Як відновити вилучені фото з телефону, смартфона, планшета

  1. Загальний алгоритм відновлення файлів
  2. Програми для відновлення видалених фото
  3. Програма для відновлення з пристрою

Що б зрозуміти, як відновити видалені фото з телефону розглянемо, як вони зберігаються всередині пристрою. У будь-якому телефоні є внутрішня пам'ять і карта пам'яті, за допомогою якої ви збільшили загальний обсяг пам'яті пристрою Android. Розміщення файлів, в тому числі і фотографій, в пам'яті займає деякий простір в цьому обсязі пам'яті. А інформація про місце розміщення записується в так званому «змісті» диска.

У списку дисків будь-якої програми відображатися будуть два логічних диска для вашого смартфона. Один диск відповідає внутрішньої пам'яті пристрою, а другий - карті пам'яті.

При видаленні фото або будь-якого іншого файлу відбувається видалення запису про нього саме в змісті, цим вказується мобільного комп'ютера що дана область пам'яті може бути використана для запису іншої інформації.

Але поки на фізичне місце на карті пам'яті не записана нова інформація, то процес відновлення буде не складним. Якщо вже сталася запис інших даних на місце вашої фото, то процес відновлення буде складніше і швидше за все зажадає вкладення грошей. Тому що доведеться або самим купувати платні програми або звертатися до фахівців.

Процес відновлення видалених фото пов'язаний з використанням спеціальних програм. Таких програм є багато як безкоштовних, так і платних.

Відновлення файлів можна виробляти або через комп'ютер (ноутбук) або безпосередньо з телефону або планшета Android. Це залежить від використовуваної програми.

Під час роботи з відновлення файлів не бажано, що б на телефон приходили якісь повідомлення як sms, mms, які можуть затерти дані які ви шукаєте. Тому можна включити режим «у літаку» що б нічого не приходило на телефон.

Загальний алгоритм відновлення файлів

При відновленні як фото, так і інших файлів за допомогою програм вам буде потрібно:

  • підключити смартфон до комп'ютера як USB накопичувач.
  • запускаєте програму, і ви повинні побачити у вікні програми всі доступні диски, в тому числі і диски телефону або планшета. Якщо ви не бачите своїх дисків, то чи встановлюєте режим підключення «USB накопичувач» або перевіряєте режим «налагодження по USB».
  • Для включення режиму «налагодження по USB» потрібно знайти розділ «Розробка» або «для розробників». Якщо в налаштуваннях вашого пристрою немає такого пункту, то потрібно знайти пункт «про телефон» і знайти номер збірки. Ось натискаючи кілька разів на цей номер збірки ви зможете відкрити пункт «для розробників». Скільки разів натискати сам смартфон вам і підкаже (буде виводиться зворотний відлік натискань). Зазвичай це близько семи натискань.

  • вибираєте диск, вибираєте той формат файлів, які ви шукаєте. У разі пошуку фото вибираєте зображення.
  • починаєте сканування.
  • в результатах відзначаєте ті файли, які ви хочете зберегти і зберігаєте їх на комп'ютер. І вже з комп'ютера можете повернути відновлені фото на телефон.

Якщо вашого диска немає серед відображаються в програмі, то можна спробувати вставити SD-картку в кард-рідер і підключити до комп'ютера.

Програми для відновлення видалених фото

RS Photo Recovery

Використовуючи потужний алгоритм пошуку і відновлення, RS Photo Recovery відновить фотографії з відформатованих, очищених або пошкоджених карт пам'яті. Утиліта відновить втрачені цифрові зображення навіть після розбиття жорсткого диска, карти пам'яті, флешки на нові логічні розділи або після видалення старих розділів.

Детальніше про програму RS Photo Recovery .

PhotoRec

PhotoRec - вільна програма для відновлення даних, призначена для відновлення втрачених файлів в пам'яті. Вона відновлює більшість основних форматів зображень, включаючи JPEG, а також аудіофайли, включаючи MP3, документи таких форматів як Microsoft Office, PDF, і HTML, і формати архівів, включаючи ZIP.

Детальніше про програму PhotoRec .

Детальніше про програму   PhotoRec

Recuva

Recuva - безкоштовна утиліта (є і платна версія), яка надає користувачам потужний і простий у використанні інструмент для відновлення втрачених (в результаті програмного збою або віддалених) даних. Утиліта була створена британської приватною фірмою Piriform Limited, інший відомий продукт цієї компанії - це CCleaner, програма для очищення комп'ютера від непотрібних файлів.

Утиліта була створена британської приватною фірмою Piriform Limited, інший відомий продукт цієї компанії - це CCleaner, програма для очищення комп'ютера від непотрібних файлів

7-Data Android Recovery

Спеціально розроблений для мобільних телефонів і планшетів з системою Android і SD-карти, підключених до Android-пристроїв, 7-Data Android Recovery ефективно відновлює фотографії, картинки, відео, аудіо-файли, документи, електронні листи і інші файли з різних з Android пристроїв через підключення до Windows ПК.

Спеціально розроблений для мобільних телефонів і планшетів з системою Android і SD-карти, підключених до Android-пристроїв, 7-Data Android Recovery ефективно відновлює фотографії, картинки, відео, аудіо-файли, документи, електронні листи і інші файли з різних з Android пристроїв через підключення до Windows ПК

Android Data Recovery

Програма для відновлення з пристрою

Якщо ви хочете, чи ні іншої можливості, провести відновлення видалених фотографій прямо із смартфона, то можна порадити програму з Play Market під назвою Undeleter. Для роботи цієї програми ви повинні володіти root доступом.

Для роботи цієї програми ви повинні володіти root доступом

IRC (Internet Relay Chat)