Генератор Sitemap

 1. Як створити файл Sitemap
 2. Створіть файл Sitemap - експортуйте файл XML Sitemap.
 3. Генератор Sitemap Google - Як відправити Sitemap до Google
 4. Bing Генератор Sitemap - Як відправити Sitemap до Bing
 5. Генератор Yahoo Sitemap - Як подати мапу сайту до Yahoo
 6. Переваги цього генератора Sitemap в Інтернеті над іншими інструментами Sitemap
 7. Загальні проблеми зі збирачем файлів Sitemap
 8. Як запускати мій генератор Sitemap / Інструмент для веб-майстрів
 9. Подобається мій генератор Sitemap?

Наш безкоштовний генератор Sitemap не тільки дозволяє створювати XML-карту для Google, Bing та інших пошукових систем, але також включає в себе інструменти, які допомагають виявляти проблеми, які можуть перешкоджати вашому сайту добре оцінювати результати пошуку. Краще за все, це абсолютно безкоштовно, без обмежень і нічого для завантаження!

** ВАЖЛИВО ** ГЕНЕРАТОР SITEMAP поважає сеанси ** ВАЖЛИВО ** ГЕНЕРАТОР SITEMAP поважає сеанси! Якщо ви ввійшли у свій сайт і маєте привілеї на видалення, генератор мапи сайту буде слідувати за всіма посиланнями, включаючи "видалення посилань", тому грайте в безпеку і переконайтеся, що ви НЕ увійшли у свій сайт!

Поточна версія генератора Sitemap XML є v2.14. Основний акцент цього оновлення на швидкості індексації дуже великих веб-сайтів і на 250% швидше, ніж попередня версія. Якщо у вас є проблеми з запуском мого інструменту, див за допомогою Firefox ESR .

Як створити файл Sitemap

Для тих, хто хоче пропустити інструкції: Мапа сайту XML .

Свого часу кожна пошукова система мала своє власне уявлення про те, як мапа сайту має бути відформатована, на щастя a SITEMAPS стандарт був розроблений для XML Sitemaps, які Google, Bing, Yahoo та інші SE в даний час дотримуються.

Існує ще традиційна html sitemap, і ми взяли це до уваги при побудові генератора sitemap; наш веб-майстер інструмент надає вам можливість генерувати XML Sitemap, HTML Sitemap, сирий список URL-адрес, звіт про сесію і HTML-звіт - як ви зберігаєте (експортувати) файл до вас.

Перед тим, як XML Sitemap, власники веб-сайтів використали HTML мапу сайту, щоб їх вміст був розпізнаний пошуковими системами, і він все ще працює дуже добре! Приємно, що цей тип мапи сайту може допомогти відвідувачам переміщатися по сайту, дозволяючи пошуковим системам знаходити ваш вміст.

ПОБУДОВУЙТЕ ШВИДКОЇ КАРТОЧКИ

Це просто, просто введіть веб-сайт, на якому хочете створити карту сайту (на вкладці налаштування), і натисніть маленьку зелену стрілку, щоб розпочати сканування Це просто, просто введіть веб-сайт, на якому хочете створити карту сайту (на вкладці "налаштування"), і натисніть маленьку зелену стрілку, щоб розпочати сканування.

Генератор мапи сайту буде павутити ваш сайт за допомогою налаштувань за замовчуванням і дасть вам можливість створити XML-карту сайту (або html sitemap залежно від ваших потреб).

Будь-які помилки, такі як відсутні сторінки, дублікати назв або надмірно великі файли, які можуть уповільнювати ваш сайт, будуть перераховані для перегляду.

ДЕТАЛІ ГЕНЕРАТОРА SITEMAP (посібник)
Цей генератор мапи сайтів (тепер є частиною інструменту для веб-майстрів) завантажується великою кількістю функцій і складається з шести вкладок:

Вкладка «Проект» - дозволяє зберігати та завантажувати проект мапи сайту. Це може бути дуже зручним під час створення XML-мапи сайту для великого веб-сайту з тисячами сторінок. Якщо ви вирішили використовувати фільтри після сканування вашого сайту, потрібно вибрати "Новий проект" і запустити його знову, щоб отримати нову мапу сайту. Примітка. Файл проекту мапи сайту НЕ той самий, як XML Sitemap (який знаходиться під вкладкою Sitemap).

Вкладка "Налаштування" - дозволяє вказати, як буде перенесено ваш сайт і що буде включено до ваших сайтів Google або XML.

