Як зробити flash-ролик банером

  1. Відео про те, як зробити flash-ролик банером в програмі Macromedia Flash Professional

Ви вже вмієте   створювати flash-ролики   в   програмі Macromedia Flash Professional 8   , Але щоб вони працювали, потрібно робити їх посиланнями Ви вже вмієте створювати flash-ролики в програмі Macromedia Flash Professional 8 , Але щоб вони працювали, потрібно робити їх посиланнями. Будь-банер повинен при натисканні на нього направляти відвідувача туди, куди Вам потрібно, інакше flash-ролик буде просто картинкою, нехай навіть анімованої.

За допомогою html-коду це зробити не вийде. Попрацювати доведеться саме з нашим flash-роликом, в програмі Macromedia Flash Professional.

Відкрийте свій fla файл в програмі Macromedia Flash, і зробіть новий шар на тимчасовій стрічці за допомогою меню Insert - Timeline - Layer, або за допомогою натискання на іконку створення нового шару Insert Layer Відкрийте свій fla файл в програмі Macromedia Flash, і зробіть новий шар на тимчасовій стрічці за допомогою меню Insert - Timeline - Layer, або за допомогою натискання на іконку створення нового шару Insert Layer. Можете перейменувати цей новий шар за допомогою подвійного кліка по назві. Назвіть його, наприклад, link. Назва, в принципі, великого значення не має. Головне, щоб новий шар розташовувався вище всіх інших шарів. Якщо він нижчий - перетаскуєте його вгору.

Потім в цьому шарі виберіть інструмент Rectangle (прямокутник), і у вікні Color в закладці Color Mixer пропишіть колір заливки прозорий: Alpha 0%, а колір лінії - без форматування (білий квадрат, перекреслений червоною лінією) Потім в цьому шарі виберіть інструмент Rectangle (прямокутник), і у вікні Color в закладці Color Mixer пропишіть колір заливки прозорий: Alpha 0%, а колір лінії - без форматування (білий квадрат, перекреслений червоною лінією). І намалюйте прямокутник там, де у Вас буде посилання. Якщо посилання на весь flash-ролик - малюйте прямокутник на весь робочий лист.

У тому, що прямокутник дійсно існує, Ви можете переконатися, якщо виберете інструмент Selection (виділення), і клацніть по робочій області. Вся робоча область буде виділена. Прибрати виділення Ви можете, клацнувши інструментом Selection за межами робочої області, або скасувавши операцію виділення за допомогою меню: Edit - Undo Change Selection.

Тепер відкрийте закладку Info у вікні Align & Info & Transform Тепер відкрийте закладку Info у вікні Align & Info & Transform. Якщо цієї закладки у Вас немає, поставте галочку в пункті Info в меню Window. У цьому вікні Ви зможете підкоригувати розміри прямокутника. Виділяєте його ще раз, і якщо посилання у Вас повинна бути на весь flash-ролик, робите в Info такі ж розміри, як розміри Вашого робочого листа. Крім того, координати крайньої точки в верхньому лівому кутку повинні бути рівні нулю.

Після цього виділяєте прямокутник, якщо він не виділений, і перетворите в кнопку за допомогою меню Modify - Convert to Symbol, або за допомогою натискання клавіші F8 Після цього виділяєте прямокутник, якщо він не виділений, і перетворите в кнопку за допомогою меню Modify - Convert to Symbol, або за допомогою натискання клавіші F8. У вікні, що ставите крапку навпроти пункту Button (кнопка).

Натиснути клавішу F9, щоб відкрити панель Action Натиснути клавішу F9, щоб відкрити панель Action. Вибираєте мову програмування Action Script 2,0. Натискаєте на робочу область, щоб виділити кнопку. При цьому в заголовку панелі Action з'явиться назва: Action - Button. Простежте, щоб назва була саме таким, а не Action - Frame (ця назва з'являється при виділенні кадру, а не кнопки).

Вставляєте наступний код в вікно панелі Action: Вставляєте наступний код в вікно панелі Action:

on (release) {
getURL ( "http://pro444.ru", _blank);
}

У цьому коді Ви зміните адресу мого блогу на ту адресу, куди буде вести Ваше посилання. Посилання буде відкриватися в новому вікні. Якщо Ви хочете, щоб посилання відкривалася в тому ж вікні, що і flash-ролик, прибираєте з коду _blank, тобто код в цьому випадку буде таким:

on (release) {
getURL ( "http://pro444.ru");
}

Коли вставите код, зберігаєте як flash-ролик, з розширенням .swf, і вже можете цей flash-ролик розміщувати на своєму хостингу за допомогою FTP-з'єднання програми Total Commander , FileZilla, або будь-який інший програми.

Після розміщення, для того, щоб ролик відобразився на сайті, або на сторінці блогу, прописуєте у відповідному місці наступний код:

<Object width = "330" height = "100"
data = "http://pro444.ru/UserFiles/Flash/kaksozdatblog.swf"
type = "application / x-shockwave-flash">
<Param name = "name" value = "MASK" />
<Param name = "bgcolor" value = "# ffffff" />
<Param name = "align" value = "middle" />
<param name = "src" value = "http://pro444.ru/UserFiles/Flash/kaksozdatblog.swf" />
<Param name = "quality" value = "high" />
</ Object>

В якому поставите замість URL-адреси мого flash-ролика свою адресу. Припустимо, Ви поклали свій flash-ролик в папку mojsajt.ru, в цій папці в папку flash, і назва ролика у Вас mojrolik.swf. В цьому випадку, URL-адресу Вашого flash-ролика буде: http://mojsajt.ru/flash/mojrolik.swf.

Також проставте свої розміри (ширина і висота в першому рядку коду).

Ось, в принципі, і все. Якщо flash-ролик відразу не з'явився, почекайте, іноді він з'являється не відразу. І в тому випадку, коли Ви щось змінили в своєму flash-ролику, і закачали новий варіант на хостинг, зміни теж можуть відбутися через деякий час. Зачекайте хвилин десять, і тоді вже можливо, зможете ці зміни побачити.

Відео про те, як зробити flash-ролик банером в програмі Macromedia Flash Professional

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

IRC (Internet Relay Chat)