Правильні статті, які принесуть вам тисячі відвідувачів

Вітаю всіх читачів мого блогу . Сьогодні, як би, хороший зимовий день і, я думаю, що потрібно написати корисний пост на тему як правильно писати статті в блог. Погодьтеся, що якщо ви новачок в даній тематиці, то вам дана тема буде актуальною, адже написання правильних статей дозволяє добре розкручувати свій ресурс.

як правильно писати статті

Безумовно, потрібно займатися різними способами розкрутки свого сайту або блогу, але тим не менш, якщо ви не навчитеся правильно писати статті, то успіху в цій справі у вас не буде. Як би там не було, але написання статей, безпосередньо, пов'язане з копірайтінгом , Так що раджу вам прочитати цю мою статтю.

Коли я заходжу в мережу, що б знайти потрібну, мені інформацію, то дуже часто натикаюся на сайти і блоги, де написані статті абсолютно не правильно. Це не означає, що автори спеціально виставляють дані статті, швидше за все, що ні, але ось це не знання і не дозволяє таким блогам і сайтам рухатися вперед.

Ось, не так давно я написав свій пост про розкручування блога в соціальних мережах , А також про твіттері , Так от, всі ці розкрутки не гратимуть абсолютно ніякої ролі, якщо ви не навчитеся писати правильні статті.

Які це статті правильні:

- статті написані для людей, тобто в них буде максимальна кількість інформативності і користі;

- такі статті будуть подобається пошуковим системам, які, на даний час, допомагають залучати тисячі відвідувачів на ваші ресурси.

Ось, дивіться, я зайшов на один блог, може чули ХТО НА НОВЕНЬКОГО. У нього відвідуваність більше 20 000 унікальних відвідувачів щодня. Це можна дивуватися, але ви подивіться на його статті: вони великі, унікальні, вони максимально розкривають ту тему, про яку власне стаття і пишеться.

Вибір теми для написання статті

Коли я починав вести свій блог, то у мене теж з цим були великі проблеми, але зараз начебто я почав розуміти, які саме статті повинні бути у мене в моєму ресурсі.

Загалом, тут головне розуміти лише одне: ви пишете статті для людей, а вже потім для пошукових систем. Якщо ви будете працювати саме так, то, повірте, дуже скоро у вас утворюється велика аудиторія, яка і без пошукових систем, буде кожен день вас відвідувати.

На тему написання статей, я вже писав пости:

- як перевірити текст на унікальність ;

- про що писати в блозі .

Прочитайте дані пости, якщо ви ще досі не можете зрозуміти, як же правильно писати пости на свій ресурс.

Дивіться, багато хто починає вести свій блог, так як багато їх знайомі ведуть блоги. Такі люди навіть не уявляють скільки сил йде на написання статей, на просування, а насправді, я вже сам це зрозумів, що блогінг - це велика праця!

Так, так, друзі, це дуже важко вести блог, який будуть читати сотні (ну може дорасту і будуть читати тисячі) людей. Уже перед тим, як ви відкриєте адмінській частину свого блогу, ви повинні знати про що ви будете писати і як правильно писати статті в свій ресурс.

Ось як у мене все відбувається:

- я заходжу на яндекс вордстат і дивлюся на ключові запити;

- якщо запит хороший, ну хоча б від 100 його намагаються знайти, то я починаю шукати інформацію;

- ясна річ, що дещо ви будете знати, а дещо доведеться знайти в мережі (але не займайте плагіатом);

- і тільки після того, як я розумію, що знайшов дійсно багато корисної інформації по своєму ключовому запиту, я лише розпочинаю роботі.

СКЛАДНО ЦЕ ???

Так, складно, особливо складно писати статтю саме в своєму стилі, це дуже важливо. Не потрібно копіювати інші статті, інших авторів. Крім того, що вас забанити пошукові системи, так ви ще втратите свою аудиторію, які зрозуміють, що ви злодій і шахрай.

Ви знаєте, таку тему, щойно торкнувся, а саме лохотрони, аж мурашки пішли по шкірі, ось скільки разів вже на них натикався капець. Якщо не хочете на них потрапляти, то прочитайте мою статтю про лохотрону в мережі.

Коли ви пишете статтю в свій блог або на сайт, ви повинні чітко бачити її план. Перш за все, ви пишіть вступ, навіть намагаєтеся якось зацікавити свою аудиторію, потім настає основна частина. Саме в основній частині ви повинні максимально стисло розповісти своїм відвідувачам про тонкощі своєї теми.

Ну, це добре, скажіть ви, але ж складно початківцю писати статті. Нічого подібного, ось подивіться, як пишу статті я на свій блог.

  1. Я заходжу на сервіс http://wordstat.yandex.ru/ , Напевно ви його знаєте

  1. вводжу запит

  1. Дивлюся влаштовує він мене (потрібно щоб його шукали не менше 100 чоловік на місяць)

  1. Все даний запит мене влаштовує, я приступаю до планування статті.

Ну, що ж, тепер ви зрозуміли, як я підбираю ключові запити на свій блог?

Після цього настає найскладніше, а саме написання статті, на що йде досить таки багато часу, вже запевняю вас.

Статті повинні бути конкурентоспроможними

Такий відомий блогер, як Олександр Бобрин дав мені одна порада (може не дослівно): найважливіше, що б твоя стаття була конкурентоспроможною.

Що він мав на увазі ??

