5 Величні функції інструментів SEO, які, безумовно, будуть корисні для вас

  1. 1 Вкажіть якість посилань, які ведуть до сторінки
  2. 2 Перевірте вхідні конкурентні посилання та проаналізуйте її діяльність
  3. 3
  4. 4 Створіть певний звіт
  5. 4 Потенційні клієнти та список URL-адрес
  6. Як заощадити 50% на хостингу?

Позиціонування - це довгострокова стратегія, пов'язана з інтернет-маркетингом, яка включає не тільки SEO, але й Content Marketing і дистрибуцію. Сайт оптимізований для SEO є високим у результатах пошуку, це видно на різних ключових словах, приносячи реальні фінансові вигоди. Тільки ретельно проведений аналіз, використовуючи інструменти SEO, може сприяти успіху. Ось чому сьогоднішня увага спрямована на інструмент "Мажестик SEO".

Хороший спеціаліст з SEO підтримує кілька інструментів для полегшення різноманітного аналізу сайту. Завдяки інструменту Majestic SEO ви визначите якість не тільки ваших власних вхідних посилань, але й діяльності, яку веде ваша конкуренція.

1 Вкажіть якість посилань, які ведуть до сторінки

Аудит SEO - це, перш за все, аналіз структури сайту та зв'язування з конкретним домен , У сфері цінної оцінки вхідних посилань будуть корисними два показники, які неминуче пов'язані з інструментом Majestic SEO. Це потік довіри та потік цитування. Цінні вхідні посилання збільшують Trust Flow, неприродні вхідні (spammy) посилання збільшують швидкість потоку Citation. Цінні сфери, чия стратегія поєднання продумана і яка здійснюється систематично і в довгостроковій перспективі, матимуть обидва показники на однаково високому рівні (пропорції будуть збережені).


2 Перевірте вхідні конкурентні посилання та проаналізуйте її діяльність

Цей процес можна розділити на два етапи. По-перше, перевірте, чи є якісь змагальні заходи у сфері отримання посилань, і якщо так, то розпочніть другий етап - аналіз зв'язуючих джерел. Операція полягає в перевірці того, звідки надходять конкурентоспроможні зв'язки, і чи можна отримати подібні або кращі (ви оцінюєте, які ваші помилки ви зробили або навпаки, якщо ваша стратегія була більш ефективною, ніж та, яку веде конкуренція). Ознайомившись з цими знаннями, ви можете дізнатися, які способи отримання посилань, які використовує ваш конкурент, чи має він свої власні засоби, де публікує спонсоровані статті, чи використовує він техніку BHS і які веб-сайти працюють з ним.

3


Коли ви запускаєте кампанію зі створення посилань самостійно, тоді ви знаєте, де залишаєте посилання, або це інше, коли ви працюєте з третіми особами. Довіряйте їм, але не безмежно. Ми рекомендуємо також стежити за діяльністю Вашої компанії.
Majestic SEO дозволяє вам відстежувати діяльність, що глибоко зв'язується, завдяки чому ви побачите не тільки домени, з яких приходять посилання, що ведуть до вашого блогу, але і кількість зворотних посилань, що ведуть до домену, який пов'язує ваш сайт.

4 Створіть певний звіт

Majestic SEO в області звітності є дуже корисним інструментом. Що стосується стандартного пакета, ви зможете завантажити історичні або поточні дані і створити звіт для всього домену з субдоменами або тільки для певного субдомену або підсторінки. Звіти містять таку інформацію, як текст прив'язки, кількість зворотних посилань і доменів або IP-адреси.

4 Потенційні клієнти та список URL-адрес

За допомогою описаного інструменту ви також можете завоювати потенційних клієнтів. Проаналізуйте діяльність вашого найсильнішого суперника - з яких джерел він контактує з цільовим клієнтом? Використовуйте функції, які має інструмент.
Що стосується списку URL-адрес, Majestic SEO дозволяє отримувати різну інформацію в залежності від вибору матчу. У разі шляху (URL *) будуть відображатися посилання на певну URL-адресу та підсторінки в межах цієї адреси. Відповідність другому варіанту - URL - представляє посилання на певну адресу. Дуже часто між ними немає різниці.

Проаналізуйте свій сайт, спостерігайте за діяльністю конкурсу. Перш за все, вчитися і робити висновки. Ви вже знаєте можливості Google Analytics, ви знаєте, консоль пошуку, ми сподіваємося, що завдяки цій статті ви також познайомилися з Majestic SEO. Ви готові покращити свій сайт. Скористайтеся знижкою веб - хостинг які Ви отримаєте після введення коду знижки при оформленні замовлення, і будьте успішні!

Як заощадити 50% на хостингу?

EXAG456765

Надайте цей код, замовивши новий хостинг-акаунт на Hekko.pl, і в перший рік ви отримаєте знижку до 50% від цін, зазначених на сайті. Тест безкоштовно протягом 14 днів. Рекомендується 95% користувачів незалежного форуму webhostingtalk.pl

Проаналізуйте діяльність вашого найсильнішого суперника - з яких джерел він контактує з цільовим клієнтом?
Як заощадити 50% на хостингу?
IRC (Internet Relay Chat)