Як захистити комп'ютер від вірусів, хакерів і злому

  1. Як захистити комп'ютер
  2. Захист від хакерів:
  3. Веб-браузери:
  4. Зберігання документів:
  5. Несправність комп'ютера:

Наш час всесвітньої глобалізації в мережі інтернет ставить перед нами проблему захисту свого персонального комп'ютера, тому ми розробили список порад для захисту свого комп'ютера і особистих даних, від вірусів, хакерів і злому, що грає важливу роль для нас Наш час всесвітньої глобалізації в мережі інтернет ставить перед нами проблему захисту свого персонального комп'ютера, тому ми розробили список порад для захисту свого комп'ютера і особистих даних, від вірусів, хакерів і злому, що грає важливу роль для нас.

Як захистити комп'ютер

Захист від вірусів:

Для того щоб захистити себе від зараження вірусами в мережі інтернет насамперед необхідно завантажити ефективну антивірусну програму. Ми рекомендуємо наступні безкоштовні антивірусні рішення, які не вимагають постійного пошуку ключів і абсолютно безкоштовні: Microsoft Security Essentials , avast! Free Antivirus , Comodo Internet Security Premium , AVG Anti-virus Free , Avira AntiVir Personal Free . Або ж такі комплексні рішення (для яких необхідний постійний пошук безкоштовних ключів або покупка антивіруса за певну суму встановлену самої антивірусної компанією): BitDefender Internet Security , Avira Internet Security , ESET NOD32 Smart Security , Kaspersky Internet Security , Norton Internet Security , avast! Internet Security .
Не відкривайте посилання, з якими ви не знайомі і яким ви не довіряєте. Дізнайтеся про компанії, організації або продукті в Інтернеті, на сайт який ви хочете перейти і тільки після цього клікайте по посиланню.

Захист від хакерів:

Перевіряйте системний журнал (Диспетчер завдань Windows> Процеси) і відстежуйте будь-які події або сумнівні процеси невідомих програм. Якщо у вас є нові програми, які ви не встановлювали, будьте обережні.
Регулярно оновлюйте операційну систему, так розробники усувають будь-які недоліки в забезпеченні безпеки, усувають «лазівки» операційної системи за допомогою якої хакери могли б пробратися до вашого персонального комп'ютера.

Веб-браузери:

Встановіть один з кращих веб-браузерів який забезпечить безпечний серфінг в інтернеті. Одні з таких веб-браузерів є Google Chrome і Mozilla Firefox, які показали лідируючі результати на щорічній хакер-конференції «Pwn2Own» в різних тестах.
Бажано відключити стандартний брандмауер від Windows і встановити Firewall від сторонніх розробників, один з гідних і безкоштовних рішень є Comodo Firewall. Завантажити Comodo Firewall можна на офіційному сайті Comodo , Клікнувши на посилання «CONTINUE DOWNLOAD».
Шифрування інтернет з'єднання по протоколу HTTPS забезпечує захист від атак, заснованих на прослуховуванні мережевого з'єднання. Читати докладніше: вікіпедія .

Зберігання документів:

• Використовуйте хмарні системи зберігання даних для зберігання важливих фінансових, ділових або особистих документів
Використовуйте хмарні системи зберігання даних для зберігання важливих фінансових, ділових або особистих документів.
Не зберігайте важливі файли на робочому столі - це простір для менш важливих файлів і програм (наприклад, новий фільм, який ви тільки що придбали).
Захистити паролем важливі документи на жорсткому диску за допомогою програми стиснення файлів, таких як WinRar для Windows, або StuffIt для Mac.

Несправність комп'ютера:

Регулярно використовуйте Time Machine для Mac або System Restore для Windows. Ці вбудовані програми створюють резервну копію всієї системи в разі, якщо на вашому комп'ютері жорсткий диск вийде з ладу.
Використовуйте AVG PC Tuneup для очищення непотрібних файлів на вашому комп'ютері, це потужний засіб по настройці Вашої системи найбільш оптимальним способом, очищенню реєстру і диска, а також оптимізації програм. Програма містить набір з більш ніж 18-ти утиліт, здатних очистити, прискорити і вирішити проблеми Вашого комп'ютера.

IRC (Internet Relay Chat)