 • Назва проекту - це назва проекту
 • URL - повна адреса (включаючи http: //) веб-сайту, на якому ви хочете створити карту сайту Google або XML із сайту
 • Фільтри (з урахуванням регістру) - ви можете наказати нашому інструменту включати або виключати певні файли або вміст під час створення мапи сайту. Регулярні вирази підтримуються, коли ви префіксуєте його «комплексом:».
 • Regex неофіційних посилань - дозволяє здійснювати пошук посилань, які не є стандартними, наприклад, прихованим спамом коментарів, який може посилатися на інші сайти.
  Приклад: (? I) [a-zA-Z0-9 -] (com | org | net | mil | edu)
 • Правила - Дозволяє встановлювати правила при створенні XML, HTML або Google Sitemap.
  • Завантажити з - надає вам можливість обробляти файли з усього сервера і нижче початкового каталогу, який задається параметром URL. Наприклад, якщо параметр URL є адресою сервера, цей параметр не впливає на поведінку генератора sitemap google; Однак, якщо ви введете каталог, скажіть, наприклад, http://www.popupcheck.com/news/index.html, оброблятимуться лише файли нижче / каталог новин, включаючи будь-які підкаталоги.
  • Поважайте файл Robots.txt - ви можете сказати генератору карти сайту, щоб він виконав цей файл або ігнорував його.
  • Поважайте Meta Robots.txt - ви можете робити це, оскільки цей метатег вказує або ігнорує його.
  • Не поважайте дотримання - якщо конструктор мапи сайту знаходить посилання з тегом "не слідувати", він ігноруватиме або дотримуватиметься його залежно від вашого вибору.
  • Ігнорувати неприпустимі посилання - якщо ви знайдете посилання, які намагаються створити резервну копію за попередньою версією кореневого каталогу, тоді ви можете не вказувати це у ваші мапи сайтів.
  • Виключити зображення - Перевірте це. Зображення не буде включено в будь-якому випадку (не використовується)
  • Завантажуйте тільки нові файли - це працює, коли у вас є файл мапи сайту, який ви зберегли
  • URL-адреси з урахуванням регістру - Відноситься до URL-адрес, які мають унікальний випадок
  • Пропускати незрівнянні не = канонічні посилання - якщо сторінка має канонічну адресу, яка відрізняється від себе, вона не буде включена в мапу сайту
 • Варіанти - Деякі цікаві речі тут і можуть бути дуже важливими!
  • Додайте пропущені посилання на карту сайту - коли інструмент веб-майстра сканує ваш сайт, він може знайти погані посилання. Цей параметр дозволяє вам у будь-якому випадку включити їх у мапу сайту.
  • Агент користувача - при павуку сайту, ви залишаєте в файлах журналу назву 'AuditMyPC Webmaster Tool' як тип браузера. Деякі веб-хостинг-компанії можуть заблокувати браузер, якщо він надто багато запитів. Ви можете змінити реферер (агент користувача) на щось інше, вибравши зі спадного списку або ввівши його!
  • Максимальний рівень - це не глибина файлу в структурі каталогів, а 1
   + кількість посилань між цим документом і кореневим документом (проект
   URL-адреси налаштувань). Наприклад, якщо URL-адресу налаштувань встановлено на testingiam.com, то рівень документа дорівнює 1, це посилання на тестуванняam.com/level1/, тому ця сторінка
   level = 2 і ця сторінка посилається на testingiam.com/level1/level2/level3/level4/level5/level6/level7/, яка б = рівень 3.

Вкладка 'Crawler' - Встановіть швидкість створення сайту.

 • Затримка запиту - Наш генератор Sitemap XML працює надзвичайно швидко, недоліком цього є те, що деякі постачальники послуг Інтернету можуть знайти це місце навантаження на сервер. Якщо це так, то можна робити затримки між запитами.
 • Час очікування підключення - коли створюються XML-мапи сайту, які стикаються з сторінками, які не завантажуються або надто довгі, можна встановити тайм-аут.
 • Час очікування читання - якщо павук знаходить сторінку, яка продовжується назавжди, ви можете вказати тайм-аут для читання цієї сторінки.
 • Швидкість передачі - кожен потік може передавати веб-сторінки дуже швидкими темпами. Ви можете тон, якщо трохи, якщо це необхідно, але за замовчуванням працює нормально.
 • Thread Count - кількість одночасних сканувань потоків для запуску при створенні карти сайту Google. Це може суттєво зменшити загальний час сканування, якщо вказано велику кількість потоків, але збільшить використання пропускної здатності - тому використовуйте з обережністю або просто запускайте за замовчуванням.
 • Autosave Interval (Інтервал автозбереження) - повідомляє генератору мапи сайту, щоб зберегти проект з кожної Х-хвилин (за замовчуванням не зберігати). Змініть це, якщо у вас є великий сайт!
 • Після натискання кнопки почнеться сканування, і вам будуть показані індикатори стану для стану потоку, uri, значень і багато іншого. Всі параметри є пояснювальними, а після завершення сканування з'явиться повідомлення "Завершено". Ви можете будь-коли зупинити генерацію файлу sitemap , натиснувши кнопку "Скасувати".

