"Як зробити сайт самому"

Ласкаво просимо на сайт Лікнеп

Якщо ви зайшли на цю сторінку, значить, у вашій голові дозріла чудова ідея зробити свій сайт, але поки ви смутно уявляєте в який бік рухатися. У пошуках відповіді на настільки серйозне питання, ви переривали Інтернет, і чим довше ви ходите по «лабіринтах» знань, тим більше волосся на вашій голові стає дибки від великої кількості інформації і величезної кількості незрозумілих Якщо ви зайшли на цю сторінку, значить, у вашій голові дозріла чудова ідея зробити свій сайт, але поки ви смутно уявляєте в який бік рухатися термінів. І з кожною хвилиною боязке припущення, що ви чайник в питаннях сайтобудування, поступово перетворюється в тверду впевненість, що ви не просто чайник, а чайник дерев'яний.

Стратегічне питання - «В який бік іти?», Мучить кожного чайника і саме на його рішення він марно витрачає купу часу, хаотично переміщуючись з одного сайту на інший, в спробі знайти відповідь.

В Інтернеті безліч сайтів, які стверджують, що можна зробити свій сайт за день, за годину та інше. Не вірте нікому! Тільки праця зробила з мавпи людину, і тільки він допоможе вам з чайника перетворитися на справжнього веб-майстри. Приготуйтеся працювати багато і довго, а посібник «Як зробити свій сайт самому» допоможе направити ваші зусилля в потрібне русло і прийти до наміченої мети, з найменшими розумовими, фізичними і матеріальними витратами.

Посібник побудовано за принципом «step by step». Крок за кроком ви пройдете всі етапи створення сайту і ознайомитеся з необхідною на кожному етапі інформацією. Навіть не сумніваюся, що у вас виникне море питань, і не обіцяю, що на сайті ви знайдете відповіді на всі свої питання. Найголовніше ви будете знати і розуміти - що шукати, як шукати, і де шукати. Додаткову інформацію ви зможете знайти в розділі «Лікнеп для чайників» .

Сподіваюся, що завдяки допомозі «Як зробити свій сайт самому» у вашій голові вишикується чіткий план дій, і ви без марних метань будете впевнено йти до наміченої мети.

Вибір теми для сайту - крок перший Вибір теми для сайту - крок перший

На цьому етапі вам належить серйозно задуматися над вибором теми для вашого майбутнього сайту . Саме від того, яку ви тему виберете, як її розкриєте, і наскільки ця тема буде цікава людям, і буде залежати відвідуваність вашого сайту і його прибутковість (якщо в майбутньому ви плануєте заробляти гроші за допомогою сайту).

Ви навчитеся, проводити аналіз обраних тем , Познайомитеся з такими поняттями, як контент, характеристика цільової аудиторії.

Вибір доменного імені для сайту - крок другий Вибір доменного імені для сайту - крок другий

Ви дізнаєтеся, що таке домен або доменне ім'я, рівні домену, хостинг і які види хостингу бувають. Як структура доменного імені залежить від обраного хостингу. які варіанти реєстрації домену існують. Ви зможете ознайомитися з десятьма правилами вибору доменного імені .

Вибір движка для сайту - крок третій Вибір движка для сайту - крок третій

Ви дізнаєтеся, що бувають статичні і динамічні сайти, що динамічні сайти створюються за допомогою CMS або движка сайту . Ви розберетеся з принципами роботи CMS, її перевагами і достоїнствами. Познайомитеся з таким унікальним інструментом для створення сайтів, як CMS Joomla . Дізнаєтеся, яка література і відео-уроки допоможуть вам навчитися працювати з цим движком.

Робимо шаблон для сайту - крок четвертий Робимо шаблон для сайту - крок четвертий

Ви дізнаєтеся, що таке шаблон для сайту на CMS Joomla, де його можна взяти. У разі, якщо ви зважитеся самостійно зробити свій унікальний шаблон, то хорошими помічниками вам стануть уроки: «Як зробити шаблон для Joomla 1.5» , «Як зробити шаблон блогу для Joomla 1.5» , «Як зробити шаблон для Joomla 2.5» . На цих уроках ми докладно, крок за кроком, розберемо код, вже готового, універсального шаблону, на основі якого ви зможете зробити свій варіант оформлення сайту.

Якщо вам цікаво вивчити процес створення шаблону в найдрібніших подробицях, з самого початку, то варто уважно прочитати уроки «Робимо шаблон з нуля для сайтів на CMS Joomla 2.5 і Joomla 3.0» .

Ну якщо ваш мозок не в змозі перетравлювати інформацію про мови HTML, CSS і PHP, навіть в малих дозах, то ви можете познайомитися з унікальним продуктом для автоматизації веб-дизайну - генератором шаблонів Artisteer .

У категорії «Працюємо над дизайном сайту» знайдете поради щодо оформлення елементів сайту.

