Чи можна відновити віддалений аккаунт в Інстаграм

  1. Якщо ви самі видалили профіль, то відновити його ніяк не вийде
  2. Якщо ваш профіль в Інстаграм був видалений адміністрацією за порушення правил

У користувачів популярних соц. мереж настрій часто непостійне. Буває так, що ви видалили свій аккаунт в Інстаграм, але через деякий час передумали і хочете його відновити. Чи можна це зробити? Відповідь: і так, і ні. Нижче спробую дохідливо пояснити, чому так відбувається.

Якщо відвідати довідковий цент Instagram і там пошукати відповідь на поставлене вище питання, то ми майже наступне.

Якщо ви самі видалили профіль, то відновити його ніяк не вийде

Це означає, що всі ваші фотки і відео канули в лету. Все, тю-тю, коротше, треба було думати раніше, ніж йти назавжди з програми, адже це вам не Вконтакте. Популярна зарубіжна Інста не зберігає досьє на вас (швидше за все), на відміну від вітчизняної соц. мережі.

Виняток - ви тимчасово заблокували свою сторінку з комп'ютера. Тоді, щоб її знову активувати, вам просто необхідно зайти в додаток.

Але не будуть сильно вас засмучувати Але не будуть сильно вас засмучувати. Давайте ще уважніше прочитаємо те, що написано в довідковому центрі. Ви можете зареєструвати новий акаунт Інстаграм. Однак є одне «але», ви можете використовувати стару електронну пошту, але нік ви повинні будете придумати новий. Зареєструвати старий нік можна тільки з іншого пошти, і то за умови того, що це ім'я користувача не буде зайнято.

Загалом, поводячи підсумок, потрібно сказати наступне. Якщо ви видалили свій профіль в Інстаграм повністю (ще не заморозили на час), але бажаєте його відновити, доведеться заново проходити реєстрацію . Якщо ви бажаєте зберегти нік, то використовуйте інше мило.

Якщо ваш профіль в Інстаграм був видалений адміністрацією за порушення правил

Якщо ви порушили правила, відновити доступ може і не вийде. Але спробувати варто. Якщо ваш аккаунт активовано за порушення правил, але ви вважаєте, що це помилка, заповніть ось цю форму . або цю форму , Якщо ви ведете сторінку бізнесу.

Власне, якщо вас зламали, розсилали від вашого імені спам, підписувалися на тисячі людей, і за це вас заблокували, то скаржитися в адміністрацію на злом за посиланням, яку я дала вище, потрібно обов'язково. В цьому випадку, якщо ви прив'язали свою сторінку до Фейсбуку і постили в обидві соц. мережі свої реальні фотографії, її швидше за все вдасться повернути.

Чи можна це зробити?
IRC (Internet Relay Chat)