Вкладка "Мапа сайту" - містить інформацію про кожну сторінку та оновлення в режимі реального часу.
всі місця / файли, які було скановане. На вкладці "Мапа сайту" є під-вкладки, такі як "зберегти мапу сайту", "повторити", "фільтр рядків", "фільтр стовпців" і "дерева".

 • Експорт - саме тут ви вирішуєте, який тип мапи сайту ви хочете побудувати.
  Можна вибрати " Sitemap XML (для створення XML-мап, які використовуються Google, Bing, Yahoo та ін.)", "Список URL-адрес", "Файл із роздільниками", "Файл сеансу", "HTML" (лише файл Sitemap, не XML Sitemap) і "Звіт HTML".
 • Повторити спробу не вдалося - цей параметр спробує прочитати сторінки з карти сайту, які мали проблеми з останнього запуску
 • Фільтр рядків - при створенні мапи сайту (сканування сайту) можна відфільтрувати рядки на основі всього, про що можна подумати (див. Подробиці запитання біля кожного елемента). Наприклад, Google опублікував результати того, що вони знайшли, коли індексація найкращих сайтів ; один із цих показників - це середній розмір веб-сторінки, яка становила 312 Кб, тому ви можете ввести 319528 як фільтр довжини (має бути в байтах) і знайти всі сторінки, які Google вважає великою, - і виправити їх.
 • Фільтр стовпців - такий же, як фільтр рядків, але для стовпців.
 • Знайти - дає змогу шукати текст вашого XML-мапи сайту.
 • Ви маєте можливість редагувати клітинки 'Modified', 'Change frequency' і 'Priority' для кожного рядка (або всіх рядків - добре дістатися до цього моменту).
 • Список URL-адрес (сторінок) - Ви побачите список всіх ваших веб-сторінок, які містять такі елементи, як назва, статус, помилки та багато іншого.
  Для мапи сайту Google можна встановити "Змінити частоту" та "Змінити пріоритет" для входу або декількох URL-адрес, виділивши потрібні URL-адреси та клацнувши правою кнопкою миші, а потім вибравши варіант. Ви також можете видалити сторінку з сайту Google або XML Sitemap, просто виділивши потрібні адреси та натиснувши клавішу видалення комп'ютера.
  • Змінити частоту - повідомляє Google Sitemaps про частоту змінення вмісту певної URL-адреси. Ваші варіанти: «завжди», «погодинно», «щодня», «щотижня», «щомісячно», «щорічно» або «ніколи». Значення "завжди" слід використовувати для опису документів, які змінюються кожного разу, коли вони доступні. Для опису архівних URL-адрес слід використовувати значення "ніколи".
  • Пріоритет - пріоритет певної URL-адреси відносно інших сторінок вашого сайту. Ви можете вибирати від 0.0 до 1.0, де 0.0 ідентифікує сторінки з найнижчим пріоритетом на вашому веб-сайті, а 1,0 визначає сторінку з найвищим пріоритетом на вашому веб-сайті.

Вкладка "Перевірка URL-адрес" - це важливий інструмент для з'ясування того, чому сторінка не завантажується або чому Bing, Google, Yahoo та інші компанії не включають її в свій індекс. Це відмінний спосіб перевірити заголовки сервера і дозволяє змінювати властивості запиту!

 • URL - введіть повну адресу веб-сайту або URL-адресу, про яку потрібно отримати більше інформації
 • Властивості запиту - введіть значення для надсилання на сервер, наприклад, агент користувача або реферер. Щоб ввести агент користувача і реферер під час перевірки сторінки, просто введіть: User-Agent = X
  Referer = X

  Де X дорівнює бажаному значенню. Ось приклад:

  Референт: https://www.auditmypc.com
  User-Agent: Mozilla / 5.0 (сумісний; ScoutJet; + http: //www.scoutjet. Com /)

  Якщо ви запустили перевірку URL-адреси на вашому сайті з цими налаштуваннями, ваші файли журналу показують, що запит було зроблено болком blekko (scoutjet), і відвідувач посилався на сайт auditmypc.com

  Примітка. Цей розділ інструменту можна використовувати для перевірки безпеки, поведінки веб-сайту та багато іншого.

