Правильна картинка для посилання Вконтакте та інших соціальних мережах Статті та уроки створення сайту на WordPress

  1. Вказуємо картинку для посилання в Вконтакте
  2. правимо header.php
  3. використовуємо плагін
  4. Схожі записи

Ви коли-небудь замислювалися, яка картинка прикріплюється до заслання, яку відвідувач публікує скажімо в Вконтакте? Безсумнівно, відвідувач має можливість вибору, він може по-клацати по картинці, поки не вибере щось підходяще. А може цього і не робити, або взагалі передумати. Зазвичай якщо така картинка не вказана спеціально, про що ми і будемо говорити, показується перша картинка зустрінута на сайті. І найчастіше це буває Ваш логотип, хоча і не обов'язково. Але мене такий варіант не влаштовує, я вважаю що повинна прикріплятися мініатюра записи, яку я зробив в блозі. Але як додати правильну картинку для посилання в Вконтакте?

Вказуємо картинку для посилання в Вконтакте

Виявляється все вже придумано. Є така річ як Open Graph protocol, за допомогою якого можна повідомляти додаткову інформацію про вміст сторінки, зокрема зображення обкладинки.


Виходить, для того щоб вказати зображення, яке має асоціюватися з нашою сторінкою нам потрібно вказати в тезі приблизно такий рядок:

Це можна зробити декількома способами.

правимо header.php

Можна відкрити файл header.php теми яку Ви використовуєте і в тезі <head> додати в неї наступний код:

<Meta property = "og: image" <? Php $ dom = simplexml_load_string (get_the_post_thumbnail ()); $ Src = $ dom-> attributes () -> src; echo 'content = "'. $ src. '"'; ?> />

Попутно повідомляємо про використання Open Graph protocol і додаємо атрибут «xmlns: og =» http://ogp.me/ns# »тегом <html>

<Html xmlns: og = "http://ogp.me/ns#">

використовуємо плагін

Якщо Ви з якоїсь причини не хочете правити файли теми, то можете скористатися відповідними плагінами.
Напевно багато хто чув, або вже навіть користуються плагіном WordPress SEO by Yoast, який вміє робити те що-нам потрібно за замовчуванням. Все що потрібно зробити, це зайти в налаштування плагіна і включити функцію додавання Open Graph мета-даних, якщо вона у Вас вимкнена.

Якщо Ви не хочете встановлювати собі цей комбайн, хоча він і дуже корисний, але Вам можливо подобається інший, то для вказівки картинки для посилання Вконтакте можете скористатися невеликим плагіном WP Open Graph Meta, який тільки додає мета-дані, що нам і потрібно.

Схожі записи

Ви коли-небудь замислювалися, яка картинка прикріплюється до заслання, яку відвідувач публікує скажімо в Вконтакте

Трохи про автора: Сергій Белянин

Основний автор цього блогу. Ще зовсім недавно студент, а сьогодні вже Microsoft Certifed Professional, з нестримним бажанням зробити життя людей простіше, автоматизувавши нудну рутинну роботу :)

Але як додати правильну картинку для посилання в Вконтакте?
IRC (Internet Relay Chat)