Як вибрати фон на робочий стіл комп'ютера і правильно встановити?

  1. Як правильно вибрати фонове зображення?
  2. Поради психологів при виборі заставки на діcплeй:
  3. Як правильно встановити шпалери на робочий стіл комп'ютера?
  4. Як зробити, щоб фон автоматично змінювався на екрані монітора?
  5. Що ще почитати по темі?

Операційні платформи просунутих пристроїв надають своїм користувачам невелика кількість варіантів заставок, проте в переважній більшості це стандартні фото, які скоро надокучає. Благо, тепер в мережі Інтернет можна знайти і завантажити з порталів фотографій будь-яку вподобану картинку на робочий стіл в потрібному вам форматі. Причому існують два варіанти: можна за невеликі гроші завантажувати з платних банків зображень, а якщо ви не збираєтеся витрачатися, то легко знайдете в Мережі сайти, де абсолютно безкоштовно, без додаткової реєстрації або відправлення будь-яких смс так само швидко підберете і завантажте стоять картинки .

Як правильно вибрати фонове зображення?

1. Малюнки для заставки зобов'язані по мінімуму бути навантажені дрібними елементами, так як на такому тлі стануть погано помітні папки та іконки. А ось якщо раптом на заставці буде щонайменше один однотонний куточок, значки, щоб їх було чітко видно, варто перенести в ту область.

2. Контраст обраної картинки і колірна яскравість повинні бути зведені до найменшому навантаженні на зорові органи людини, тому що органи зору і так відчувають значну напругу від роботи монітора. Немає сенсу зупиняти свій вибір на темних шпалерах, подібні забарвлення пригнічують, і на них трохи що можна побачити.

Операційні платформи просунутих пристроїв надають своїм користувачам невелика кількість варіантів заставок, проте в переважній більшості це стандартні фото, які скоро надокучає

Психологи не рекомендують розміщувати на заставках людей і тварин, це відволікає увагу
pixabay.com

3. До установки шпалер враховуйте дозвіл і формат картинки, в зв'язку з тим, що бажано встановлювати ті фотографії, які будуть займати всю область робочого столу. Якщо підібрати невірне дозвіл, після установки картинка може стиснутися або розтягнутися, а також виглядати нечітко.

4. Заставки можуть відображати вашу неординарність. У цій справі абсолютно все зрозуміло, будь-яка людина підбирає ілюстрацію під себе. Якщо ви сходите з розуму від погляду на море - ви з задоволенням будете споглядати бірюзову гладь або набігають один на одного хвилі. У Глобальної мережі кожен раз можливо підшукати картинку, яка в один момент сподобається саме вам.

5. Не забувайте, що шпалери завжди кидаються в очі і тому, як кажуть, повинні відповідати ситуації. Забудьте про малюнки, де зображено оголене тіло, жіноче або чоловіче, якщо ви працюєте в солідній фірмі, ваш офіс в бізнес-центрі, а до вас часто приходять відвідувачі.

Природна стихія з домінуванням тонів зеленого і синього позитивно впливає на нервову систему
pixabay.com Природна стихія з домінуванням тонів зеленого і синього позитивно впливає на нервову систему
pixabay.com

Поради психологів при виборі заставки на діcплeй:

1. Експерти настійно рекомендують колекцію пейзажів або природних стихій, з домінуванням тонів зеленого і синього, які позитивно впливають на нервову систему людини і сприяють інтелектуальної діяльності. Ну, а фотознімок людини або звірів буде відволікати вашу увагу.

2. Не ставте в якості фону щось гнітюче, що лякає і агресивне - ці шпалери почнуть на рівні підсвідомості впливати на вашу психіку і настрій.

3. Віддавайте перевагу шпалерам, на яких контури плавні, а загострених кутів - мінімум. Крім того, кращі м'які колірні переходи - якраз такі малюнки допоможуть вам розслабитися і відпочити.

Крім того, кращі м'які колірні переходи - якраз такі малюнки допоможуть вам розслабитися і відпочити

Картинка в бордових тонах швидко втомить нервову систему
pixabay.com

4. Кожен колір по-своєму впливає на окрему людину. Забудьте про зображення в насичених червоних або бордових тонах - ваша нервова система скоро стомиться. Червоне забарвлення заважає зібратися з думками, гіршим чином позначається на взаєминах між колегами. Також не варто вибирати інтенсивні забарвлення, нехай навіть більш мирних тонів - зелених і синіх. А пастельні тони послаблять очі і позитивно вплинуть на інтелектуальну діяльність.

Як правильно встановити шпалери на робочий стіл комп'ютера?

  • Спершу дізнайтеся дозвіл свого дисплея: правою кнопочкою мишки клацаємо по вільному ділянці на робочому столі і натискаємо в меню «Дозвіл екрану». Або вивчіть налаштування екрану у властивостях відеосистеми.
  • Скачайте з веб любиться графічну картинку розміром, відповідним роздільної здатності вашого монітора, дочекайтеся, поки файл повністю скочується.
  • Наведіть курсор на скачаний файл і натисніть праву кнопочку.
  • У списку знайдіть пункт «Зробити фоновим зображенням / Set as wallpaper».

У разі, якщо зображення не з'явилося на столі, необхідно його оновити. На порожній площі робочого столу тисніть праву кнопочку мишки і знайдіть пункт «Оновити / Refresh».

На порожній площі робочого столу тисніть праву кнопочку мишки і знайдіть пункт «Оновити / Refresh»

pixabay.com

Як зробити, щоб фон автоматично змінювався на екрані монітора?

В останніх версіях Windows ви маєте можливість налаштувати автоматичну зміну фону робочого столу: натискаємо по робочому столу правою кнопкою і знаходимо пункт «Персоналізація». Далі підпункт «Фон робочого столу. Показ слайдів ». Ось тут вказуєте розташування, де лежать викачані зображення.

Або, якщо хочете, можна вдатися до однієї з програм, які самі змінюють заставки з вказаною вами папки зберігання файлів на жорсткому диску. Найцікавіші: Wallpaper Juggler, WallpaperChanger або Simple Wallpaper Change для Linux.

Що ще почитати по темі?

Як правильно налаштувати індивідуальний стиль оформлення екрана комп'ютера?
Як понизити шкоду для очей від монітора?
Як заробити на фотографіях?

Як правильно вибрати фонове зображення?
Як зробити, щоб фон автоматично змінювався на екрані монітора?
Що ще почитати по темі?
Як правильно вибрати фонове зображення?
Як правильно встановити шпалери на робочий стіл комп'ютера?
Що ще почитати по темі?
Як правильно налаштувати індивідуальний стиль оформлення екрана комп'ютера?
Як понизити шкоду для очей від монітора?
Як заробити на фотографіях?
IRC (Internet Relay Chat)