 • Зберегти вміст - Ви також можете надіслати заголовки сервера та іншу інформацію до перегляду файлів або вмісту. Натиснувши кнопку "на перегляд вмісту", натисніть кнопку "Пуск", а потім виберіть вкладку "Вміст" (поруч із полем "Запит"). Ви побачите вміст / джерело веб-сторінки. info ', ви побачите дерево документів та інформацію про документ. Дерево документів є більш розширеним і може допомогти веб-майстрам виявити недоліки міток, тегів тіла та інше.

  Інформація про документ покаже вам назву, кількість посилань, мета-теги та список всіх посилань, знайдених на цій сторінці.

Вкладка 'System Information' - показує, скільки пам'яті Sitemap Generator (Java) доступно для використання. Якщо ви перевіряєте посилання або створюєте файл Sitemap XML для великого сайту, потрібно виділити більше пам'яті. Виділення більшої кількості пам'яті є таким же простим, як видача команди - див як збільшити пам'ять Java для отримання додаткової інформації

Щоб збільшити обсяг пам'яті, доступний Java, просто додайте параметр –XmxNNNm, де NNN становить ½ від вашої загальної звичайної пам'яті в мегабайтах. У Windows це можна зробити за допомогою панелі керування -> Java -> вкладки Java -> Java Applet Runtime Settings -> View.

Наприклад, скажіть, що ви запускаєте перевірку посилань на веб-сайті, що містить 500 000 сторінок, просто введіть "-Xmx512m" в полі "Java Runtime Parameters" (якщо у вас є принаймні загальна пам'ять 1 Гб - в середньому ви можете піднятися до пам'яті комп'ютера).

Створіть файл Sitemap - експортуйте файл XML Sitemap.

Після того, як генератор Sitemap закінчиться сканування вашого сайту вам потрібно експортувати файл мапи сайту для пошукових систем. Просто виберіть вкладку SITEMAP, потім EXPORT, потім SITEMAP XML. Якщо ви виконаєте налаштування за замовчуванням, це збереже карту сайту, що називається "Нова sitemap_sitemap.xml", у папку за умовчанням (зазвичай це папка "Мої документи". Після того, як файл мапи сайту буде розміщено, просто завантажте його (ftp, передайте) до свого основну папку веб-сайту і дайте пошуковим системам знати місцезнаходження.

Примітка: якщо ви додасте посилання на таблицю стилів (не має значення для роботів, але виглядає чудово і легко читається), вам знадобляться такі sitemap.xsl Файл розміщено у тому ж місці, де розміщено файл sitemap.xml.

Генератор Sitemap Google - Як відправити Sitemap до Google

 • Коли генератор мапи сайту завершив процес сканування, виберіть " Експорт" у вкладці " Мапи сайтів" і виберіть " Мапа сайту" XML
 • Введіть ім'я файлу, який потрібно зберегти, і натисніть кнопку "Зберегти" (за умовчанням це sitemaps.xml, який добре)
 • завантажте нову мапу сайту на свій веб-сайт. Здається, кожна хостингова компанія має інший спосіб зробити це, але всі вони в основному однакові - Подумайте про свій файл sitemap.xml як про будь-який файл htm (html, php або asp), який ви збираєтеся розмістити на своєму сайті. Існує, ймовірно, якийсь варіант імпорту, який ваша хостингова компанія надає вам - використовувати її для переміщення (FTP, Publish і т.д.) файлу sitemap.xml з вашого комп'ютера на ваш сайт. Розмістіть його в тому ж каталозі, де розміщена головна сторінка вашого веб-сайту.
 • Увійдіть у свій обліковий запис Google Sitemaps, відвідавши сторінку Обліковий запис Google Sitemaps .
 • Натисніть посилання "Додати карту сайту".
 • Введіть URL-адресу мапи сайту в полі, а потім натисніть кнопку [Додати URL-адресу].
 • Приклад: URL вашої мапи сайту буде адресою вашого веб-сайту, а потім ім'я файлу, який ви завантажили. Наприклад, якщо я завантажив файл "sitemap.xml" на свій сайт auditmypc.com, то URL-адресу, яку я мав би надати мапам Google, буде https://www.auditmypc.com/sitemap.xml

Це подасть вашу мапу сайту до служби Google. Google може зайняти кілька годин, щоб створити звіти про ваш сайт, тому будьте терплячими, поки вони працюватимуть.

