Що таке корінь сайту? Де знаходиться коренева папка сайту?

  1. Нагородження найактивніших коментаторів за грудень 2013 р

Всім привіт!

Сьогоднішній невеликий пост буде присвячений зовсім початківцям веб майстрам і в ньому я постараюся, як можна докладніше відповісти на питання, що таке корінь сайту? І де знаходиться коренева папка сайту?

Багатьом з вас дана тема здасться смішною і простий до неподобства, але все ж вона актуальна і буде залишатися актуальною і далі, набираючи все більших обертів, тому що з кожним днем ​​кількість користувачів, які цікавляться блогінгом і сайтобудування, тільки зростає.

Коли я тільки починав шлях веб майстра, такі вирази, як «корінь сайту», «кореневий каталог сайту», «ftp-клієнт», «файловий менеджер» і т.д., ставили мене в глухий кут! Я не розумів про що йдеться? Що взагалі відбувається? Куди я потрапив? Одним словом, я був новачком!

Спробуйте самі згадати себе в самому початку шляху в світ інтернету? Згадайте ті дні, коли ви тільки починали вивчати і знайомитися з основами сайтостроения? Так ось, публікуючи на блозі корисний матеріал, нерідко доводиться вживати в своїх постах слова або виразу, які здаються звичайними для багатьох веб майстрів.

Але найчастіше, такі поширені фрази, як «корінь сайту» або «коренева папка сайту» у новачків викликають ступор! У своїх постах я вживаю цей вислів досить часто, розповідаючи відвідувачам, як переміщати в кореневій каталог різні файли і папки. І кожен раз мені доводиться пояснювати для новачків, де він знаходиться. Тепер, після написання цього поста, я просто буду давати посилання на нього.

Та й взагалі, натикаючись на багато блоги і сайти, часто спостерігаєш картину, що веб майстра пишуть для просунутих користувачів, забуваючи про початківців. І я не виняток, хоч і намагаюся в своїх постах розкривати тему до кінця. Ну що ж, будемо виправлятися.

Корінь сайту або коренева папка (каталог) сайту - це папка з усім утримуємо вашого ресурсу. Він (корінь) зберігає в собі всі папки та файли, завантажені на сервер вашого хостингу. Залежно від того, послугами який хостинг компанії ви користуєтеся, кореневої каталог вашого сайту може називатися по різному.

Найбільш поширені назви таких розділів мають імена HTDOCS (httpdocs), public_html, www або доменне ім'я вашого ресурсу , Що нерідко знаходиться в розділі domains, з присутнім в ньому підрозділі, в моєму випадку blogiseo.ru:

Дістатися до кореневого каталогу можна двома способами.

1. За допомогою панелі управління хостингом. Думаю, раз ви цікавитеся кореневою текою блогу, то у вас вже є свій ресурс і відповідно, що таке хостинг ви знаєте.

2. Скористатися зручностями ftp - клієнта filezilla, більш детально про клієнта можете почитати в моїй статті, перейшовши по цьому посиланню .

Якщо в якості CMS (система управління вмістом сайту або простими словами движок вашого ресурсу) ви використовуєте wordpress, то після установки даного движка на хостинг в корені сайту ви знайдете його системні папки wp-admin, wp-content, wp-includes. Якщо такі присутні, тут уже сумнівів бути не може, ви прийшли за адресою!

Як бачите, все дуже просто! Ну а якщо ви вже зовсім не розумієте, про що йде мова, і все сказане тут для вас темний ліс, тоді задайте питання своєму хостера і він обов'язково вам скаже, де знаходиться коренева папка сайту і як вона називається.

Нагородження найактивніших коментаторів за грудень 2013 р

Отже, зустрічаємо переможців минулого місяця:

  • Олександр (37), Олександр Іванович (9), Анна (7) - ви отримуєте від мене грошові винагороди в розмірі 100 рублів.
  • Наталія (6), Олександр (4), Марина (3) - ви отримуєте грошові винагороди в розмірі 50 рублів.

Спасибі, що стежте за оновленням мого блогу і активно коментуєте його! Надсилайте номера своїх гаманців і я перерахую вам гроші.

Незабаром я планую змінити правила нагородження кращих коментаторів. Призи будуть набагато цікавіше й сильніше, але і відбір кращих коментаторів відбуватиметься трохи інакше. Про всі подробиці напишу безпосередньо перед самим впровадженням нових правил!

А на цьому у мене на сьогодні все! Вітаю всіх з уже Новим 2014 Роком! Всім поки і до швидких зустрічей!

З повагою, Микола Коротков

Сьогоднішній невеликий пост буде присвячений зовсім початківцям веб майстрам і в ньому я постараюся, як можна докладніше відповісти на питання, що таке корінь сайту?
І де знаходиться коренева папка сайту?
Я не розумів про що йдеться?
Що взагалі відбувається?
Куди я потрапив?
Спробуйте самі згадати себе в самому початку шляху в світ інтернету?
Згадайте ті дні, коли ви тільки починали вивчати і знайомитися з основами сайтостроения?
IRC (Internet Relay Chat)