Як зробити активної посилання в листі або на сайті

  1. 2 способи створення активного посилання
  2. маскування словом
  3. Страшне слово HTML

Рада знову бачити вас на сторінках свого блогу. На зв'язку Олена Ізотова. Не бачу сенсу приховувати, що щоденно отримую величезну кількість листів з питаннями про розвиток Інфобізнес. Завжди із задоволенням відповідаю на них, проводжу консультації по скайпу і ділюся власним досвідом з початківцями, а іноді, і великими підприємцями.

Останнім часом часто стали питати: «Як зробити активної посилання?» Тому я вирішила створити невеликий огляд, який допоможе вам здійснити задумане і почати радіти успіху.

2 способи створення активного посилання

Вам подобається, коли зацікавившись продуктом в листі, отриманому на пошту, можна клікнути по виділеній фразі і перейти на сайт з детальними характеристиками і можливістю придбання товару або послуги?

Звичайно, це спрощує наше життя. А відбувається така переправлення на сторонні ресурси за коштами клікабельних (активних) посилань.

Для здійснення задуманого була придумана гіперпосилання і методи маскування:

  • під слово;
  • під картинку і тд.

під слово;   під картинку і тд

Більш докладно про такі способи ви можете дізнатися з попередньої статті , В якій детально описані процеси створення і впровадження в текст активних посилань в соціальних мережах (вконтакте, в інстаграме, в фейсбуці), на власному сайті або в блозі і тд.

Для простоти розуміння того, як створити активне посилання, розберемо 2 простих способи:

  1. Шифрування під слово.
  2. Застосування html кодування.

маскування словом

При створенні статті в ворде або працюєте в excel, просто вставивши адреса сайту, ви не отримаєте клікабельно варіацію. У такому вигляді вона буде лише частиною тексту. Для того, щоб трапився перехід на сторінку стороннього ресурсу, потрібно використовувати гіперпосилання. Робиться це просто:

• виділяєте бажане слово або фразу;

• клікаєте по ній правою кнопкою миші;

• вибираєте «Гіперпосилання»;

• у вікні досить ввести посилання на сайт або на групу, можливо навіть на профіль людини в соціальних мережах;

• зберегти зміни;

• вуаля, клікабельним варіант готовий.

Скажіть, хіба це складно? У разі необхідності клікабельно посилання можна зробити неактивною. Для цього потрібно зайти в свій блог або сайт, почати редагувати текст, виділити посилання і натиснути на панелі інструментів значок розірваної ланцюга. Виходить, що слово перестає бути посиланням.

Страшне слово HTML

Здивувалися такої назви? А й справді, багато хто з вас хто погано знайомий з інформатикою та основами програмування, бояться цього. Все здається страшним, незрозумілим. Виникають питання: «Звідки беруться літери, цифри, знаки і навіщо вони потрібні?» Я права?

Не буду приховувати, робота системника досить складна, але це не повинно вас хвилювати. Вже давно у вільному доступі розташовується частина матеріалу, яким діляться досвідчені майстри. Тому давайте скористаємося ними. Не лякайтеся, я дам базову схему, завдяки якій ви зможете створювати активні.

НТМ код виглядає наступним чином:

<a href="адрес сайта"target="_blank "> назву посилання / </a>

Перша частина коду означає адресу сторінки (його потрібно в такому вигляді http: | // сам адреса /). Друга половина (target = "_ blank") означає відкриття в новому вікні. Тут ви можете вставити слово, під яке хочете замаскувати (наприклад, тут, сюди і т.д).

Пам'ятайте, перебуваючи в статусі керівника, ви повинні бути в контакті зі своєю командою і клієнтами. Тільки це є запорукою успішної кар'єри. Намагайтеся, розміщуючи відео, рекламу, працюючи в Ексель, вставляти активні посилання в них. Це дозволить співробітнику, при першій необхідності, відразу потрапити на потрібне місце, а клієнту - легко оформити замовлення.

Я думаю, що вивчивши статтю, ви зрозуміли 2 способи створення активного посилання і оволоділи навичками з розробки. На цьому все, не хочу вантажити вас великими обсягами. Нагадую вам про можливості поширення отриманої інформації, шляхом вчинення кліка по клавіші соціальної мережі. До зустрічі.

З повагою, Олена Ізотова.

Останнім часом часто стали питати: «Як зробити активної посилання?
Скажіть, хіба це складно?
Виникають питання: «Звідки беруться літери, цифри, знаки і навіщо вони потрібні?
» Я права?
IRC (Internet Relay Chat)