Bing Генератор Sitemap - Як відправити Sitemap до Bing

 • Створіть карту сайту як звичайно, використовуючи наш генератор Sitemap
 • Перейдіть на вкладку "Зберегти мапу сайту", розташовану під вкладкою "Мапа сайту"
 • Виберіть "Sitemap XML", щоб зберегти його як назву, яку ви хотіли б, а потім завантажте карту сайту на свій веб-сайт
 • Надішліть свій XML-файл Домашня сторінка Bing Webmaster

Генератор Yahoo Sitemap - Як подати мапу сайту до Yahoo

 • Створіть карту сайту як звичайно, використовуючи наш генератор Sitemap
 • Перейдіть на вкладку "Зберегти мапу сайту", розташовану під вкладкою "Мапа сайту"
 • Виберіть "Sitemap XML", щоб зберегти його як назву, яку ви хотіли б, а потім завантажте карту сайту на свій веб-сайт
 • Надішліть свій XML-файл до Yahoo Site Explorer - ОНОВЛЕННЯ: більше не використовується
   Ви можете надати Yahoo Sitemaps каналом у багатьох форматах, відмінних від XML (stick with XML).
  • RSS 0.9, RSS 1.0 або RSS 2.0, наприклад, CNN Top Stories
  • Sitemaps, як описано в sitemaps.org
  • Atom 0.3, Atom 1.0, наприклад, Yahoo! Пошук у блозі
  • Текстовий файл, що містить список URL-адрес, кожну URL-адресу на початку нового рядка. Назва файлу списку URL-адрес має бути urllist.txt; для стисненого файлу ім'я має бути urllist.txt.gz.

Мапа XML у файлі Robots.txt

Не хочете мати обліковий запис для кожної пошукової системи, щоб подавати ваші файли Sitemap? Є рішення! Ви можете помістити розташування вашого сайту в файл ROBOTS.TXT. Кожна пошукова система буде читати ваш файл robots.txt перед скануванням вашого сайту, і якщо він побачить цей рядок:

Мапа сайту: [адреса веб-сайту] /sitemap_location.xml

тоді вона знайде вашу карту сайту без необхідності робити що-небудь ще.

Ось приклад файлу robots.txt, який можна використовувати, якщо його ще немає:

User-agent: *
Заборонити:
Мапа сайту: https://www.auditmypc.com/mynewsitemap.xml

Просто змініть моє місцезнаходження своєю інформацією.

Переваги цього генератора Sitemap в Інтернеті над іншими інструментами Sitemap

Одним з головних переваг використання цього інструменту є те, що власники веб-сайтів знаходять помилки, які вони ніколи не знали, що існують на своїх сайтах! WordPress, Joomla, Drupal, phpBB та інші системи управління контентом мають програми мапи сайту, які можна додати до системи, але ці генератори мапи сайту читаються з бази даних, а не зовні; хоча швидше, вони пропускають помилки, які можна побачити тільки з зовнішнього сканування - ці помилки найчастіше запобігають індексуванню сайтів належним чином Google, Bing, Yahoo та іншими! Після виправлення, власники веб-сайтів зазвичай помічають значне збільшення трафіку в пошукових системах!

Дозвольте мені дати вам приклад реального життя - він починається з спроби скласти карту сайту для Google і виявляє, що генератор мапи сайту просто зупиняється на головній сторінці і не знаходить інших сторінок сайту.

Саме про цю проблему люди часто пишуть. Майже завжди, переглядаючи їхній сайт, я виявляю веб-сторінки, на яких відсутні початкові або кінцеві теги, наприклад теги html, head і body.

Я також виявляю, що велика кількість власників сайтів випадково блокує роботів від відвідування їхньої сторінки. У конструкторі мапи сайту, ви помітите, що є можливість дотримання файлів robots.txt і відсутні теги.

Якщо у вас виникли проблеми з компонувальником сайтів та правильно відформатована сторінка, спробуйте скасувати вибір роботів, а не слідувати. Якщо це працює, то проблема полягає в одному з цих пунктів.

Кожна спроба була зроблена для того, щоб наш інструмент для веб-майстрів поводився так, як роблять роботи пошукових систем під час перегляду сайту. Існують стандарти, на які кожна пошукова система підписується під час читання веб-сайтів, і ми підписуємо ці самі дані. Справа в тому, якщо ми підемо на помилки, це дуже реальна можливість, що пошукові системи також будуть.

