Обмінник Касса.сс - швидкі конвертації криптовалюта і фіатних грошей за вигідним курсом

 1. Огляд обмінника касса.сс
 2. Особливості сервісу kassa.cc
 3. Переваги проекту kassa.cc
 4. недоліки kassa.cc
 5. Інтерфейс обмінного сервісу
 6. Покрокова інструкція обміну фіата на криптовалюта
 7. Як заробити за допомогою касса.сс
 8. висновок

В умовах сучасного розвитку фінансової сфери дуже потрібні універсальні сервіси онлайн-обміну різних валют, а особливо цифрових монет. Можна користуватися додатковим функціоналом в кріптовалютних гаманцях або на кріптобіржах, однак, простіше скористатися послугами спеціалізованих майданчиків. До таких проектів належить обмінник Касса.сс

В інтернеті стабільно з'являються і регулярно зникають сервіси подібного типу. Така тенденція хвилює користувачів, що цілком резонно, враховуючи дорожнечу деяких кріптомонет і необхідність надавати в короткострокове користування власний капітал комусь невідомому. Зрозуміло, великий ризик миттєвої втрати фіатних або цифрових грошей. Серед різноманіття обмінних ресурсів є цікаві варіанти, які функціонують чесно, що володіють зрозумілим інтерфейсом і пропонують вигідні умови для користувачів.

Розглянемо детально всі найважливіші аспекти, безпосередньо пов'язані з онлайн-обменнику kassa.cc . Проаналізуємо нюанси роботи з даної майданчиком для обміну електронних грошей і криптовалюта .

Огляд обмінника касса.сс

сс

Поряд з появою віртуальних валют і зростанням їхньої популярності, створенням різних видів кріптокошельков для них, відкриттям бірж криптовалюта, стали формуватися обмінні веб-проекти, на яких здійснюється конвертація цифрових грошей. Відносно молодий спеціалізований ресурс kassa.cc почав роботу в 2016. Батьківщина його Нідерланди.

Встановлений мінімум для обмінних транзакцій - 0.01 біткоіни (BTC, bitcoin), 3 долари або 150 руб. Є плаваючий комісійний відсоток, величина якого обумовлюється сумою конвертації. Присутній партнерська програма і всілякі бонуси.

За 2 роки оборотний капітал (оперативні засоби) досяг $ 512 000. Можливості і функціонал проекту стабільно розвивається грамотними фахівцями. Цілодобово для конвертації доступні 6 напрямів з боку криптографічних валют і 2 напрямки для фіата.

Особливості сервісу kassa.cc

Обмінник касса.сс особливо унікальними відмінними якостями не характеризується, але здатний здивувати непоганим комплексом можливостей, необхідних користувачам для вигідною, комфортної роботи.

Рекомендую почитати:

 1. Гідний вибір напрямків для здійснення конвертацій. Представлені виключно поширені, затребувані фіатние гроші і криптовалюта.
 2. Використання на сервісі найбільш представницьких платіжних систем, банківських карт, рахунків: AdvCash , Visa, ВТБ24, Mastercard, e-Voucher, Perfect Money, Qiwi і ін.
 3. Налагоджена взаємозв'язок з кріптовалютнимі біржами - британська Exmo і вітчизняна Wex.
 4. Інтегрований конвертер, користуватися яким зручно навіть новачкам. Дана опція сприяє грамотній підготовці до обмінної операції і економії коштів.
 5. Калькулятор і онлайн-інформер валютного курсу. Грунтуючись на актуальному ринковому курсі, система видає доступні для конвертації варіанти після введення потрібних даних.
 6. Адаптованість сайту онлайн-обмінника під топові мобільні пристрої.
 7. Приваблива реферальная програма і непогана схема винагород. Крім здійснення вигідних конвертацій зареєстровані користувачі можуть пасивно заробляти, створюючи розгалужену мережу рефералів. Проект від добового обороту залучених клієнтів платить 0,5-1% кожному рефоводу.

Крім партнерських винагород передбачені інші презенти, наприклад, від Sony PlayStation, якщо завербовано понад 100 нових клієнтів.

