Еквалайзер APO Скачати - Безкоштовно - ЧИП

З безкоштовним "Еквалайзер APO" ви можете збільшити гучність на комп'ютері Windows за межі системи максимум і налаштувати його з еквалайзером. З безкоштовним Еквалайзер APO ви можете збільшити гучність на комп'ютері Windows за межі системи максимум і налаштувати його з еквалайзером

Еквалайзер APO Якщо максимального рівня гучності на вашому ПК з Windows не вистачає, ви можете збільшити системний звук до 20 децибелів за допомогою вільного "Еквалайзера APO". Графічний еквалайзер допомагає відповідно регулювати баси, середні та високі частоти.

Якщо ви бажаєте лише збільшити обсяг системи над лімітом Windows, можна збільшити гучність до 20 децибелів після запуску програми за допомогою контролера. Це особливо корисно, якщо, наприклад, ви дивитеся фільм, зроблений з занадто м'яким саундтреком. Крім того, на борту є 15- або 31-смуговий еквалайзер, за допомогою якого можна додатково регулювати максимуми, середні та низькі частоти для оптимізації звуку.
"Еквалайзер APO" можна також окремо редагувати. Змінюючи конфігураційні файли, фахівці можуть адаптувати програму багатьма способами і визначати звукові фільтри, наприклад. Про англомовних сайт видавця Ці особливості пояснюються більш детально.

IRC (Internet Relay Chat)