Прекрасним прикладом може бути хостингова компанія, яка блокує нашого павука, тому що це відбувається швидко - ймовірно, хостинг-провайдер також робить це для роботів пошукових систем і може перешкодити їм побачити весь ваш сайт (що може призвести до поганих оцінок). . - Див. Змінення агента користувача вище для вирішення цієї проблеми.

Загальні проблеми зі збирачем файлів Sitemap

Проблема: Я натискаю на зображення / посилання, щоб запустити генератор Sitemap, але нічого не відбувається. Все, що я бачу, це сторінка з кількома посиланнями, у тому числі посилання, щоб пожертвувати чашкою чаю, щоб запропонувати такий прохолодний інструмент, який я був би радий зробити, якщо він працював :)

Швидше за все, ви не запускаєте Java або маєте стару версію. Java є безкоштовною, і ви можете перевірити свою версію на java.com/uk/download/installed.jsp - після запуску Java, ви побачите програму і закохайтеся :)

Проблема: Ви створили карту сайту, але вона приховала приховані файли, які ви не хочете, щоб пошукові системи бачили, і ви видалили їх з файлу sitemap.xml, але пошукові системи все ще бачать файли.

Рішення: Якщо будівельник мапи сайту може знайти ці сторінки, які, на вашу думку, приховані, то так само можуть і пошукові системи. Звичайно, ви можете виключити їх з sitemap.xml, але проблема полягає в тому, що ви посилаєтеся на ці приховані файли з одного з ваших веб-сторінок. Натисніть на плюс біля цієї URL-адреси під вкладкою Sitemap нашого генератора, і ви знайдете всі посилання на цей прихований файл.

Якщо ви хочете виключити файли, а не сховати їх, ви можете виключити їх у файлі robots.txt. Мій редактор мапи сайту буде поважати файл robots.txt (дотримуватися його), як і пошукові системи, і не допускати їх включення до карти сайту. Примітка. Не всі пошукові системи поважають ваш файл robots.txt і можуть незалежно розглядати URL-адресу.

Проблема: Ви вводите адресу веб-сайту і нічого не відбувається.

Рішення: Це дійсно головна сторінка вашого веб-сайту? Наприклад, ви могли ввести http: // [yoursite.com] як адресу, але якщо ви введете це у веб-переглядачі, і ви потрапите на http://www.mysite.com/index.shtm, тоді у вас є цільова сторінка, відмінна від адреси веб-сайту.

У цьому випадку ви повинні ввести http: // [yoursite.com] /index.shtm як адресу сайту.

Проблема: Я хочу виключити зображення та файли css.

Рішення: встановіть прапорець "Виключити зображення" та введіть * .css як фільтр виключення або введіть у зоні виключення такі дані:
* .jpg
* .bmp
* .gif
* .tiff
* .css

Проблема: Ви хочете зафіксувати лише URL-адреси, які містяться в підкаталозі "чоловіки", що містить лише цифри, літери та косую риску:
http: // [yoursite.com] / покупки / чоловіки / випадкові / 21/2
http: // [yoursite.com] / покупки / чоловіки / спорт / футбол
але ні:
http: // [yoursite.com] / покупки / чоловіки / спорт-2 (має тире)

Рішення. Використовуйте вираз регулярного виразу, заповнивши його словом "complex:", наприклад:
комплекс: http: // [yoursite.com] / шопінг / чоловіки / [A-Za-z0-9 /] * $

Про регулярний вираз:

