Remix OS Player - новий емулятор Android для Windows ПК

  1. Огляд Remix OS Player

Компанія Jide Technology представила новий емулятор Remix OS Player - інструмент для запуску віртуальної машини Android з доступом до Google Play Маркет на комп'ютері Windows

Використовувана концепція відрізняється від початкового підходу, коли користувачі запускали додатки Android в середовищі Windows, а не в роздільної віртуальному середовищі. Remix OS Player являє собою емулятор, який дозволяє користувачам запускати операційну систему Android і додатки для неї в системах Windows, починаючи з Windows 7 (64-бітна версія).

Згідно з інформацією компанії, Remix OS Player використовує дистрибутив Remix OS з перевагами багатовіконності і багатозадачності, що дозволяє запускати кілька Android-додатків одночасно. Наприклад, користувачі можуть запускати відразу декілька ігор або використовувати месенджер спільно з мультимедійним програвачем. Remix OS Player надає необмежений доступ до Google Play, дозволяючи користувачам завантажувати і встановлювати придбані програми та ігри Android на ноутбуках і стаціонарних комп'ютерах Windows.

Огляд Remix OS Player

Remix OS Player базується на Android 6.0.1 Marshmallow і використовує останній реліз Android Studio - інструментарію для створення додатків для пристроїв Android. Даний пакет розробки включає інструментів Android Emulator 2.0 для тестування додатків для смартфонів, планшетів, носяться пристроїв Android Wear, Android TV та автомобільних пристроїв Android Auto. При цьому не потрібно турбуватися про доступ до фізичних пристроїв Android.

Найцікавіше, що Remix OS Player безкоштовний для використання. Єдиний виконуваний файл розміром 687 мегабайт після розпакування перетворюється в папку розміром 6,56 гігабайт. Після цього досить просто запустити виконуваний файл Remix OS Player, і емулятор почне запуск системи. Зверніть увагу, що дану програму не потрібно встановлювати в Windows, вона просто розташовується на локальному диску.

Після запуску емулятора користувач бачить головне вікно і панель інструментів, розташована в правій частині і включає кнопку вимикання, кнопки управління гучністю, кнопки повороту екрану, стандартні кнопки Android і т.д. За зовнішнім виглядом зовнішній вигляд робочого столу Android дуже нагадує звичайний робочий стіл Windows, в нижній частині розташована панель задач з системним часом, кнопкою Пуск і ярликами Кошик, Файловий менеджер, Налаштування та т.д. На тлі робочого столу відображаються шпалери з логотипом Remix OS.

При цьому стартова кнопка Android відображає меню зі всіма встановленими додатками, наприклад, Chrome, Facebook, Play Store і т.д. Поруч з кнопкою меню Пуск розташувалися стандартні кнопки Android (Назад, Додому, Навігація), а також кнопки управління звуком, кнопка Bluetooth, індикатор підключення Wi-Fi і кнопка доступу до екранній клавіатурі. Поруч з системним годинником розташувалася кнопка для відкриття панелі повідомлень, що пропонує швидкі налаштування. Таким чином, Remix OS Player забезпечує віртуальний робочий стіл Android прямо в середовищі Windows.

"Чому емулятори повинні бути автономними у вашій основній системі?" За запевненням компанії Remix OS Player пропонує найпередовіші можливості для ігор Android, ніж будь-який інший емулятор. "За рахунок інтеграції Remix OS з новітніми технологіями емуляції, користувачі отримали унікальну можливість насолоджуватися іграми і додатками Android в Remix OS, швидше і легше, ніж будь-коли."

Remix OS Player вже доступний для завантаження. Для роботи емулятори потрібно Windows 7 64-бітна і вище, а також процесор i3 (або еквівалент), 4 гігабайти оперативної пам'яті і 8 гігабайт дискового простору. Крім того, в BIOS повинна бути включена технологія віртуалізації (Virtualization Technology).

за матеріалами Digital Trends

Знайшли друкарську помилку? Виділіть і натисніть Ctrl + Enter

Чому емулятори повинні бути автономними у вашій основній системі?
IRC (Internet Relay Chat)