Як зробити посилання на групу в ВК на групу, пост, паблік, сторінку

 1. Копіювання і збереження посилання на пост
 2. Як зробити гіперпосилання в пості
 3. Прикріплення до посту сторонніх посилань
 4. Підсумки, або чому варто працювати з посиланнями

Як зробити посилання на групу в ВК може знадобитися для різних цілей, будь то просто збереження цього запису в закладки або ж використання її на біржах накрутки активностей. У цій статті ми розповімо, як зберегти посилання, як зробити гіперпосилання на групу, як вставити посилання поста вконтакте і про багатьох інших корисних моментах.

Копіювання і збереження посилання на пост

 1. Відкриваєте стіну з цікавить вас публікацією;
 2. Натискаєте на дату і час виходу запису;
 3. Переходьте в адресний рядок вікна і копіюєте її.

Відкриваєте стіну з цікавить вас публікацією;  Натискаєте на дату і час виходу запису;  Переходьте в адресний рядок вікна і копіюєте її

Тепер посилання на зацікавила запис в групі в вашому розпорядженні, і її можна використовувати як для особистих цілей, так і для розкрутки даного поста за допомогою спеціальних сервісів і сайтів.

Отриману посилання вконтакте можна зберегти двома основними способами:

1 - додавши в закладки комп'ютера;

2 - скинувши собі в діалог і позначивши важливим повідомленням.

Другий спосіб краще тим, що скористатися посиланням можна буде завжди і скрізь за лічені секунди, правда за умови наявності інтернету.

Дізнавшись, як зробити посилання на пост, можна переходити до наступного пункту.

Як зробити гіперпосилання в пості

Гіперпосилання створюються дуже швидко, тому їх до інформації, що публікується записи не складе ніяких труднощів. Формат активних посилань дуже простий у своєму створенні, а їх побудова абсолютно ідентично як для перенаправлення на групи і паблік, так і на людину. Перед створенням посилання на пост необхідно вирішити, як вона буде виглядати і до якого кінцевого адресу надсилати. Коли ці моменти врегульовані, можна перейти до безпосереднього написання і зробити гіперпосилання.

Порядок і макет створення наступні:

 1. На стіні сторінки створюємо необхідний пост;
 2. В пост вставляємо наведений нижче приклад, переробляючи його під цікавий для нас паблік;
 3. Публікуємо і перевіряємо, чи працює встановлена ​​активне посилання чи ні;
 4. Якщо з перенаправленням на людину або будь-яку іншу сторінку є проблеми, значить, найбільш ймовірно, була допущена помилка в адресі і його необхідно перевірити ще раз.

Приклад: @ adres _ stranicu (Назва Гіперпосилання), де «adres _ stranicu» - це адреса групи, паблік, або особистої сторінки, на яку посилання повинне вести, а «Назва Гіперпосилання» - ім'я, яким вона буде позначена в пості.

Плюс гіперпосилань в красивій візуальній складовій, оскільки з їх допомогою громіздкий адреса легко може стати компактним словом або фразою. Також, можна додатково поекспериментувати з іменами гіперпосилань, поставивши більш помітні, інтригуючі і притягують увагу назви. Мінус їх у вимозі для оформлення трохи більше кількості часу, ніж при вставці в пост вк звичайного посилання на людину або групу.

Прикріплення до посту сторонніх посилань

Якщо виникла необхідність вставляти сторонню посилання в пост, то може постати питання оформлення обкладинки записи. Справа в тому, що алгоритм в вк влаштований таким чином, що вставлена ​​в публікацію посилання стороннього ресурсу автоматично звертається до параметрів соцмережі, які повинні прив'язати до неї картинки і текстовий опис з цього ресурсу. Якщо прикріплене зображення вас не влаштовує, то за допомогою стрілок можна переглянути всі доступні варіанти і вибрати серед них найбільш підходящий, щоб не постили всі підряд. Також, перед тим як прикріпити посилання, можна підготувати для використання свої промо-матеріали, а запропоновані сайтом видалити за допомогою хрестика на спливаючому вікні.

Підсумки, або чому варто працювати з посиланнями

Соціальна мережа Вконтакте надає своїм користувачам, а адміністраторам спільнот зокрема, широкий функціонал продукту з безліччю можливостей. Розділ посилань заслуговує на окрему увагу, як ще один чудовий інструмент для взаємодії з аудиторією і поліпшення спільнот. Використовуйте його розумно, застосовуйте гіперпосилання на людей для підняття активності і поліпшення візуального оформлення постів, встановлюйте теплі контакти з аудиторією, і тоді вона буде разом з вами.

softolet - інтернет-сервіси для бізнесу.
Посилання на матеріал обов'язкове!

Автор - Дмитро Каяфюк

Оцініть текст:

[Всього голосів: 3 Середній: 3.7 / 5]

IRC (Internet Relay Chat)