ми часто бачимо, як герой з героїнею увалюються в квартиру, здирають з себе одяг, забувши закрити двері, і вдаються до розпусти з пристрастю, гідною «Оскара». У фільмах ми часто бачимо, як герой з героїнею увалюються в квартиру, здирають з себе одяг, забувши закрити двері, і вдаються до розпусти з пристрастю, гідною «Оскара»

На жаль, життя мало схожа на кінострічку. Двері непогано б закрити, адже цікаві сусіди не дрімають, а взуття так і норовить забруднити її пальто, та й, взагалі, ніяк не хоче зніматися. У темряві передпокої, з істеричним «нявканням», кіт випрошує їжу, а телефон показує 5 пропущених від боса. Який вже тут секс ...

2. «Партизан»

Якщо ви не зітханням, ні стогоном не показують, як хочете свою обраницю, нічого хорошого точно не вийде. Повноцінний секс все-таки передбачає наявність 2-х людей, які запалюються одна об одну , Як сірники. Повірте, дівчина буде рада зрозуміти, що бажання зайнятися коханням обопільне.

3. «Зайка моя»

Якщо ви хочете уславитися хорошим коханцем, забудьте про «котиків» і «зайка». Звичайно, є любительки постільної зоопарку, але у більшості дам це сюсюкання викликає асоціації з ясельної групою. Інша справа, якщо ви довгий час у відносинах, і у вас є мила сімейна кличка.

4. «Тобі сподобалося?»

Розмовляти після сексу потрібно. Це важливий аспект відносин, оскільки завжди варто зрозуміти свої і її помилки, якщо такі є. Іноді, потрібно обговорити, чого б вам обом хотілося наступного разу, але не ставити в лоб цю фразу зі щенячими очима.

Зверніть увагу, що обговорення не повинно перетворюватися в семінар, на якому ви з партнеркою судорожно намагаєтеся розкидати трапилося на плюси і мінуси.

М'який розмова за келихом шампанського або кави відмінно підійде М'який розмова за келихом шампанського або кави відмінно підійде

5. «After-party»

Після сексу скажіть їй, як мило у неї розчервонілися щоки, як йде художній безлад в зачісці. Не варто вигукувати: «Це був найкращий секс у моєму житті!», - вам обом ясно, що це брехня. А наступні ваші слова будуть прийняті з часткою скептицизму.

Універсальної інструкції під назвою «Як стати хорошим коханцем» - немає! Та й навряд чи коли-небудь з'явиться.

Будьте сміливим, будьте галантним, будьте самим собою.

Як стати хорошим коханцем?
4. «Тобі сподобалося?
Як стати хорошим коханцем?
4. «Тобі сподобалося?
IRC (Internet Relay Chat)