Який браузер найкращий? Як вибрати браузер?

 1. Найгірший браузер
 2. Чому складно вибрати найкращий браузер
 3. Браузер Google Chrome: плюси і мінуси
 4. Браузер Mozilla Firefox: плюси і мінуси
 5. Браузер Opera: плюси і мінуси

Всі браузери мають спільне завдання - відкривати сайти, однак кожна з програм має свої особливості, їх ми і розглянемо, але скажемо відразу, що відразу складно визначити найкращий браузер.

Найгірший браузер

Якщо складно відразу назвати браузер-переможець, давайте підемо від зворотного, визначимо ту програму, яку користуватися (по можливості) не варто.

Отже, велика частина не тільки тих, хто, але і розробників сайтів (команда «Просто і Зрозуміло» в тому числі) вважає, що браузер Internet Explorer малопридатний для ефективної роботи з інтернетом.

Якщо ви є користувачем Windows і встигли подружитися з Internet Explorer, якого можна розпізнати по цьому значку Якщо ви є користувачем Windows і встигли подружитися з Internet Explorer, якого можна розпізнати по цьому значку  , То просимо Вас насторожитися, оскільки IE (Internet Explorer) в наш час сильно застарів , То просимо Вас насторожитися, оскільки IE (Internet Explorer) в наш час сильно застарів. Будучи підсліпуватим дідусем, IE вантажить сторінки повільніше, ніж його спритні конкуренти, а елементи в своєму розпорядженні часто некоректно, оскільки не вміє використовувати сучасні технології.

Конкуренція сучасних браузерів досить висока, якщо і складно виділити відразу кращий браузер, то очевидно одне, що IE точно вибуває зі списку переможців: поки google chrome і firefox змагаються, йому залишається сидіти осторонь і жувати клей:

Конкуренція сучасних браузерів досить висока, якщо і складно виділити відразу кращий браузер, то очевидно одне, що IE точно вибуває зі списку переможців: поки google chrome і firefox змагаються, йому залишається сидіти осторонь і жувати клей:

Чому складно вибрати найкращий браузер

Питання «який браузер найкращий?» За своєю суттю дуже схожий на питання «який найсмачніший фрукт?». Оскільки кожна людина індивідуальна, то і переваги можуть бути абсолютно різними. Одному подобається банани, а іншому яблука, але це не означає, що банан краще яблука або навпаки. З програмами та ж ситуація. Все залежить від Ваших смаків і запитів. Наприклад, при роботі з великою кількістю вкладок «Google Chrome» споживає менше ресурсів комп'ютера, але при цьому «Opera» вміє групувати відкриті вкладки так, що вони займають менше місця. Все залежить від того, як Ви працюєте, якою потужністю комп'ютера в своєму розпорядженні і які цілі перед собою ставите. Зараз є три провідних гіганта-браузера, їх вибирає більшість користувачів: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera. Менш популярний - Safari. Наведемо статистику використання браузерів в Росії за останній рік:

Ми бачимо, що Google Chrome займає лідируюче місце, та ще й з величезним відривом. Вся команда Просто і Зрозуміло так само використовує гугл хром і дуже ним задоволена, але не має нічого проти інших гігантів (IE не береться до уваги).

Не можна однозначно сказати, що один з браузерів-гігантів поганий, а інший хороший, все залежить від того, що Ви шукаєте

Браузер Google Chrome: плюси і мінуси

Браузер Google Chrome: плюси і мінуси

Корпорація «Google» є одним з найбільших китів всієї інтернет-індустрії, це воістину масштабних розмірів організація, яка наймає кращі уми в усьому світі для створення найпотужніших програм , Інтернет-сервісів і інших продуктів. «Гугл хром» є провідним за популярністю інтернет-браузером.

плюси:

 1. Синхронізація даних. Що це означає? Більшість продуктів, що випускаються компанією «Google» пов'язані між собою: якщо у Вас є персональний аккаунт, скажімо в gmail ( «Гугловський» поштовий сервіс), то Ви можете зайти під цим обліковим записом в сам браузер. Гугл пов'язує між собою всі дані і зберігає їх у себе на хмарному сервері. Якщо Вам необхідно зайти в інтернет не з дому, а з іншого місця, то увійшовши в google chrome під своїм акаунтом, Ви отримаєте доступ до всіх збережених закладок, акаунтів на інших сайтах, до історії відвідування і т.д, які, здавалося б, залишилися вдома. Це вкрай зручно, оскільки важлива інформація і корисні сайти ніколи не зможуть загубитися, навіть якщо ви знищите браузер.
 2. профілі користувачів
 3. Швидка робота з великою кількістю вкладок
 4. Велика кількість розширень (тобто доповнень, що збільшують ефективність роботи і спрощують її), наприклад, розширення Instagramm в браузері
 5. Коректне відображення вмісту
 6. Простота в налаштуванні
 7. автоматичне оновлення
 8. Інтеграція з adobe flash. Це дуже важливий плюс, розповімо чому. Для коректного відображення відео і деяких сайтів потрібні спеціальні міні-програми, так звані модулі. Зазвичай їх потрібно завантажувати та оновлювати окремо, але не в хромі! Розробники вбудували автоматичне завантаження та автообновление для цього модуля, про нього тепер можна просто забути

мінуси

Значних мінусів немає, це вже може бути натяком на те, який браузер краще.

Комусь здасться незручним відсутність бічній панелі налаштувань. Так само англомовних розширень набагато більше, ніж російськомовних - не всі розширення переведені.

Браузер Mozilla Firefox: плюси і мінуси

Браузер Mozilla Firefox: плюси і мінуси

Другий за популярністю

плюси:

 1. профілі користувачів
 2. Величезна кількість розширень
 3. Система привласнення тегів закладок
 4. Можливість міняти теми оформлення
 5. Вбудована перевірка орфографії
 6. Один з найбільш безпечних браузерів. Всі завантажені файли проходять перевірку антивірусом, браузер попереджає про можливу небезпеку при відвідуванні підозрілих сайтів.

мінуси:

 1. Неможливість вимкнути відображення картинок (для тих, у кого низька швидкість інтернету)
 2. При оновленні на нову версію видаляються всі розширення
 3. Великі витрати ресурсів комп'ютера

Браузер Opera: плюси і мінуси

Браузер Opera: плюси і мінуси

плюси:

 1. Висока швидкість завантаження. Для тих, у кого низька швидкість - режим «Турбо», грузящій сторінки ще швидше.
 2. зручний інтерфейс
 3. Мала вага
 4. Велика кількість налаштувань, що дозволяють адаптувати програму максимально під себе
 5. Велика кількість «гарячих клавіш»

мінуси:

 1. Періодично виникають проблеми з коректним відображенням сторінок (не завжди підтримують спец-символи HTML)
 2. Складність в перенесенні особистої інформації (історія, закладки і т.д.)

Ми рекомендуємо використовувати Google Chrome, але це не означає, що всі інші браузери не заслуговують на увагу. Пробуйте різні програми (тим більше, що вони безкоштовні), порівнюйте і знаходите зручне для себе. Можна встановлювати кілька відразу. На наш суб'єктивний погляд відповідь на питання «який браузер найкращий» буде один - google chrome, а що вибрали Ви?

» За своєю суттю дуже схожий на питання «який найсмачніший фрукт?
Що це означає?
На наш суб'єктивний погляд відповідь на питання «який браузер найкращий» буде один - google chrome, а що вибрали Ви?
IRC (Internet Relay Chat)