Переваги проекту kassa.cc

Майданчик дозволяє цілодобово конвертувати цифрові активи, однак, даний нюанс не є єдиним позитивним якістю обмінника каса. Поряд з вигідними особливостями, також присутній ще радий очевидних плюсів:

 • інтерфейс багатомовний (російська версія є). Все інтуїтивно зрозуміло, нехитро. Оформлення сайту лаконічне, без обтяжливих вкладок і реклами. При цьому функціональність майданчики достатня, а будь-які інформаційні відомості можна розшукати через основне меню;
 • можна користувачам працювати з популярними криптовалюта , Лідируючими сьогодні на ринку віртуальних грошей;
 • плаваючий відсоток винагород, що визначає розмір заохочення для клієнтів, зареєстрованих в системі. Наприклад, тариф системи, що стягується за організацію послуг, знижується на 10% коли проводиться обмінна операція, еквівалентна сумі до $ 10 000;
 • оперативне виконання заявок на конвертацію та проведення транзакцій. Як правило, конвертація виконується за 7-14 хв, а введення / виведення коштів - за 20-55 хв. Дані тимчасові проміжки орієнтовні (усереднені), оскільки визначається все типом валют, завантаженості системи та варіантом платіжної системи;
 • стрічка останніх новинних повідомлень, в якій публікуються важливі відомості їх кріптовалютного світу і сфери фіатних грошей;
 • швидке вирішення фінансових та технічних питань грамотними консультантами.

На kassa.cc передбачені валюти:

 • dash;
 • litecoin;
 • ethereum classic;
 • рублі;
 • ethereum;
 • долари;
 • bitcoin cash;
 • ripple;
 • звичайно ж, bitcoin!

недоліки kassa.cc

Очевидні недоліки, що перешкоджають нормальному проведенню конвертацій, відсутні. Клієнти сервісу найбільш часто виставляють такі претензії:

 • бувають відгуки, що сервіс обманює клієнтів, хоча на ділі це не так;
 • не подобається оформлення;
 • турбують технічні перерви і т. п.

Загалом, істотних мінусів виділити чітко ніхто не може. Такі коментарі пишуть люди, які вчиняють неадекватні дії і безладно відносяться до засобів. На kassa.cc з грошима ведеться робота, тому халявникам і неписьменним користувачам на проектах подібної спрямованості робити нічого.

Рекомендую почитати:

Нормальні користувачі задоволені, що відображається постійно зростаючим числом хвалебних відгуків про функціонування kassa.cc.

Інтерфейс обмінного сервісу

Було відзначено простота і зрозумілість організації проекту kassa.cc. Зареєстровані користувачі, авторизувавшись, потрапляють на основну сторінку особистого кабінету. Тут погляду постають такі вкладки і розділи:

 • головний веб-лист онлайн-обмінника - це робочий простір, що містить 3 ключові блоки - «Віддаєте», «Чи отримуєте» і «Введення даних». У перших двох вибираються активи для конвертації, прописуються суми. Блок No3 призначений для введення персональних даних - адреса кріптовалютного гаманця, а також email;
 • «Правила обміну» - тут відзначені регламентні умови використання функціоналу сервісу;
 • «Партнерам» - все про Реферальная співробітництво;
 • «Новини» «Контакти» і «FAQ» - типові елементи всіх комерційних інтернет-проектів.

Блок No3 призначений для введення персональних даних - адреса кріптовалютного гаманця, а також email;  «Правила обміну» - тут відзначені регламентні умови використання функціоналу сервісу;  «Партнерам» - все про Реферальная співробітництво;  «Новини» «Контакти» і «FAQ» - типові елементи всіх комерційних інтернет-проектів

Покрокова інструкція обміну фіата на криптовалюта

Всі обмінні операції з фіатнимі валютами і цифровими монетами здійснювати на kassa.cc не складно. Розберемо поетапну схему обміну рублів на біткоіни або Сатоши. Для долара і інших кріптомонет принцип абсолютно ідентичний.

1. Вибрати на основній сторінці онлайн-обмінника kassa.cc напрямок конвертації. У розглянутому прикладі:

 • «Віддаєте» - рублі (систему вкажемо QIWI);
 • «Отримайте» - біткоіни (bitcoin).

