Що таке посилальна маса?

- Автор: Ігор (Адміністратор)

В рамках даної статті, я розповім вам що таке посилальна маса, а так само навіщо вона потрібна В рамках даної статті, я розповім вам що таке посилальна маса, а так само навіщо вона потрібна.

Сео оптимізація має на увазі під собою масу речей, які необхідно враховувати для успішного просування. Тому немає нічого дивного в тому, що важливі аспекти називаються певними термінами для спрощення самого цього вигадливого процесу.

Посилальна маса - це всі можливі діючі посилання (тобто доступні для клацання користувачів) зі сторонніх сайтів в інтернеті, які вказують на оптимізується сайт.

Цей показник є дуже важливим для пошукових систем, хоч суть його і проста - чим більше посилань, тим краще. І, як наслідок, легко може вплинути на розташування веб-сторінок сайту в пошуковій видачі. Однак, варто розуміти, що посилальна маса не завжди є визначальною, як мінімум, є й інші важливі аспекти, такі як внутрішня перелінковка, якість текстів та інше.

Так чому б просто не зробити величезну кількість посилань зі всіляких сайтів, так адже зростання посилальної маси буде? Цілком логічна думка і питання, які можуть виникнути у вас, як у читача. Але, робити цього явно не варто.

Справа в тому, що ті часи, коли пошукові машини орієнтувалися тільки за кількістю, вже пройшли. Сьогодні ж, кожна посилання, її розташування, анкор, переходи по ній і багато іншого (навіть тематика сайту і темп зростання кількості посилань), піддаються аналізу на природність. Тому посилальна маса в першу чергу повинна складатися якісно, ​​в певному темпі і продумано, в іншому випадку від неї або не буде особливого толку, або пошуковики і зовсім фільтри можу накласти на сайт.

Примітка: Так само раджу ознайомитися зі статтею що таке анкор .

Поради для складання посилальної маси:

1. Не женіться за кількістю. Варто розуміти, що кількість це добре, але і якість повинна бути присутнім. Причому толк від якісних посилань, тобто відповідають тематиці, з хороших сайтів, у тексті статті і люди по ній переходять, може бути істотно вище, ніж з тисячі посилань майданчиків по типу каталогів.

2. Пам'ятайте про різноманітність анкоров. Про це більш детально можна прочитати в статті, зазначеної трохи вище (стаття про анкор).

3. Природність нарощування посилальної маси. Завжди варто пам'ятати про логіку і здоровий глузд. Наприклад, ймовірність того, що в перший же місяць після створення сайту з десятком сторінок у нього з'явилася величезна посилальна маса, прагнути до нуля (хоча таке і можливо, наприклад, через бум в соціальних мережах або блогах). Тому намагайтеся продумувати той темп, в якому будуть з'являтися посилання.

4. Якість веб-сторінок вашого сайту. Варто розуміти, що зовнішні чинники не можуть замінити внутрішні . Тому, якщо контент на сторінках вашого сайту погано зроблений або ж зовсім не відповідає існуючим посиланнях з інших сайтів, то це легко може привести до поганих поведінкових факторів і санкцій з боку пошукових систем. Тому, перш ніж займатися просуванням сторінки сайту, приділіть час її вмісту.

Тепер, ви знаєте більше про посилальної масі, навіщо вона потрібна, а так же ряд порад по її нарощування.

Додати коментар / відгук

Так чому б просто не зробити величезну кількість посилань зі всіляких сайтів, так адже зростання посилальної маси буде?
IRC (Internet Relay Chat)