Rookee + оголошення = вічні посилання

  1. Створення текстів та завдання бюджету

Досвідчені оптимізатори (рекламодавці) дуже вимогливі до часу. Проектів, як правило, у них багато. Просуваються ключових слів на кожен проект десятки і сотні. Витрачати багато часу на настільки однотипні завдання як закупівля посилань, підбір донорів і т.д. не підходить. Виникає питання оптимізації всього процесу. Ну, і про зручність і комфорт забувати не варто. SEO ринок вже обзавівся біржовими брендами, готові надати оптимізаторів купу зручних і швидких опцій для оцінки, перевірки, закупівлі посилань, оглядів, заміток або статей. Кожен із брендів додає все нові фішки. Конкуренція сприяє розвитку. Нам, як оптимізаторів - це добре, бо надається великий вибір інструментів для роботи, що полегшують виконання настільки однотипних завдань.

Сьогодні мова в статті піде з позиції оптимізатора або рекламодавця. Сайти створювати ми вміємо вже досить добре, тому що про сайтобудування стільки писано переписано в інтернеті, що будь-який "школьнег" може стати досвідченим веб-майстром не заплативши ні копійки. А ось, із закупівлі завжди є нюанси. І лише досвідченим шляхом можна знайти оптимальне рішення за витратами на просування. Знання SEO і ціноутворення має велику вагу. Можна затаритись тисячами посилань і злити весь бюджет, не отримавши ніякого результату. А можна вкласти лише десяту частину бюджету і вирватися в ТОП без нічого.

Всім практикуючим оптимізаторів відома система автоматизованого просування сайтів Roo kee . Можливо, для Вас не секрет, що Roo kee ввела фішку - покупка вічних посилань в новому форматі у вигляді оголошень. Що це таке і чому це цікаво оптимізаторів?

Оголошення - це рекламний блок з заголовком, що містить вічну seo-посилання. Розташовується у видимій частині сторінки, на якій відсутні "продажні" посилання.

Новина про новий функціонал можна прочитати тут . Розглянемо докладніше новий функціонал. На сторінці "Налаштування стратегії просування" вибираємо вкладку "Покупка оголошень".

На сторінці Налаштування стратегії просування вибираємо вкладку Покупка оголошень

Далі ми створюємо потрібну нам кількість правил, кожне з яких налаштовуємо. Візьму для прикладу просте правило із закупівлі недорогих вічних посилань, тобто поля правила будуть вже заповнені:

Візьму для прикладу просте правило із закупівлі недорогих вічних посилань, тобто  поля правила будуть вже заповнені:

Ось так виглядає настройка правил для покупки оголошень. Знайоме? Розділ "Статистика" працює в он-лайн режимі. Це означає, що при будь-якому зміна параметра фільтра Roo kee відразу ж проведе новий пошук донорів та, через 1-2 секунду, покаже новий результат. Це досить зручно, я вам скажу. Відразу видно, скільки чого і по чому.

Ще однією фішкою під час налаштування правил є попередження системи, якщо донорів знайшлося занадто мало:

Система повідомить, що "За правилом знайдено дуже мало сторінок. прочитайте , Чому це погано і як це виправити ". Якщо ж Вас результат влаштовує, система не стане забороняти зберегти правило. Хоча Roo kee і автоматизована система, - це не означає, що все вона залишить на самоплив.

Як Ви знаєте, Roo kee співпрацює з 9-ю біржами посилань. І, якщо щось в цих біржах з'являється новий і перспективний, Roo kee це підхоплює, створює новий функціонал і вводить в практику. Це зручно, я вам скажу. Можна було б закуповуватися окремо в кожній біржі і витрачати на цей захід в 9 разів більше часу, з урахуванням, що кожна біржа має свій юзабіліті, плюси і мінуси, які потрібно враховувати. Зручніше ж, коли всю цю рутинну і однотипну роботу можна спростити, свеcті до спільного знаменника і призначити для неї один функціонал і юзабіліті, чи не так? Працювати одночасно з 9-ю (та хоч 100) біржами, думаю не погано. Платою за це зручність є 10% додаткової комісії 🙂

Створення текстів та завдання бюджету

Для оголошень в Roo kee функціонал створення текстів аналогічний створенню текстів для посилань. Різниця лише в тому, що це об'явленія.Как це виглядає? На сторінці "Управління просуванням", в таблиці запитів є колонка "Тексти". Для кожного запиту, в залежності від його типу (НЧ, СЧ, ВЧ і т.д.), система генерує певну кількість посилань і оголошень. У таблиці це показано як два числа: посилання / оголошення:

Тиснемо на цифру оголошень (на скрині це цифра 10). Відкриється редактор текстів оголошень.

Навпаки заголовка оголошення та його тіла в дужках вказано кількість знаків. Оголошення формується залежно від змісту цільової сторінки. Його можна відредагувати, видалити. Також передбачена опція імпорту оголошень з текстового файлу або додавання оголошення вручну. Думаю, з цим новим функціоналом труднощів у Вас не виникне.

Від типу запиту і кількості текстів формується бюджет на просування оголошення. Ми можемо або залишити сформовану біржею суму на просування, або задати її вручну. Тут все також як при формуванні бюджету для посилального просування.

На початку я згадав такий фактор як час. Для оптимізатора - це дуже важлива частина. Проектів, як правило, багато. Однотипної роботи теж. Будь-який програміст вам скаже, що однотипні завдання треба автоматизувати. Це вже є. Решта час, що звільнився можна приділити аналітиці та маркетингу.

Подобаються статті? Підписуйтесь на розсилку!

Що це таке і чому це цікаво оптимізаторів?
Знайоме?
Зручніше ж, коли всю цю рутинну і однотипну роботу можна спростити, свеcті до спільного знаменника і призначити для неї один функціонал і юзабіліті, чи не так?
Как це виглядає?
Подобаються статті?
IRC (Internet Relay Chat)