Перевстановлення Windows 7 з форматуванням жорсткого диска

Чи маєте проблеми з працездатністю вашої операційної системи Windows? Пропонуємо виїзд фахівця до вас додому або в офіс. Перевстановити операційну систему і встановимо всі необхідні програми. До нас можна звернутися за тел. 8 (499) 75-55-021.

8 (499) 75-55-021

Відповіді на типові питання щодо встановлення Windows 7 з форматуванням жорсткого диска:

Чи видаляються дані при форматуванні HDD (жорсткого диска)?

Так, вся інформація з вашого накопичувача буде повністю вилучена.

Яким чином найкраще відформатувати HDD?

При установці ОС буде можливість форматування, а так само розбивки HDD на кілька розділів. Можна зробити цю операцію альтернативними програмами, однак як правило це не потрібно.

Як зробити переустановку Windows 7 з форматуванням жорсткого диска?

Про грамотній установці операційної системи, ми написали окрему статтю - " Як встановити Windows 7 на ноутбук або комп'ютер "

Чи можна не форматувати жорсткий диск при установці Windows 7?

Так, така можливість є. Однак ми не рекомендуємо розглядати цей варіант, з огляду на те що така установка не є технічно грамотною і надалі ви можете випробувати проблеми з працездатністю і швидкістю роботи такої операційної системи.

Яку файлову систему найкраще вказувати при форматуванні HDD?

Для переважної більшості операційних систем сімейства Windows найкраще підходить файлова система NTFS?

Яке форматування необхідно робити, швидке або повне?

При перевстановлення ОС буде більш ніж достатньо швидкого форматування жорсткого диска (HDD).

Скільки часу займає форматування жорсткого диска?

Швидке форматування має відбуватися дуже недовго, не більше 1 хвилини.

Скільки часу займає перевстановлення Windows 7 ?

Все залежить від потужності комп'ютера і джерела, з якого відбувається установка Windows 7. Як правило це від 15 хвилин до 1 години.

Коротка інформація:

Рано чи пізно практично всі користувачі комп'ютерів стикаються з необхідністю установки операційної системи Windows на своїх комп'ютерах. Це пов'язано з тим, що структура Windows така, що з часом ОС починає працювати повільніше, з'являються різні помилки, комп'ютер починає зависати і т.д. Буде справедливо відзначити той факт, що на відміну від попередніх операційних систем Microsoft, операційна система Windows 7 працює набагато стабільніше і надійніше. Якщо спочатку установка була проведена професійно, з використанням оригінально дистрибутива, а так само коректної налаштуванням, установкою драйверів і всіх інших необхідних програм, то така операційна система Windows 7 прослужить вам дуже довго і успішно! Звичайно ж варто мати хорошу антивірусний захист, тому що на просторах інтернету величезна кількість вірусів і шкідливих програм, які можуть завдати великої шкоди вашій ОС. Рекомендуємо використовувати ліцензійне програмне забезпечення від провідних виробників антивірусів, вони допоможуть захистити ваш комп'ютер від зловмисників і небезпечних програм. Наша компанія пропонує виїзд майстра додому для перевстановлення Windows 7 або будь-який інший операційної системи.

Чи маєте проблеми з працездатністю вашої операційної системи Windows?
Як зробити переустановку Windows 7 з форматуванням жорсткого диска?
Для переважної більшості операційних систем сімейства Windows найкраще підходить файлова система NTFS?
Яке форматування необхідно робити, швидке або повне?
Скільки часу займає форматування жорсткого диска?
IRC (Internet Relay Chat)