Як захиститися від банера вимагача

  1. Чим небезпечний банер здирник?
  2. Цілі господаря банера вимагача?

В Інтернеті завжди було дуже велика кількість різних вірусів тому досить важко убезпечити свій комп'ютер від зараження не дотримуючись основних правил безпеки в інтернеті .

Сьогодні мова піде про банері здирників або як уникнути блокування комп'ютера.

Борознячи простори інтернету ми відкриваємо безлічі сайтів, не підозрюючи про те, що вони можуть нести загрозу для вашого комп'ютера. Однак не потрібно боятися заходити на сайти, просто потрібно бути пильним і навчиться визначати по деяких факторів небезпечний сайт чи ні.

Візьмемо до прикладу сайт на якому вискакує банер, що повідомляє про те що на нашому комп'ютері вірусів більше ніж у всьому інтернеті. Сайт спеціально підштовхує нас до натискання будь-якої кнопки на цьому банері. Не в якому разі не намагайтеся закривати ці банери і тим більше кликати по ним, так як після будь-якого натискання ви може отримати вірус - троян або банер здирник. Якщо ви виявили на сайті приблизно такі вискакують банери, як показано на зображенні нижче, найкращим рішенням буде закрити цей сайт що б не підхопити цей вірус.

Нижче наведено приклад сайту, на якому цілком може бути прихована загроза для вашого комп'ютера.

Нижче наведено приклад сайту, на якому цілком може бути прихована загроза для вашого комп'ютера

Чим небезпечний банер здирник?

Небезпека цього вірусу полягає в повному блокуванні Windows після впровадження на комп'ютер. Можливо вірус не проявить себе відразу, але тільки варто перезавантажити комп'ютер - Windows виявиться заблокованою до повного видалення банера , А видалити його не так просто!

Деякі банери здирники потрапляючи на ваш комп'ютер блокують систему, але через деякий час саме знищуються без вашого втручання. Але розраховувати на це не рекомендую - найвірнішим рішенням буде видалення цієї зарази.

Цілі господаря банера вимагача?

Основні цілі які переслідує господар цієї зарази - це витягнути з вас гроші за допомогою залякування і звинувачення в незаконних діях в інтернеті. З його боку це чистої води шахрайство.

Припускаю, що більшість людей переводять гроші на номер телефону вказаний на банері. Це категорично робити не можна навіть не тому, що ви втрачайте свої гроші в порожню, так як не отримаєте коду для розблокування, а даєте привід поширювати цю заразу. Погодьтеся якщо платити не хто не буде, то шахраям просто сенсу не буде цим займатися.

Якщо у вас є родич або знайомий у якого є комп'ютер, не полінуйтеся і розкажіть їм що є така зараза як банер здирник. Якщо вони колись випадково підчеплять його, вже будуть знати що це шахрайство і відповідно не підуть поповнювати баланс телефону шахраїв.

За спостереженнями з практики більша частина зараження банером здирником відбувається на сайтах з вискакують банерами (приклад показаний на малюнку вище). Будьте пильні друзі!

Відео про захист від Ransomware

Чим небезпечний банер здирник?
Цілі господаря банера вимагача?
Чим небезпечний банер здирник?
Цілі господаря банера вимагача?
IRC (Internet Relay Chat)