 • Весь url (включаючи протокол і хост) узгоджується з шаблоном, наприклад:
  комплекс: http: // [yoursite.com] / шопінг / чоловіки / [A-Za-z0-9 /] * $
 • Відфільтровані сторінки не обробляються, тобто дозволяє сказати, що у нас є коренева сторінка, яка посилається на сторінку A, яка, у свою чергу, посилається на сторінку B, а сторінка A не відповідає правилам фільтрації, то ви ніколи не будете досягати сторінки B.
 • ** Короткий довідник **
  [A-Za-z0-9] = Буквено-цифрові символи
  [A-Za-z0-9_] = Буквено-цифрові символи плюс "_"
  [^ A-Za-z0-9_] = Символи, які не містять слова
  [A-Za-z] = Буквені символи
  [] = Пробіл і вкладка
  [x-x1F x7F] = Символи керування
  [0-9] = Цифри
  [^ 0-9] = Незначні цифри
  [x21- x7E] = Видимі символи
  [az] = Малі літери
  [x20- x7E] = Видимі символи та пробіли
  [-! ”# $% & '() * +,. / :; <=>? @ [. \ T
  r \ t
  [^ r] v = f символів
  [AZ] = Великі літери
  [A-Fa-f0-9] = Шістнадцяткові цифри
 • + Підібрати один або більше з попередніх пунктів (попередній символ), так що вираз Rob + in повертає Robin, Robbin і Robbbbin. Також можна створити список попередніх елементів за допомогою квадратних дужок. Так: [abc] + Це повертає a, ab, cab, c, b, bbbb тощо.
 • Карат (^) відповідає початку документа. Застосування ^ a до abc відповідає a, але b не відповідає тому, що воно не починається з b
 • Знак долара ($) збігається з кінцем документа.
 • Зворотний слеш (за яким слід будь-який спеціальний символ) збігається з літерним символом, тобто зворотна черга вибирає спеціальний символ.
 • Символи # та - повинні бути виділені у виразах (## -) так само, як якщо б вони були спеціальними символами.
 • Період (.) Відповідає будь-якому символу, включаючи новий рядок.
 • Зірочка (*) відповідає 0 або більше попереднього символу (зауважте, що вона не зможе відповідати кінцевій косі, але період буде).

Проблема: у вас є сайт WordPress, і ви хочете виключити коротких посилань (наприклад, testingiam.com/?p=31) з вашої XML-карти сайту.

Вирішення. Використовуйте вираз для регулярного виразу на одному з рядків у розділі url url.
комплекс:. \ t
Наведена вище команда виключає будь-яку url-адресу з? в цьому.

Проблема: Генерація карт сайту сповільнюється після 20 000 сторінок

Рішення: Деякі веб-майстри помітили, що під час сканування дуже великого сайту генератор мапи сайту може сповільнитися після того, як він перекине близько 14000 URL-адрес. Це може статися, якщо сайт сильно вкладений або має складну структуру зв'язування.

Люди, які відчувають це відставання, зазвичай мають швидке споживання пам'яті аплету і потребують збільшення кількості. За замовчуванням конструктор мапи сайту обмежується 50-100 м, який може швидко споживатися на складному веб-сайті.

Щоб вирішити цю проблему, можна збільшити обсяг пам'яті, який використовує будівельник мап сайту. Просто перейдіть до панелі керування і натисніть на значок Java. Потім, у панелі керування Java, клацніть на вкладці Java, Java Applet Runtime Settings, View, а потім у клітинку Java Runtime Parameters введіть '-Xmx256m'.

Ви можете зробити ще один крок на шляху створення сайту (якщо у вас ще є проблеми) і введіть "-Xmx512m".

Проблема: Ви вводите адресу веб-сайту, а конструктор мапи сайту негайно зупиняється.

Вирішення: це викликано тим, що головна сторінка перенаправлена ​​на іншу сторінку (цільову сторінку). Наприклад, ви можете перенаправити ваш сайт.com на yoursite.com/sales/products/sindex.htm

Якщо це трапиться з вами, просто введіть адресу веб-сайту у свій веб-переглядач і помітьте, куди ви переадресовані; візьміть цю адресу перенаправленого веб-сайту та введіть його в генератор мапи сайту.

У наведеному вище прикладі можна ввести:

yoursite.com/sales/products/sindex.htm

в генератор мапи сайту.

Проблема: Генератор мапи сайту шукає файли JPG, навіть якщо ви позначили пункт "виключити зображення".

Рішення: Додайте розширення також до фільтра виключення, наприклад * .JPG

Проблема: Генератор мапи сайту втрачає декілька або більше файлів.

Рішення: Якщо у вас виникли проблеми зі створенням мапи сайту , це може бути пов'язано з вашим файлом Robots.txt або вашим Metatag. Спробуйте зняти прапорець Follow robots.txt та / або правила мета-імен роботів.

Проблема: я не бачу графічну кнопку інструменту для веб-майстрів, тому я не можу розпочати тест.

Рішення: Якщо це так, то в налаштуваннях вашого веб-переглядача може бути запобігання генерації мапи сайту .

В IE, перейдіть у розділі Інструменти, Параметри Інтернету, Безпека, Спеціальний рівень, Сценарії аплетів Java і виберіть підказку. Активний сценарій також повинен бути включений.

У Firefox перегляньте інструменти, параметри, веб-функції та переконайтеся, що вибрано параметр Увімкнути Java і JavaScript.

