На сайті виробника ноутбука є кілька драйверів для Wi-Fi (LAN, Bluetooth, VGA). Який скачати? [HWVendorDetection]

Так, щось довгий заголовок вийшов, але зате зрозуміло про що стаття :). Привіт друзі!

Мені часто доводиться налаштовувати різні ноутбуки і майже так само часто завантажувати до них драйвера. Просто диск з драйверами рідко хто приносить, або його просто немає.

Буває, заходиш на офіційний сайт виробника ноутбука, дивишся, а в розділі з драйверами, особливо в Wireless (драйвер для Wi-Fi адаптера) їх кілька штук. І сидиш, вирішуєш який скачати. Відрізняються вони не просто версіями, а найчастіше виробником бездротового адаптера. Зазвичай це виробники: Atheros, Intel, Broadcom, Realtek і т. Д.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси

Чи не охота адже качати все підряд і пробувати їх по черзі. Можна так наставити :). І в диспетчері пристроїв не подивишся якого постачальника бездротової адаптер, адже драйвер то не встановлений і Wi-Fi адаптер відображається взагалі як невідомий пристрій (мережевий пристрій і т. П.).

Корисна стаття: Як встановити (оновити, перевстановити, видалити) драйвер на бездротової мережевий адаптер (Wi-Fi)?

В один момент мені все це набридло (та й через 3G, яким я на даний момент користуюся, багато не накачаєш) і я вирішив знайти програму, яка могла б визначити виробника бездротового адаптера, мережевої карти, Bluetooth адаптера, відеокарит та іншого обладнання.

Знайшов я таку утиліту, причому скоєно випадково. На офіційному сайті ноутбука, начебто Acer, побачив напис типу "Чи не знаєте який драйвер скачати? Визначте пристрій за допомогою утиліти HWVendorDetection ". Я скачав цю утиліту, запустив її і вона показала мені постачальників обладнання не тільки для Wireless LAN, але і для інших модулів.

За допомогою утиліти HWVendorDetection можна дуже легко визначити, який драйвер завантажувати для ноутбука, якщо їх на офіційному сайті є кілька.

Зараз розповім і покажу, як користуватися цією програмою. Хоча, там все дуже просто.

Програма безкоштовна і навіть не вимагає установки.

Давайте на прикладі. Для ноутбука Asus K56CM на офіційному сайті є два різних драйвера. Для Intel і для Atheros.

Як дізнатися який завантажувати?

викачуємо і запускаємо утиліту HWVendorDetection.

Після запуску утиліти, ми відразу ж побачимо результат:

Значить у мене адаптер від виробника Atheros. Завантажуємо і встановлюємо певний драйвер.

Ось власне і все. будуть питання, задавайте їх у коментарях! Всього доброго!

На офіційному сайті ноутбука, начебто Acer, побачив напис типу "Чи не знаєте який драйвер скачати?
Як дізнатися який завантажувати?
IRC (Internet Relay Chat)