Як вибрати кольоровий принтер

 1. Де буде експлуатуватися апарат
 2. Ціль використання
 3. Обсяги роздруковується матеріалу
 4. формат відбитків
 5. додатковий функціонал
 6. Лазерний або струменевий?

Сучасні моделі кольорових друкувальних апаратів Epson, HP, Brother, Canon втілюють в собі всі новітні розробки, покликані підвищити якість друку

Сучасні моделі кольорових друкувальних апаратів Epson, HP, Brother, Canon втілюють в собі всі новітні розробки, покликані підвищити якість друку. Вони здатні створювати дуже чіткі текстові документи і реалістичні кольорові зображення з повноцінною передачею кольору.

Якщо вас цікавлять кольорові струменеві принтери, https://www.printer-ciss-nsk.ru/printer-inkjet-color/ - сайт з непоганою добіркою моделей. Модельний ряд таких пристроїв настільки широкий, що зупинити на чомусь свій вибір може виявитися непростим завданням. Але дотримуючись кількох простих правил, можна легко знайти підходящий варіант.

Ключовим критерієм вибору є потреби і цілі придбання кольорового принтера. Виходячи з цього слід враховувати наступні фактори:

Де буде експлуатуватися апарат

Зазвичай виробники позиціонують свої продукти як офісні або домашні. Перші мають специфічний функціонал, наприклад оснащені інтерфейсом Ethernet для одноразового підключення до декількох ПК. Для домашньої експлуатації така функція, як правило, не потрібна.

Ціль використання

Ви хочете роздруковувати фотографії? Тоді віддавайте перевагу фотопринтерам, які охоплюють мінімум 5 кольорів, мають велику роздільну здатність і невеликий обсяг краплі. Для професійного фотодруку слід вибирати відповідну техніку.

Якщо ж ви хочете роздруковувати різні матеріали, знайдіть компроміс: модель повинна демонструвати високу якість як кольорових, так і чорно-білих відбитків, при цьому вона може підтримувати 4-кольорову систему друку при розмірі краплі 2 або 3 пл. Бажано, щоб дозвіл було високим.

Обсяги роздруковується матеріалу

Для створення великих партій кольорової продукції вам знадобиться пристрій з високою швидкістю роботи і здатністю витримувати значні навантаження. Якщо модель не поставляється з заводський СНПЧ, підключіть систему самі: вона не тільки скоротить собівартість друку, а й підвищить продуктивність техніки.

формат відбитків

Для створення матеріалів великого розміру вам знадобиться широкоформатний принтер, який друкує в форматах до А0, А1, А2 (професійні варіанти) або А3 / А3 +. Якщо ви будете друкувати документи і зображення найбільш популярних форматів, вам підійде звичайний принтер з печаткою до А4. Таким чином, вибирайте модель з підтримкою тих форматів, які вам потрібні.

додатковий функціонал

Звертайте увагу на основні додаткові можливості друкаря, такі як:

 • наявність мережевого інтерфейсу (Wi-Fi) для бездротового підключення;
 • робота без використання комп'ютера - безпосередньо з карт пам'яті, флеш-накопичувачів або сумісних камер (для цього передбачені картрідер і / або підтримка протоколу PictBridge);
 • віддалена (мобільно-хмарна) друк, що дозволяє відправляти на девайс завдання з сумісних гаджетів з будь-якої точки світу, де є активна інтернет-зв'язок;
 • друк без полів для створення фотографій;
 • вбудований дуплекс, що дозволяє друкувати з двох сторін носія в авторежимі (це економить папір і допомагає створювати продукцію книжкового формату).

Що стосується інших особливостей, то вибирайте їх на свій розсуд.

Лазерний або струменевий?

Це питання задають собі багато користувачів. Відповісти на нього однозначно неможливо, оскільки кожна їх зазначених друкованих технологій має свої особливості. Так, лазерні принтери в порівнянні зі струминними:

 • друкують з більш високою швидкістю;
 • забезпечують ідеальну детальність і чіткість відбитків;
 • мають набагато більший ресурс картриджа.

Однак є чимало аргументів на користь струменевого техніки, яка:

 • набагато дешевше;
 • набагато компактніше;
 • передає на носій більш яскраві та насичені кольори;
 • здатна видавати відбитки, за якістю не поступаються лазерним (в залежності від моделі);
 • може працювати на хороших альтернативних витратних матеріалах;
 • не вимагає великих експлуатаційних витрат за рахунок СНПЧ (в цьому плані лідирують представники серії «Фабрика друку», для яких не потрібні картриджі).

Отже, вибір за вами. Але для кольорового друку (особливо фотографій) фахівці радять вибирати саме струменевий принтер, підбираючи модель під свої робочі потреби.

Лазерний або струменевий?
IRC (Internet Relay Chat)