Якщо після спроби ви все ще є проблема, будь ласка, дайте мені знати, і я зроблю все можливе, щоб ви почали працювати.

Проблема: Карта сайта Google Недійсне повідомлення про помилку дати

Рішення: якщо ви отримаєте "недійсну дату", коли ви подаєте карту сайту, перевірте, щоб переконатися, що час не в майбутньому. Поширеною помилкою є не врахування переходу на літній час при створенні карти сайту, тому переконайтеся, що використовується часовий пояс для вашого сервера, а не місцевий часовий пояс.

Примітка: Цей генератор Sitemap працює на вашому ПК, а не на сервері.

Проблема: у генераторі карти сайтів відображається лише одна url-адреса (адреса сторінки / веб-сайту), і я знаю, що у мене є сотні сторінок?

Рішення: Відкрийте веб-переглядач і відвідайте головну сторінку веб-сайту. Коли ви бачите головну сторінку в браузері, скопіюйте адресу веб-сайту та вставте цю адресу в поле URL-адреса генератора Sitemap під вкладкою налаштувань. Не вводьте його, не копіюйте і не пропускайте всю адресу так, як вона з'являється, і все буде налаштовано.

Коли мій інструмент створює файл Sitemap, він має дійсний початковий URL. Швидше за все, ви дали йому адресу, що є переадресацією. Наприклад, якщо я дав йому http://AuditMyPC.com, він зупинився, він повинен https://www.auditmypc.com (auditmypc.com перенаправляє на www.auditmypc.com).

Як запускати мій генератор Sitemap / Інструмент для веб-майстрів

Після версії 5.2 Firefox вимкнув підтримку Java Apps у стандартній версії свого браузера. Проте версією, якою користуються більшість державних установ, університетів та інших великих організацій, є Firefox ESR (Extended Release Release). Існує 32-бітна і 64-бітна версія, вам потрібно використовувати 32-бітну версію. Вона прекрасно працює і дозволить вам запустити мій генератор мапи сайту - повірте мені, це невелика ціна, щоб платити, щоб виявити проблеми, які мій генератор мапи сайту знаходить з вашого сайту.

Ось кроки ...

1) Пошук Google для Firefox ESR
1) Пошук Google для Firefox ESR

2) Натисніть кнопку завантаження
2) Натисніть кнопку завантаження

3) Виберіть версію для своєї мови, але не вибирайте 64-бітну версію.
3) Виберіть версію для своєї мови, але не вибирайте 64-бітну версію

4) Перегляньте сторінку генератора карти сайту мого веб-сайту і натисніть кнопку "Прийняти", коли ви отримаєте попередження про безпеку.
4) Перегляньте сторінку генератора карти сайту мого веб-сайту і натисніть кнопку Прийняти, коли ви отримаєте попередження про безпеку

Я міг би заплатити за сертифікат, щоб це повідомлення не з'являлося так, як це було в минулому, але я не стягую з відвідувачів мій генератор сайту / інструмент для веб-майстрів, тому я більше не сплачую плату. Ви або довіряєте мені, або ні, це повністю залежить від вас. Я мав цей сайт вже майже два десятиліття і можу читати далі мій про сторінку .

Подобається мій генератор Sitemap?

Як наш виробник мапи сайту Як наш виробник мапи сайту? Будь ласка, повідомте іншим, показуючи цю піктограму. Просто скопіюйте та вставте фрагмент коду нижче на веб-сторінку:

<a href=”https://www.auditmypc.com/free-sitemap-generator.asp” target=”_blank”> <img alt = ”Генератор Sitemap” src = ”https://www.auditmypc.com/ images / sitemap-generator-80 × 15.gif ”ширина =” 80 = висота = ”15 = border =” 0> /> </a>

Або, можливо, цей значок генератора XML

Мапи сайтів XML - 1 Кб у форматі 80 x 15 у форматі Мапи сайтів XML - 1 Кб у форматі 80 x 15 у форматі .gif.

<img alt = ”Генератор Sitemap XML” src = ”https://www.auditmypc.com /myicons/xml-sitemap-generator.gif ”width =” 80 = height = ”15 = border =” 0> /> </a>

Рішення: Це дійсно головна сторінка вашого веб-сайту?
Lt;=>?
Com/?
Проблема: у генераторі карти сайтів відображається лише одна url-адреса (адреса сторінки / веб-сайту), і я знаю, що у мене є сотні сторінок?
Подобається мій генератор Sitemap?
Як наш виробник мапи сайту?
IRC (Internet Relay Chat)