Кастомізація Windows. Установка тим оформлення Windows 8.1

 1. Стандартна установка теми оформлення Windows
 2. Установка сторонніх тем: кастомизация
 3. замість післямови

Нова система Windows 8.1 надає користувачеві великі можливості по швидкої і зручної зміни теми оформлення. При цьому установку можна робити різними способами.

Стандартна установка теми оформлення Windows

Щоб скористатися системними утилітами, з Hot Corner викликається «Параметри» і далі - «Персоналізація» (або правою кнопкою мишки на вільному місці робочого столу).

Якщо запропоновані теми оформлення не задовольняють Ваші запити, то у вікні натискаємо на «Інші теми в Інтернеті», після чого потрапляємо на сторінку підтримки користувачів Microsoft, на якій надано безліч різних тем оформлення з докладним їх описом. Після вибору будь-якої вподобаної теми натискаємо «Завантажити».

Завантажений файл відкриваємо за допомогою програми за замовчуванням «CPL персоналізація». Після цього спостерігаємо, як в розділі «Мої теми» з'явився новий пункт (з відповідною назвою скачав теми).

Установка сторонніх тем: кастомизация

Іноді багатьом вимогливим користувачам недостатньо стандартних методів оформлення операційної системи, тим більше що в Інтернеті існує величезна безліч креативних тим, повністю змінюють не тільки шпалери і звуки, а й весь стиль Windows 8.1 до невпізнання.

У цьому випадку установка буде трошки складніше, опишемо її докладніше:

 1. Перш за все, необхідно встановити програму, що дозволяє кастомізацію ОС. Таких програм досить багато, проте зупинимося на двох, скачати які можна з їх офіційних сайтів:
  1. UxStyle встановлює новий невеликий драйвер і службу, не проводячи зміни в системних файлах;
  2. UXTheme Multi-Patcher пропатчити системну бібліотеку UxTheme.dll, дозволяючи Windows використовувати теми оформлення від сторонніх розробників.
 2. Після перезавантаження викачуємо тему оформлення.
 3. Завантажений файл разом з однойменною папкою переносимо за адресою C: \ Windows \ Resources \ Themes.
 4. Запускаємо «Параметри» - «Персоналізація» і застосовуємо нову тему.

замість післямови

Ну ось такими без хітростно способами можна домогтися індивідуальності оформлення Вашої операційної системи. Звичайно, для новачків буде пріоритетним скористатися стандартною установкою, а користувачам зі стажем можна і поекспериментувати, тільки не забувайте робити « точку відновлення «, Яка у випадку системного відмови допоможе повернути минуле робочий стан Windows.

поділіться з друзями:

IRC (Internet Relay Chat)