2. Вписати грошову суму, призначену для конвертації. У правому крайньому блоці слід зазначити email, номер карти, а також рахунок біткоіни-гаманця. Якщо ви вже зареєстровані в системі, то адреса електронної пошти вводити не доведеться.

Рекомендую почитати:

Увага! Коли вказується валюта, на яку планується здійснювати обмін, необхідно переглядати додаткову інформацію. Система повідомляє про стягуються збори. Цю суму слід враховувати, оскільки її автоматично вирахують при виконанні заявки!

3. Прийняти умови сервісу і клікнути на кнопку «Обміняти зараз».

4. Далі, потрібно перевірити вірність реквізитних даних для QIWI (призначення транзакції, сума і номер рахунку) і перейти на сторінку оплати (кнопка «Перейти зараз»).

Далі, потрібно перевірити вірність реквізитних даних для QIWI (призначення транзакції, сума і номер рахунку) і перейти на сторінку оплати (кнопка «Перейти зараз»)

5. В акаунті QIWI-гаманця залишається підтвердити виконувану операцію і натиснути кнопку «Оплатити».

6. Перевірити статус транзакції. Зелена галочка є індикатором успішності дій.

7. Повернутися на майданчик kassa.cc і відзначити вчинення оплати по виставленої заявці.

Увага! Система розглянутого онлайн-обмінника дає 18 хвилин для затвердження ордера на конвертацію. Це час утримується котирування, яка зафіксована в момент оформлення заявки. Якщо запізнитися, то процедуру всю потрібно виконувати заново!

8. Після підтвердження заявки потрібно очікувати сигналу на email.

9. Виконання операції вимагає тимчасових витрат, так як повне виконання обміну (в даному випадку рублі-біткоіни) має отримати 3 підтвердження незалежних контролерів з мережі криптовалюта. Найчастіше саме ці докази викликають тривалу затримку виконання конвертації. У ситуаціях, де не потрібні перевірки сторонніх «ревізорів» тимчасових простоїв немає.

Коли виявляються порушення, невідповідності або помилки (немає 3-підтверджень або спрацьовує автоматичний фільтр), операція визнається невиконаною, а кошти повертаються клієнту.

Рекомендую почитати:

Як заробити за допомогою касса.сс

Як було сказано вище, в сервісі мультивалютного онлайн-обміну присутня партнерка, за допомогою якої ви можете навіть заробляти гроші. Зареєструйтеся на сайті і ви зможете брати участь в реферальной програмі і накопичувальній системі знижок! Після реєстрації ви автоматично отримуєте накопичувальну знижку за обмін - 5%. Даний відсоток знижки діє до досягнення порогу сумарного обсягу обмінних операцій 1000 доларів. При накопиченні загального обсягу понад зазначеної суми розмір знижки істотно збільшується, що не може не радувати.

Що стосується партнерської програми, то, залучаючи користувачів в систему по своїй реферального посиланням, ви заробляєте відсоток від суми обміну зареєстрованих користувачів. З ростом кількості запрошених клієнтів сервісу винагороду за вчинення обмінних операцій в сервісі теж зростає. Крім того, додаються можливості отримувати цікаві дорогі подарунки. Ознайомитися більш детально з партнеркою проекту ви можете на цієї сторінці.

висновок

Зараз користувачі, особливо їх малодосвідчених частина, можуть губитися в багатому асортименті пропозицій по обміну криптовалюта від різних сервісів. Тут необхідно проявляти пильність і скрупульозно вибирати онлайн-обмінник. Щоб змінювати цифрові гроші швидко і без зайвих втрат, слід підбирати нескладний, безпечний, зручний сервіс. Саме таким майданчиком є ​​касса.сс

Якщо грамотно виконувати підказки системи і уважно контролювати котирування, то конвертації завжди будуть вигідними в онлайн-обміннику kassa.cc. Будь-який користувач, пройшовши реєстрацію, запросто зможе тут знайти кріптомонети, а також обміняти їх на фіатние гроші або інші віртуальні валюти.

Вам буде цікаво

IRC (Internet Relay Chat)