Як знаходити потрібних людей?

Кілька порад, для того, як знаходити потрібних людей

1. Перестаньте бажати, сподіватися, пробачити, молитися про те, щоб у вашому житті з'явилися корисні для вас люди. Постійно нагадуйте собі про те, що ви живете у всесвіті повної закономірності. Вірте в те, що ви, як ніхто інший здатні притягувати потрібних до себе людей.

2. З людьми, якими ви хотіли б з'єднатися в своєму житті, відчуйте тонку невидиму зв'язок. Відмовтеся від идентифицирования себе зі своїм достатком і фізичним тілом. Спробуйте ідентифікуватися з тієї життєдайної енергією, яка живе всередині вас, і визнайте те, що ця енергія існує і в тих людях, яких ви б хотіли знайти.

3. У своїх думках уявляйте собі вже здійснили зустріч з тією людиною, яка стала б для вас вашим супутником, вашим духовним партнером. У своїх мріях будьте конкретні і ні в якому разі, не слід ділитися ними з ким або, щоб не зіткнутися з низькоенергетичними людьми.

4. Робіть все в згоді зі своїм внутрішнім чином ту людину. Ведіть себе так, як ніби кожен, хто зустрічається на вашому шляху, відповідає з вашим наміром, тяжінням ідеальних, світлих людей. Не чекайте і не думайте того, що шукати потрібних для вас людей буде хто - то інший, немає, зробити це зможете тільки ви.

Не чекайте і не думайте того, що шукати потрібних для вас людей буде хто - то інший, немає, зробити це зможете тільки ви

5. Вибирайте шлях найменшого опору і йдіть по ньому. Коли ви починаєте думати, перебуваючи на низьких частотах, наприклад, затіваючи яке - то справа і говорите: «ех, все одно нічого не вийде, все це напевно марна трата часу», ви просто не зможете притягнути до себе тих, хто вам так необхідний .

6. Будьте терплячі і відмовитися від результату. Оцінюючи всі свої наміри по власній уяві про те, коли і що має статися або оцінюючи їх за деякими критеріями свого ненаситного его, не допустите помилок. Чітко формулюйте свої наміри і дотримуйтесь тими правилами, які описані вище, вони допоможуть вам досягти всього того чого бажаєте.

7. Постійно практикуйте медитацію. Вона посприяє божественним відносин і залученню для вас ідеальних людей.

8. На будь-яку людину, який прийняв навіть найменше участь у вашому житті, дивіться як на знак згори, як на посланого Богом вам на допомогу істота.

9. Стати такою людиною, яку ви б хотіли бачити в своєму близькому оточенні.

10. Ну, і, звичайно ж, будьте всім і у всьому вдячні. Дякуйте не тільки тих людей, хто творив для вас добро і допомагав вам в чому - небудь, але і тих, хто був для вас ворогом. Звичайно, не забувайте дякувати Богові за все.

Copyright © 2013 Бянкін Олексій

IRC (Internet Relay Chat)