Email моєї мрії або як налаштувати мою корпоративну пошту - Netpeak Blog

  1. Розглянемо процес реєстрації і прив'язки домену до сервісу від Яндекса
  2. Окремо хочеться поговорити про «хинти» сервісу

На сьогоднішній день електронна пошта - найбільш затребуваний засіб корпоративного і ділового спілкування в сучасному інтернеті, тому вкрай важливо забезпечити її безперебійне функціонування.

Існує два основних способи організації корпоративної пошти - це організація з використанням власного сервера для прийому / відправки і з використанням стороннього сервісу. Обидва ці способи мають свої переваги і недоліки, але, так як основний критерій для нас - це надійність, ми будемо розглядати варіант використання стороннього сервісу.

Рішення для організації корпоративної пошти надається двома великими пошуковими системами - « Пошта для домену » від Яндекса і Google Apps for Business від Google. Сенс роботи обох сервісів однаковий: реєстрація головного аккаунта, настройка MX-записів, створення і управління корпоративними ящиками через спеціальний інтерфейс. Обидві платформи надійні, але ми в своїй роботі використовуємо сервіс компанії Яндекс, оскільки він повністю безкоштовний, підтримує до 1000 поштових скриньок (з можливістю розширення за необхідності), приємний інтерфейс і простий API.

На жаль, корпоративна пошта від Google безкоштовна тільки при наявності до 10 акаунтів або якщо це освітня установа.

Розглянемо процес реєстрації і прив'язки домену до сервісу від Яндекса

Переходимо по посиланню вище і авторізуемся, або реєструємося на Яндексі. Раджу завести для цілей адміністрування корпоративної пошти окремий логін і згенерувати для нього складний пароль (записавши його на листочку і приклеївши до монітора, зрозуміло :)). Додаємо домен і бачимо наступне вікно:

Крок 1: Крім поштового сервісу Яндекс надає безкоштовну послугу хостингу DNS. Якщо у вас є достатні знання, раджу делегувати домен на Яндекс і використовувати його сервери DNS в якості вторинних.

Крок 2: Підтвердіть володіння своїм доменом. Процедура стандартна і не вимагає спеціальних навичок. Створюємо запитуваний Яндексом файл і закачуємо його на сервер.

Крок 3: Для визначення маршрутів проходження електронної пошти в системі DNS використовуються MX (від Mail eXchanger) записи. Вони вказують на сервер, авторитетний для відправки і прийняття пошти на даному домені. Для настройки цього запису потрібно мати доступ до панелі управління DNS. DNS, як правило, надаються реєстратором, або обслуговуючим хостером. Якщо в питанні зміни MX-записів є якісь неясності, найбільш правильним рішенням буде звернення до свого хостинг-провайдеру.

Зверну увагу, що на відміну від сервісів Google, де потрібно вказати 5 MX-записів, тут вказується тільки одна, але не варто думати, що один хост mx.yandex.ru. відповідає одній фізичній сервера. ;) Після того, як володіння доменом підтверджено і MX-записи налаштовані, залишилося створити потрібні ящики і розіслати співробітникам логіни і паролі до них. Інтерфейс створення ящика гранично простий:

Інтерфейс створення ящика гранично простий:

Окремо хочеться поговорити про «хинти» сервісу

1. Розсилання. Дуже корисна можливість для середніх і великих компаній. Розсилка - це спеціальний поштову адресу, який при отриманні листи, пересилає його всім адресатам, зазначеним в розсилці. Як це організувати? Використовуючи інтерфейс Яндекса, створюємо розсилку з певним ім'ям і додаємо в неї потрібних адресатів. Як можна використовувати? Розсилки по всім співробітникам одним листом, розсилки по відділах, розсилки по філіях і офісах, розсилки по інтересам.

2. Відправлення пошти по SMTP і збір пошти по POP3. Багато хто віддає перевагу використовувати поштові клієнти для відправки та отримання пошти. Яндекс дає можливість користуватися корпоративною поштою через клієнти. Для включення збору пошти по POP3 слід самостійно, через інтерфейс конкретного аккаунта, зайти в пошту і відредагувати дану настройку:

Для включення збору пошти по POP3 слід самостійно, через інтерфейс конкретного аккаунта, зайти в пошту і відредагувати дану настройку:

3. Прив'язка пошти до Gmail-аккаунту. Якщо інтерфейс Яндекса чимось не влаштовує, можна прив'язати свою корпоративну пошту до gmail-аккаунту як на відправку, так і на прийом. Для цього буде потрібно в настройках свого gmail-аккаунта: на вкладці «акаунти і імпорт» потрібно налаштувати відправку і збір з інших ящиків. Для настройки відправки листів потрібно використовувати такі параметри: логін і пароль (логін і пароль від пошти на Яндексі), використовувати сторонній сервер для відправки, сервер smtp.yandex.ru, порт 465, ssl включений. Для збору: логін і пароль - логін і пароль від пошти на Яндексі, сервер pop.yandex.ru, порт 995, ssl включений. На виході маємо «потужний» інтерфейс Gmail і надійність Яндекса.

Ну от і все. Тепер можна освоювати ефективні email розсилки (читайте пост «Визначення кращого часу для розсилки» ) І системи автоматизації маркетингу, які надають різні платформи ( GetResponse , Наприклад).

Дмитро Піскарьов

Партнер компанії Netpeak.

Більше 10 років в IT-cфере, з них 8 років працює в Netpeak. У компанію прийшов junior розробником і пройшов шлях розвитку до CTO. Активно займається розвитком IT-галузі і освіти, регулярно виступаючи в провідних ВНЗ, часто виступає на конференціях. Крім того, займається курирування безкоштовних курсів Netpeak по розробці ПЗ. У вільний від роботи час захоплюється туризмом і цивільною авіацією.

У сферу компетенції входять:

Інші статті автора

Як це організувати?
Як можна використовувати?
IRC (Internet Relay Chat)