15 можливостей Google Chrome, які стануть в нагоді кожному

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

AdMe.ru пропонує вам спростити вашу роботу в інтернеті за рахунок декількох корисних розширень для Google Chrome.

Один з кращих менеджерів паролів - він безкоштовний і простий. Паролі більше не потрібно запам'ятовувати, тому що LastPass сам їх знає і синхронізує. Простий, зручний і надійний. Крім того, що LastPass зберігає і автоматично вводить зв'язку логін-пароль, він вміє генерувати складні паролі.

StayFocusd підвищує ефективність вашої роботи, обмежуючи час, яке ви можете витратити на веб-сайтах даремно. Для тих, хто хоче вжити радикальних заходів, в розширенні є опції, при активації яких будуть блокуватися всі сайти, крім списку дозволених.

Життєво необхідне розширення для тих, хто часто заповнює форми або просто багато пише в браузері. Lazarus зберігає весь текст, і якщо браузер раптом вилетить в трубу, то все, що ви написали, можна буде відновити одним кліком.

Перегляд відео стане більш комфортним, якщо сторінка, на якій розташовується віконце плеєра, має чорний фон. Зробити це вам допоможе плагін Turn Off The Lights. Він затемнює сторінку з плеєром, завдяки чому відео виявляється в центрі уваги.

Найчастіше це розширення розглядають як спосіб позбутися від настирливої ​​реклами, але на ділі це лише вершина айсберга. AdBlock Plus захищає приватні дані, допомагає приховати будь дратівливий елемент (блоки на Facebook або коментарі на YouTube) і навіть рятує від шкідливих програм.

Slick RSS - це аналог розкрученого RSS-агрегатора Feedly, тільки ще більш простий і зручний. Якщо ви стежите за новинами, скористайтеся цим легким і безкоштовним розширенням і позбавте себе від рутинної перевірки оновлень контенту на улюблених сайтах. Slick RSS має гнучкі налаштування, володіє мінімалістичним дизайном, підтримує сортування новинних стрічок.

Плагін для тих, хто, відкриваючи нові вкладки, при цьому постійно забуває закривати старі. Tab Wrangler автоматично закриває вкладки, якщо вони не використовуються протягом певного часу. Також він вміє запам'ятовувати адреси закритих вкладок і запобігати випадкове закриття.

Важко сказати, наскільки корисним є цей плагін, але в оригінальності йому точно не відмовиш. Split Screen дозволяє переглядати два різних сайту в одній вкладці. З одного боку, нічого не заважає вам відкрити інший сайт в окремій вкладці, з іншого боку - не потрібно буде постійно перемикатися між вкладками, так як вся інформація буде у вас перед очима.

Розширення, яке дозволяє швидко робити скріншоти веб-сторінок. Також є можливість додати текст, примітки і позначки на зроблені знімки.

Стане в нагоді користувачам, яким в силу необхідності доводиться тримати відкритими безліч вкладок, і це не може не позначатися на швидкості роботи браузера. Тому потрібні, але які не використовуються в конкретний момент часу вкладки краще «заморозити». Цим якраз і займається плагін The Great Suspender. Він тимчасово вивантажує займану вкладкою системну пам'ять і таким чином розвантажує браузер.

Якщо ви багато читаєте за комп'ютером і від цього у вас сильно втомлюються очі, то розширення SpeakIt! просто створено для вас. Цей плагін вміє читати виділений на сторінці текст вголос. Закрийте очі і насолоджуйтеся. Російська мова підтримується.

Іноді при роботі з текстовим контентом виникає необхідність визначити кількість слів або символів в абзаці. Для цього можна скопіювати потрібний фрагмент тексту і перенести його в Word, але ще краще скористатися Word Count - простим плагіном для підрахунку кількості слів і символів у виділеному тексті прямо на веб-сторінці.

Розширення AutoPagerize вміє дозагружать наступні сторінки пошуку. Не потрібно натискати на наступну сторінку з результатами - досить крутити коліщатком на мишці і милуватися все новими і новими відповідями.

Понад 10 мільйонів людей використовують Pocket для збереження статей, відео та інших матеріалів, щоб повернутися до них пізніше. C Pocket ваш контент буде зберігатися в одному місці і буде доступний в будь-який час на будь-якому пристрої. Навіть без підключення до Інтернету. Не втрачайте знайдене, відправляючи цікаві посилання собі на e-mail і збираючи вкладки в браузері. Просто збережіть їх в Pocket.

Встановіть додаток Momentum, щоб при відкритті нової вкладки в браузері бачити красиву заставку з даними про час, погоду і нагадуваннями про майбутні справи.

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

IRC (Internet Relay Chat)