Як зареєструватися в пошті Gmail

 1. Реєстрація в Gmail.com
 2. Відео: як зареєструватися в пошті Gmail - створити профіль в Google
 3. Вхід в пошту gmail.com
 4. Вхід в інші сервіси Google

Пошта Gmail.com є зразком поштового сервісу. Тому, свій особистий, основний, поштовий ящик, я створив саме на Gmail.com, хоча, у мене на той час, було штук п'ять e-mail адрес від інших поштових служб.

Мені подобається зручність в роботі, надійність і місткість поштової скриньки Gmail.com. Зареєструвавши поштову скриньку на гмайле, ви отримуєте можливість, з тим же логіном і паролем заходити на інші сервіси Google: найпопулярніший відеохостинг YouTube, календар, документи Google і безліч інших корисних сервісів.

Реєстрація в Gmail.com

Для реєстрації в пошті Gmail російською мовою, перейдіть на офіційний сайт https://mail.google.com .

З'явиться вікно входу до облікового запису Google.
З'явиться вікно входу до облікового запису Google
Для того, щоб увійти, потрібно ввести номер мобільного телефону або адресу електронної пошти, вказані при реєстрації. Але, оскільки ви ще не зареєстровані, натисніть посилання Інші варіанти

Із запропонованих варіантів виберіть Створити обліковий запис.

Відкриється сторінка з анкетою, яку ви і повинні заповнити.
Відкриється сторінка з анкетою, яку ви і повинні заповнити
Заповнюємо анкету.

 1. Як вас звати. Тут раджу вказати реальні Ім'я та Прізвище. Тому що, з цим обліковим записом будуть пов'язані і інші сервіси Google, в тому числі і на смартфоні. Я думаю, що це буде у вас основний поштову скриньку, на тривалий час! Якщо ж вам потрібен тимчасовий поштову скриньку, то, можете на мою уроку зареєструвати поштову скриньку на mail.ru за декілька хвилин.
 2. Придумайте ім'я користувача. Це буде назва вашої поштової скриньки і логін для входу в обліковий запис. Доведеться попрацювати, щоб підібрати зрозуміле і запам'ятовується ім'я. Адже такі імена, як olga, nina, ivan давно зайняті. Підставляйте імена, а система буде підказувати - зайнято це ім'я, або вільно. Для створення імені можна використовувати букви латинського алфавіту, цифри і точки.
 3. Придумайте пароль. Пароль повинен мати не менше восьми символів. З метою безпеки, не рекомендується використовувати паролі від інших сайтів.
 4. Підтвердіть пароль. Щоб переконатися, що ви ввели пароль без помилки, введіть пароль ще раз. Якщо система видасть, що паролі не збігаються - перевірте, чи правильно встановлена ​​розкладка клавіатури. Повинні бути латинські букви, а не росіяни.
 5. Дата народження. Вибираєте зі списку.
 6. Підлога. Вибирається зі списку.
 7. Номер мобільного телефону - необхідний для більш надійного захисту облікового запису. Якщо в поштовій скриньці зберігаються важливі документи, то можна дозволити вхід в аккаунт, тільки після отримання SMS з паролем на ваш мобільний телефон. Також, якщо ви забудете пароль, то можна запросити SMS з кодом для зміни пароля.
 8. Запасний адресу електронної пошти - необхідний для більш надійного захисту облікового запису. Наприклад, якщо будуть помічені підозрілі дії в обліковому записі, то адміністрація gmail зможе вислати на цю адресу сповіщення.
 9. Зробити Google моєю головною сторінкою. Якщо поставити галочку, то при відкритті браузера весь час буде з'являтися пошукова система Google. Але, багато користувачів роблять головною сторінкою, свій улюблений сайт. Тоді, галочку тут ставити не потрібно, інакше ваша сторінка буде замінене на сторінку Google.
 10. Країна. Виберіть зі списку країну, в якій проживаєте зараз.

Після заповнення анкети, натискаєте кнопку Далі.
Після заповнення анкети, натискаєте кнопку Далі
Відкриється сторінка "Політика конфіденційності та умови використання". Читаєте (прокручуєте сторінку вниз) і натискаєте кнопку "Приймаю".

Відкриється вікно "Підтвердіть аккаунт". Введіть номер свого мобільного телефону і натисніть кнопку "Продовжити".

З'явиться віконце для введення Коду підтвердження, який прийде вам по SMS. Якщо протягом 15 хвилин код не прийде - спробуйте ще раз. Мені вдалося завершити реєстрацію з третього разу. Ввівши код, натискаємо кнопку Продовжити.

Вас привітають з успішною реєстрацією та запропонують зайти в свій аккаунт пошти Gmail. Натискайте кнопку "Перейти до сервісу Gmail" і приступайте до знайомства зі своїм новим поштовою скринькою.

Ви побачите кнопки, натискаючи на які, ви можете вибрати тему (зовнішній вигляд) вашого поштового аккаунта, змінити (додати) головне фото вашого профілю, зробити імпорт адрес і пошти з іншої поштової аккаунта. До речі, в вашому новому поштовій скриньці вже буде лист від Google з описом можливостей свого облікового запису Google. А, натиснувши кнопку "Як користуватися поштою Gmail", ви дізнаєтеся все особливості роботи з цим поштовим сервісом.

Відео: як зареєструватися в пошті Gmail - створити профіль в Google

У відео дохідливо показано:

 • Як зареєструватися в пошті Gmail і отримати доступ до всіх сервісів Google;
 • як створювати папки,
 • як сортувати листи по папках,
 • як заготовити підпис до листів,
 • як додавати файли до листів,
 • як перейти до інших сервісів Гугла?

Вхід в пошту gmail.com

Якщо ви вже зареєструвалися, то, для входу в пошту Gmail, натискаєте посилання mail.google.com

У вікні (Рис. 1) вводите Електронну пошту, або номер мобільного телефону, прив'язаний до аккаунту і натискаєте кнопку Далі. До речі, можна вводити не весь адреса електронної пошти, а, тільки логін - без @ gmail.com

З'явиться поле введення пароля. Введіть пароль, натисніть кнопку "Далі" і перед вами відкриється ваш поштовий ящик.

Вхід в інші сервіси Google

Зареєструвавшись в пошті, ви можете з цим логіном і паролем заходити в будь-який сервіс Google.
Зареєструвавшись в пошті, ви можете з цим логіном і паролем заходити в будь-який сервіс Google
Перебуваючи в акаунті пошти Gmail в правому верхньому куті, натискаєте квадратик (показаний червоною стрілкою). Відкриється вікно з безліччю кнопок (див. Рис 5). Натиснувши потрібну кнопку, ви потрапите на найпопулярніші сервіси Google: Календар, YouTube, Пошук, Карти.
А, натиснувши посилання Ще, ви побачите, кнопки на інші сервіси Google, наприклад, Документи.

Дивіться також:

IRC (Internet Relay Chat)