Роздрукувати сторінку без зайвих елементів

Періодично в інтернеті можна зустріти настільки цінні статті, що хочеться роздрукувати їх і зачитати до дірок

Періодично в інтернеті можна зустріти настільки цінні статті, що хочеться роздрукувати їх і зачитати до дірок. При цьому не на всіх сервісах передбачена версія статті для друку або наші бажання роздрукувати не збігаються з наданими можливостями (хочеться залишити картинку або змінити тип основного шрифту). Як же роздрукувати сторінку без зайвих елементів? В такому випадку допоможе веб-сервіс PrintWhatYouLike.com .

На головній сторінці PrintWhatYouLike в середині екрана є формочка для введення адреси сторінки підлягає друку. Адреса ввели, сторінка завантажена і ми бачимо, що при виборі будь-якого з елементів інтерфейсу він обводиться червоною рамкою. Ще одне натискання лівої кнопки миші і відкривається список можливих операцій. Елементи інтерфейсу можна видаляти по одному або групою, розширити окремо обраний в межах або вибрати один блок тексту, видаливши всі інші. Тобто надана можливість поодинці прибрати непотрібні для друку частині сторінки або швидко ізолювати потрібне від другорядного і роздрукувати.

У лівій частині екрана присутній бічна панель з рядом функцій для редагованої сторінки:

  • збереження редагованої сторінки в формати PDF, HTML;
  • зміна розміру тексту, типу шрифту;
  • видалення заднього фону або зображень одним натисканням кнопки миші.

Для зручності користувача PrintWhatYouLike пропонує помістити на панель закладок кнопку для редагування перед друком будь-, відвідується нами сторінки. Також передбачена опція PageZipper. Вона буде зручна при читанні тих ресурсів, де люблять розділити одну статтю на п'ять, десять або більше сторінок. Ви тиснете "Наступна сторінка", ще раз "Наступна сторінка", а потім розумієте, що і читати було нічого. PageZipper розкладе всю статтю цілком на одній сторінці для подальшого редагування та друку. Якщо букмарклет ставити не хочеться, то доступний плагін для Firefox PageZipper 0.6.1 .

Для зареєстрованих користувачів PrintWhatYouLike пропонує панель управління, де міститься інформація про кількість встановлених Printer Friendly кнопок, збережених і роздрукованих аркушів паперу, зекономлених грошах, чи не зрубаних дерев і не викинутого в атмосферу нещасливого оксиду вуглецю.

блогерам PrintWhatYouLike може також принести користь. установка плагіна призведе до появи на кожній сторінці блогу зручною кнопки для відправки статей на друк, можливість збереження сторінок в формат PDF, що дозволить економити читачам папір і фарбу принтера.

Як же роздрукувати сторінку без зайвих елементів?
IRC (Internet Relay Chat)