SiteChecker.pro: SEO аналіз сайту і повна перевірка окремих сторінки

 1. Коротко про можливості сервісу (аналіз сайту)
 2. SEO Перевірка певної URL
 3. SEO Перевірка всіх сторінок сайту (краулер)
 4. Розцінки
 5. Що я виправив на цьому сайті за допомогою SiteChecker.pro
 6. У висновку про SEO і сервісі sitechecker.pro

Сервіс SiteChecker.pro від компанії Boosta пропонує якісну SEO перевірку як окремої сторінки так і аналіз сайту цілком. Сервіс умовно-безкоштовний: в безкоштовному режимі доступно досить багато. У цій замітці я розповім про своє знайомство з SiteChecker.pro. Мені вдалося виправити купу помилок на цьому сайті, впевнений і вам вдасться знайти і виправити SEO помилки на ваших.

Почати знайомство з сервісом пропоную з ознайомчого відео про нього:

Коротко про можливості сервісу (аналіз сайту)

Сервіс складається з трьох основних частин:

 1. Перевірка певної URL: https://sitechecker.pro/ru/
 2. Перевірка всіх сторінок сайту: https://sitechecker.pro/ru/website-crawler/
 3. Моніторинг змін на сайті: в розробці.

SEO Перевірка певної URL

Я не відразу зрозумів наскільки аналіз крутий, а коли зрозумів, був трохи здивований, як я відразу цього не помітив ... Пройдуся по пунктам:

 • По-перше, це безкоштовно - безлімітне кількість безкоштовних перевірок одного URL.
 • По-друге, в аналіз сторінки входять близько 150 пунктів для перевірки (чек-лист). Всілякі перевірки зібрані на одній сторінці. Туди входить навіть результат перевірки сторінки від Google Page Speed ​​і Yandex: тут все, починаючи від швидкості завантаження сторінки, закінчуючи тим, які картинки потрібно оптимізувати, скрипти перемістити, заголовки і метатеги створити / виправити і що поліпшити для мобільних пристроїв.

  Перевірка title, description, H1-H6 тегів

  Перевірка title, description, H1-H6 тегів

  Картинки з великою вагою, без атрибутів alt, title

  Картинки з великою вагою, без атрибутів alt, title

  Помилки в технічному SEO

  Помилки в технічному SEO

  Показник Google юзабіліті і швидкості в деськтопной і мобільного версіях

  Показник Google юзабіліті і швидкості в деськтопной і мобільного версіях

 • По-третє, опис для кожного пункту. Для кожної помилки є рекомендації по її устранінію, тобто не вийде так, що ви будите дивитися на помилку і думати «хто винен і що робити» ...

 • По-четверте, швидко і динамічно. Аналіз сторінки займає кілька секунд (10-20), а результати починають відображатися відразу!

Щоб відчути всю міць аналізу, прямо зараз перейдіть на головну сторінку сервісу: https://sitechecker.pro/ru/ , Введіть URL будь-якої сторінки вашого сайту і трохи вислухайте що рекомендується виправити.

SEO Перевірка всіх сторінок сайту (краулер)

Інструмент Sitechecker Crawler (робот збирає дані по всьому сайту) дозволяє:

 • Перевірити анкор зовнішніх і внутрішніх посилань на всьому сайті.
 • Знайти биті посилання (404 і інші).
 • Аудит редиректів (301 і інших).
 • Загальний аналіз посилань на всьому сайті (робот ходить по вашому сайту і збирає всі посилання які бачить, а там може потрапляти багато потрібного і непотрібного).
 • Перевірити статус відповіді кожної сторінки.
 • Наочно побачити як розподіляється контрольний вагу на сайті.
 • Знайти дублікати тегів і метатегов.
 • Є можливість ділиться результатами краулінга, наприклад, з підрядниками. Це допоможе делегувати роботу.
 • і т.д.

Зауважу, що виправлення SEO помилок - це завдання ваша, а не сервісу. Сервіс лише дає вам загальне уявлення і вказує на можливі помилки. Результати аналізу сайту потрібно уважно переглядати і часом годинами сидіти і виправляти помилки ... Все це може бути непросто.

Розцінки

безкоштовно:

 • Безлімітний перевірка одного урла.
 • 100 урлов для робота (краулінга) (один раз, щоб оцінити інструмент).