Юзабіліті сайту - крок п'ятий Юзабіліті сайту - крок п'ятий

Перш ніж наповнювати сайт контентом ви повинні познайомитися з таким поняттям, як юзабіліті. Ви дізнаєтеся про основні елементи юзабіліті. Чи зможете ретельно опрацювати юзабіліті сайту, керуючись тридцятьма основними правилами . Дізнаєтеся, що таке юзабіліті тестування і як його можна провести.

Внутрішня оптимізація сайту - крок шостий Внутрішня оптимізація сайту - крок шостий

Основна маса відвідувачів приходять на сайт через пошукові системи . Ви дізнаєтеся, що таке внутрішня оптимізація сайту і, як з її допомогою сайт зробити більш привабливим для пошукових роботів. Познайомитеся з поняттям - внутрішні чинники ранжирування, навчитеся складати семантичне ядро ​​сайту, правильно розміщувати і оформляти ключові слова пошукових запитів на сторінках і в мета-тегах сайту. Ви розберетеся, які внутрішні параметри сайту необхідно змінити, щоб індексація сайту пошуковими системами проходила більш коректно.

Вибір хостингу для сайту - крок сьомий Вибір хостингу для сайту - крок сьомий

Ваш сайт готовий і прийшла пора вибрати для нього хостинг . Безліч фірм надають послуги хостингу, і вибрати кращого провайдера справа дуже складна для новачка. Ви дізнаєтеся про переваги і недоліки платних і безкоштовних хостингів. На яких ресурсах можна отримати інформацію про провідних хост-провайдерів. Які системні вимоги пред'являються до хостингу, якщо ваш сайт працює на CMS Joomla. Чим керуватися при виборі хостингу.

Просування і зовнішня оптимізація сайту - крок восьмий Просування і зовнішня оптимізація сайту - крок восьмий

Щоб про Ваш сайт довідалися пошукові системи, а потім і користувачі мережі, необхідно зайнятися просуванням сайту. Ви дізнаєтеся, про найбільш популярних способах просування сайту, а також про те, як зареєструвати сайт в пошукових системах і каталогах, як прискорити індексацію сайту. Займетеся зовнішньої оптимізацією сайту і вивчіть всі особливості роботи з посиланнями. Дізнаєтеся, як підвищити ранжування сайту в ведучих пошукових систем.

Заробіток в Інтернет за допомогою свого сайту Заробіток в Інтернет за допомогою свого сайту

Якщо в результаті героїчних зусиль ви зробили свій сайт, розкрутили його, і тепер у вашого веб-ресурсу є своя аудиторія, то я навіть не сумніваюся, що у вас виникла спокуса монетизувати свій ресурс, тобто змусити тепер його працювати на вас.

Спочатку, я не збиралася писати про заробіток в мережі Інтернет , Проте велика кількість різної "цікавою" інформації по цій темі призводить до того, що тисячі "чайників" з "киплять" мізками носяться зі свистом по Інтернету і намагаються різними способами заробити свій перший рубль. Через незнання, саме чайники влипають в різні Інтернет-афери, неграмотно використовують різні сервіси, які дають нульовий вихлоп. В результаті багато годин витраченого марно дорогоцінного часу обертаються трьома копійками в кишені. З огляду на все вищесказане, я все таки вирішила написати ряд статей про заробіток в Інтернеті, щоб зорієнтувати новачків в потрібному напрямку.

У розділі «Корисна інформація» ви знайдете все   необхідні програми   , Які знадобляться вам при створенні сайту,   корисні книги   , а також   тлумачний словник для чайників   , Який стане вам хорошим помічником у вивченні мови веб-майстрів У розділі «Корисна інформація» ви знайдете все необхідні програми , Які знадобляться вам при створенні сайту, корисні книги , а також тлумачний словник для чайників , Який стане вам хорошим помічником у вивченні мови веб-майстрів.

У категорії   «Збірка сайту Joomla»   ви познайомитеся з основними моментами збірки сайту, дізнаєтеся про деякі нюанси, які необхідно враховувати при розробці сайту, познайомитеся з розширеннями Joomla, які будуть дуже корисні для вас У категорії «Збірка сайту Joomla» ви познайомитеся з основними моментами збірки сайту, дізнаєтеся про деякі нюанси, які необхідно враховувати при розробці сайту, познайомитеся з розширеннями Joomla, які будуть дуже корисні для вас.

Якщо ви починаєте вивчати веб - будівництво з нуля, то досить складно зорієнтуватися у великій кількості інформації, і тут вам добрими помічниками будуть відео уроки, які значно полегшать процес навчання Якщо ви починаєте вивчати веб - будівництво з нуля, то досить складно зорієнтуватися у великій кількості інформації, і тут вам добрими помічниками будуть відео уроки, які значно полегшать процес навчання. Посилання на найкорисніші уроки ви знайдете на сайті в меню "Відео уроки".

Бажаю вам ясного розуму, терпіння і удачі! Сподіваюся, що мої рекомендації допоможуть вам зробити свій сайт і позбутися від діагнозу "чайник".

Стратегічне питання - «В який бік іти?
IRC (Internet Relay Chat)