Ось коли я писав свої перші пости, то на статтю в 1500 знаків я вкідивал по 3-4 ключового слова. Ви уявляєте, що я робив, зараз мені від цього смішно, але ж зараз я розумію, що це була дурість.

Наприклад, я написав статтю, як заробляти на сайті в контакті на 2000 знаків, а він (Бобрин) і говори мені (Не цитую, вже точно не пам'ятаю, як саме він сказав): «Твоя стаття не дуже хороша, адже коли вводиш запит , за яким ти написав свою статтю, то пошуковики видають тисячі статей, які в 100 разів краще твоєї ».

Далі, він продовжив:

«Ти думаєш, що твоя стаття, коли-небудь потрапить в топ ??»

І тоді я зрозумів, що потрібно писати статті на свій блог:

- об'ємні (не менше 7 тисяч знаків);

- унікальні (про те, як перевірити на унікальність я писав у своїй статті прочитайте);

- корисні (тільки для людей, тобто в них має бути багато корисності);

- це повинні бути СЕО статті, заточені під певні ключові слова.

Для того, щоб зрозуміти це, мені треба було зіпсувати свій перший блог і тільки на ось цьому блозі, на якому ви зараз перебуваєте, я пишу все, як потрібно.

Може іноді помиляюся, може іноді мені лінь, можу написати трохи менше, ніж 7000 знаків, але зате я знаю алгоритм правильних статей, решта формальності).

План написання статті для свого блогу чи сайту

Ось, давайте я напишу вам, як я готував цю статтю.

  1. вибрав тему, зайшов на Яндекс вордстат.
  2. вибрав ключовий запит.
  3. знайшов всю потрібну інформацію.
  4. продумав план статті.
  5. написав всі свої думки, а також все, що мені відомо про цю тему, навів свої приклади.
  6. продумав над заголовком, підзаголовками.
  7. проаналізував своїх конкурентів.
  8. оформив статтю.
  9. перевірив на релеватность (скоро про це напишу пост).
  10. опублікував статтю, а також запостив її в соціальних мережах.

Ну, от якось так, я роблю з усіма своїми статтями, раджу вам також робити. Якщо ви думали, що можна обійти якийсь пункт з вище написаних, то ви помиляєтеся, всі вони дуже важливі, тому що якщо ви упустите хоч один, то стаття може бути не такою вже і гарною.

Зараз, вас можуть долати сумніви, так чи потрібно писати статті, навіщо писати такі пости на свій блог або сайт, але повірте, багато хто вже довели, що якщо ви будете писати пости саме по даному алгоритму, то ваш інтернет ресурс буде сильно відвідуємо.

Ну, що друзі, ви потихеньку починаєте «вьезжать» в тему як правильно писати статті, сподіваюся, що це так, адже мені дуже б хотілося, щоб вам мої статті приносили одну лише користь.

Тобто, якщо ви впевнені в тому, що пишіть «живі статті», то їх хтось прочитає, вже перевірено це багато разів. Загалом, поки що на цьому я закінчую і починаю малювати рад для блогером, які не знаю, як писати такі статті.

Поради з написання статей в блог або на сайт.

- перш за все, статті повинні бути написані простою і зрозумілою мовою. Не потрібно нічого винаходити, якщо ви будете писати такі статті, то дуже скоро наберете велика кількість постійного трафіку.

- Розкривайте тему повністю або взагалі не приступайте до її написання. Якщо ви розумієте, що не зовсім можете розкрити тему, то краще напишіть ту, в якій ви максимально розбираєтеся.

- Якщо текст статті буде об'ємним, наприклад 7-10 тисяч знаків, то постійно все розбивайте на абзаци, це дозволить вашій аудиторії простіше сприймати написану вами інформацію.

- Додавайте зображення , Щоб ваші читали могли візуально сприймати інформацію, яку ви описуєте.

- Постійно використовуйте відео формат, особливо сильно котируються власні відео.

- Як уже я детально відзначав, що писати треба великі пости.

- Не займайтеся плагіатом, пишіть унікальний контент.

Ах, так, трохи не забув, писати потрібно правильний текст з точки зору, орфографії. Тут є кілька причин, перша полягає в тому, що хто вас буде читати, якщо ви безграмотний. Якщо в кожному слові, ви будете допускати помилки, то вам не довірятимуть люди, та й пошукові системи такий текст не будуть піднімати в ТОП.

Тобто, пишіть простий, людський текст, в якому не буде помилок і в якому буде максимально корисна інформація.

Саме такі статті користуються великим попитом. Зрозумійте, блогів зараз багато, в них знаходяться сотні і тисячі статей, вам же, потрібно писати саме свої статті, які будуть виділятися на тлі інших, саме тоді на ваш ресурс будуть заходити люди.

Ось так, інформації написав вам досить, просто після мого поста постарайтеся повністю вивчити даний матеріал. Я даю 100%, що якщо ви будете писати статті на мою алгоритму, то ваші статті будуть приносити вам велику відвідуваність.

Ну, що ви тепер знаєте: як правильно писати статті, залишилася справа за малим, написати кілька сотень статей, які приведуть вас відвідувачів.

На цьому будуть закінчувати, питайте, пишіть свої коменти,, далі напишу ще корисні статейки.

До швидкого, друзі!

З повагою, Юрій Ваценко!

Всі статті блогу

СКЛАДНО ЦЕ ?
Ну, що ж, тепер ви зрозуміли, як я підбираю ключові запити на свій блог?
Що він мав на увазі ?
IRC (Internet Relay Chat)