Як видалити вірус hosts

Hosts - це не вірус як вважають численні користувачі інтернету, якщо подивитися статистику запитів в пошукових системах, а всього лише текстовий файл в ОС Windows, який знаходиться за замовчуванням за адресою: WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts і відповідає за перетворення доменних імен в ip-адреси (букви в цифри).

Ось як повинен виглядати файл hosts не зворушений вірусом, в Windows 7
Ось як повинен виглядати файл hosts не зворушений вірусом, в Windows 7  Оригінальний файл hosts для:  Windows XP  ,  Windows Vista  ,  Windows 7  ,  Windows 8  ,  Windows 10  Вірус, який атакував hosts-файл, робить в ньому зміна і блокує доступ до інтернет ресурсів на які ви хочете зайти, що закінчується або помилкою з'єднання або заміною їх на інші адреси
Оригінальний файл hosts для: Windows XP , Windows Vista , Windows 7 , Windows 8 , Windows 10
Вірус, який атакував hosts-файл, робить в ньому зміна і блокує доступ до інтернет ресурсів на які ви хочете зайти, що закінчується або помилкою з'єднання або заміною їх на інші адреси. Найбільш частими блокуваннями вірусом, через такий файл піддаються сайти розробників антивірусного по, соціальних мереж або популярних порталів. При блокування сайтів компаній-розробників антивірусного по, ваш антивірус не зможе отримувати нові оновлення
Для цього в кінці файлу, додаються адреси сайтів:

А може виглядати і по іншому. Набравши адресу сайту в адресному рядку ви потрапите на вірусний сайт, зовні схожий на справжній і ввівши свої облікові дані вони потрапляють до зловмисника. Для цього перед адресою реального сайту, прописується замість 127.0.0.1 ip-адреса сайту зловмисника (копія сайту).

Що б позбавиться від вірусу hosts та й взагалі, щоб не думалося, є що то там чи ні, відкрийте файл будь-яким текстовим редактором і видаліть все, крім рядки 127.0.0.1 localhost, або ж просто скачайте і замініть свій на новий.
У Windows XP безперешкодно, все можна зробити стандартним блокнотом, а ось в Windows 7 простим блокнотом, так просто змінити не вийде (не збереглося блокнот). Що б все вийшло, потрібно спочатку запустити блокнот від імені адміністратора. Тобто:
Пуск → Усі програми → Стандартні → правою кнопкою по ярлику Блокнот → Запуск від імені адміністратора → в розпочатому блокноті Файл → Відкрити → в полі Ім'я файлу вписати адресу% windir% \ system32 \ drivers \ etc \ hosts → і відкрити або Enter. Тепер hosts-файл доступний для будь-яких змін. :)

У безкоштовної утиліти AVZ (Антивірус Зайцева), є такий розділ «Менеджер файлу hosts» з яким ви завжди з легкістю зможете контролювати файл hosts і в ОС Windows.IRC (Internet Relay Chat)