За додаткову плату:

Що я виправив на цьому сайті за допомогою SiteChecker.pro

Я не SEO спец і часто ігнорую багато з того, що рекомендують подібні сервіси. Майже впевнений, що грамотний сеошник знайде чимало помилок на цьому сайті. Моя «SEO релігія» - це якісний контент інше робиться без ентузіазму. Зауваження на кшталт: «Content to code <10%» (на сторінці дуже багато коду і мало контенту) я чомусь не бачу в упор ... Мені ще віриться, що пошукові системи відмінно вміють аналізувати HTML код і вирізати все зайве звертаючи увагу тільки на контент і метатеги.

Повна перевірка цього сайту (краулер) зайняла 50 хвилин (це приблизно 25 000 сторінок). Так виглядає результат першої перевірки сайту цілком:

Так виглядає результат першої перевірки сайту цілком:

В результаті перевірки мені вдалося знайти і виправити багато дрібних помилок, наприклад:

 1. Посилання з 301 перенаправленням (в тому числі наскрізні). Вдалося виправити близько 1000 таких посилань, необхідність в яких не було. Наприклад: URL був вказаний з протоколом http (в деяких статтях були посилання виду /? P = 465). Або посилання на коментарі які перекидали через 301 редирект куди потрібно. 90% з цих редиректів абсолютно непотрібні і виправляються досить просто.

 2. Биті посилання (зі статусом 404). Таких посилань на подив виявилося багато (близько 40) і майже все - це помилки (помилки) або старі посилання в контенті.

 3. Метатег description. На деяких важливих сторінках не було цього тега, також поправив.

 4. Вкоротив URL. З точки зору сервісу URL довший ніж 115 символів недобре позначаються на SEO. Виправив!

 5. Кілька H1 на сторінці. Через markdown розмітки в деяких коментарях з'явилися H1 заголовки, а це дуже погано для SEO. Сервіс допоміг знайти і виправити всі такі сторінки (11шт)! У доповненні допрацював код сайту: додав перевірку при публікації коммента, тепер неможливо залишити коммент з тегами h1 і т.д.

 6. Canonical ≠ URL - на деяких сторінках метатег canonical не повинен був дорівнювати URL. Наприклад, на сторінці коду будь-якого файлу . Таке може статися, наприклад, коли ми створили постійну сторінку і на ній через параметри запиту або якось ще показуємо різний контент, який повинен індексуватися окремо. Але WordPress в такому випадку, буде показувати один і той же canonical для, по факту, різних сторінок.

 7. Поправив деякі моменти з аналізу окремих сторінок. Взагалі, добре б ще посидіти повиправляв.

Це основні моменти, які я без особливих складнощів виправив. Можу припустити, наскільки ефективніше цей сервіс можуть використовувати SEO фахівці.

Також хочу відзначити показник вага сторінок: дуже зручно, що при перегляді показників сторінок вони сортуються по внутрішньому вазі. Так, найважливіші сторінки завжди нагорі і якщо з ними щось не так, це буде помітно в першу чергу! Також, завдяки показнику ваги легко можна побачити які непотрібні для SEO оптимізації сторінки збирають велику вагу і більш грамотно його перерозподілити.

У висновку про SEO і сервісі sitechecker.pro

Для новачків в SEO, буде цікава база SEO знань - це статті по основних моментах в SEO орієнтовані на початківців оптимізаторів. наприклад стаття про розмітку schema.org з прикладами впровадження такої розмітки. Рекомендую ознайомиться зі статтями з цієї бази, вони легко читаються!

Творці проекту, обіцяють в самому найближчим часом різні поновлення: дизайн, функції і т.д. Наприклад, моніторинг змін статус кодів на сторінці, додавання / видалення сторінок, поліпшення фільтрів.

Я також вніс свою лепту в розвиток проекту, давши кілька рекомендацій щодо поліпшення юзабіліті. Мене приємно здивувало, що пару зі своїх рекомендацій я побачив вже на наступний день, тобто творці проекту активно розвивають сервіс, а це значить що завтра він обов'язково буде краще ніж сьогодні.

-

Ну, і звичайно, подивіться відео огляд сервісу по SEO аналізу сайту sitecheker.pro:

-

Корисні посилання:

Статті до цього: SEO

В деяких статтях були посилання виду /?
IRC (Internet Relay Chat)