Як упаковка товару впливає на продажу

Правильно піднести товар - справжнє мистецтво, адже від упаковки залежить, буде товар затребуваний чи ні. Якщо товар в непривабливою упаковці, то шансів на успіх майже немає. Тому, розробляючи упаковку, варто враховувати, як упаковка товару впливає на продажу. Читайте про це в нашій новій статті!

Правильно піднести товар - справжнє мистецтво, адже від упаковки залежить, буде товар затребуваний чи ні

Упаковка товару та її роль в успішному просуванні бізнесу

Перше вражень про товар формує упаковка. Якщо товар захований в непривабливу упаковку, то яким би він якісним не був, покупець його навіть не помітить. Людина формує своє перше враження про продукт усього за 7 секунд. Тому фахівці ретельно працюють над розробкою упаковки товару і приділяють увагу її кольором, шрифтами, якості, щоб встигнути за настільки короткий час справити враження на потенційного споживача.

Яскрава упаковка не тільки привертає увагу, але і сприяє сприятливому сприйняттю товару, тобто люди розуміють, що вміст упаковки їм точно сподобається.

При виборі шрифту для упаковки необхідно орієнтуватися на те, щоб він був читабельним і легким для сприйняття. Взагалі, чим зрозуміліше і простіше буде упаковка, тим ефективніше вона буде працювати.

За допомогою кольору компанія може виділитися на тлі конкурентів, а також вплинути на підсвідомість споживачів. Так, яскраві кольори сприяють створенню невимушеної атмосфери. Червоний здатний порушувати, зелений демонструє гармонію і використовується в рекламі екологічно чистих продуктів, чорний колір асоціюється з надійністю і силою, а також робить продукт більш дорогим, білий колір - це колір гармонії і чистоти.

Докладніше про психологію кольору та кращому поєднанні кольорів для реклами ви можете прочитати тут.

Говорячи про те, як упаковка впливає на продажу, варто відзначити, що упаковка впливає на споживача навіть після продажу товару.

За результатами опитувань більше 50% клієнтів знову повертаються в компанію, яка надала їм якісну упаковку. А 90% споживачів використовують повторно пакети і коробки. Тому, роблячи якісну упаковку, компанія здатна залишити позитивне враження про себе в умах споживачів і повернути значну частину клієнтів.

Як упаковка впливає на споживача

Упаковка продукту також допомагає вірусного розповсюдження бренду компанії. Так, роблячи покупки онлайн, люди діляться красивою упаковкою в соціальних мережах, посилаючись на компанію. В основному це молоді люди у віці 18-24 років. Багато більше довіряють думці знайомих і колег, ніж рекламі, тому роблять покупки за рекомендаціями.

1. Створюйте ошатну святкову упаковку. Створюючи тематичну до свята упаковку, ви робите готові подарунки. Такі ідеї йдуть «на ура», тому що люди часто не знають, що дарувати близьким, і, бачачи вже упакований в святкову обгортку продукт, із задоволенням користуються такими пропозиціями.

2. Зробіть дорогу упаковку для дорогих виробів. Намагайтеся використовувати якісні матеріали і відповідні шрифт і колір для упаковки дорогих виробів. Чорний колір здатний підкреслити розкіш і стиль.

3. Якість упаковки відіграє важливу роль, тому що в такій упаковці зручно зберігати виріб, та й сам товар сприймається дорого.

4. Зовнішній вигляд упаковки повинен впливати на людину. Наприклад, коробка від піци повинна викликати апетит. Також важливо, щоб упаковка була впізнаваною і відображала суть вашої компанії, бренду.

Таким чином, роль упаковки товару досить вагома, тому що сприяє збільшенню продажів і зростання лояльності до бренду.

Починаєте свій інтернет-проект? Запрошуємо на онлайн-зустріч «Як зібрати передплатників і перетворити їх в гроші». Розповімо як створити актив в інтернеті який буде приносити вам стабільний дохід вже через 100 днів. Реєстрація тут (клік).

_____________________________________________________________________
Новорічні свята позаду, ялинки продані, виручка отримана, сезон продажів новорічних товарів закінчений, а значить, - і отримання прибутку з цього бізнесу. Така доля всіх сезонних напрямків заробітку.

Але це зовсім не привід жити на отриману в сезон виручку весь рік.

Прямо зараз читайте статтю «7 секретів виживання сезонного бізнесу».

Починаєте свій інтернет-проект?
IRC (Internet Relay Chat)