Google Автозаповнення: потужний інструмент SEO або епічний раковина часу?

 1. Що таке автозаповнення Google?
 2. Звідки надходять пропозиції Google Автозаповнення?
 3. Що робити, якщо у мене немає пропозицій про автозаповнення?
 4. Якщо ви використовуєте Google Автозаповнення пропозиції для SEO?
 5. Тоді для чого корисний Autosuggest?

Якщо ви володієте комп'ютером, ви, мабуть, граєте з автозаповненням Google час або два (тисячі).

Насправді, хороші шанси, що ви часто використовували пропозиції пошукових термінів Google. Але ви коли-небудь замислювалися, звідки вони? Чи мають вони якесь значення, допомагаючи вам у вашому Стратегії SEO ?

Що таке автозаповнення Google?

Можливо, жоден онлайн-інструмент в історії не має такої кількості імен, як автозаповнення Google. Ви можете почути це називається autosuggest, Google Suggest, Миттєвий пошук Google , передбачення пошуку, миттєві прогнози або миттєві результати .

Який би термін ви не віддаєте перевагу, це стосується динамічних пропозицій, які пропонує компанія Google під час введення пошукового терміну.

Який би термін ви не віддаєте перевагу, це стосується динамічних пропозицій, які пропонує компанія Google під час введення пошукового терміну

Звідки надходять пропозиції Google Автозаповнення?

Як і всі речі Google, саме те, як працює цей алгоритм, залишається загадкою. Але ми знаємо, що автозатвердження розглядає декілька типів вхідних даних, які можуть запропонувати вам.

До них відносяться:

 • Слова, які ви вводите
 • Ваші попередні пошуки
 • Ваше поточне місцезнаходження
 • Ваше збережене місцезнаходження
 • Що інші шукали нещодавно
 • Теми з тенденціями (місцеві та нелокальні)

Що робити, якщо у мене немає пропозицій про автозаповнення?

Якщо Google не підкаже вам під час введення тексту, можливо, тому, що ваш пошуковий термін не використовувався багатьма користувачами, або це занадто нове для того, щоб алгоритми знали ще багато про нього. І якщо ви не зміните свої налаштування, терміни "не безпечні для роботи" (NSFW) не включаються, або інтелектуальний текст може бути вимкнений. Можливо, що ваш пошуковий запит так чи інакше порушив Google політики автозаповнення . Якщо ви не отримуєте автозастосування під час введення тексту, можете спробувати оновити свою Налаштування пошуку Google .

Якщо ви використовуєте Google Автозаповнення пропозиції для SEO?

Ви можете побачити блогерів або любителів SEO фірм запропонувати використовувати цей інструмент для Дослідження ключових слів SEO , але цю пораду слід вважати здоровою дозою скептицизму.

Насправді, більшість сайтів, які пропонують використовувати автозаповнення для дослідження SEO, хочуть продати вам додаток або додатковий інструмент.

Ще однією причиною, через яку ви не повинні приймати занадто багато серцевого приводу запропонованих пошукових термінів, є те, що може бути перевагою, яку Google надає певним брендам. Наприклад, якщо ви введете букву «e» у рядок пошуку, autosuggest, швидше за все, запропонує вам вибір для «eBay» та «ESPN». Введіть «c», і ви, ймовірно, отримаєте «Costco». d », і ви отримаєте« знижні шини »і« доміно ».

Деякі фахівці з маркетингу в Інтернеті вважають, що ці підказки можуть мати менше спільного з тим, наскільки вони популярні як пошукові терміни, а більше пов'язані зі спонсорством.

Тоді для чого корисний Autosuggest?

Функція автоматичного затвердження Google може заощадити час, коли ви пропонує потрібний пошуковий термін, особливо на мобільному пристрої. Цей інструмент також корисний, якщо ви не впевнені, які пошукові терміни використовувати, або якщо ви написали щось неправильно під час введення.

І Інтернет (будучи тим, що він є) пропонує всі види вбивання часу весело з автозавантаженням. Google Feud gamifies autosuggest як ігрове шоу, Family Feud. І, звичайно, це обговорення було б неповним, якби ми не присвятили хоча б одне посилання Помилка автозаповнення Google . Ласкаво просимо.

Будьте Локально SEO має багато корисних інструментів дослідження SEO ключових слів, щоб допомогти вам вибрати найбільш ефективні ключові фрази для вашого бізнесу. Ми допомагаємо компаніям будь-якого розміру в онлайн-маркетингу, включаючи кампанії з оплатою за клік (PPC) AdWords і оптимізації на сторінці для органічних результатів пошуку.

Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про те, що ми робимо. Або просто наберіть " Будьте локально SEO "В Google і дозволити автозапустіть все інше!

Що таке автозаповнення Google?
Звідки надходять пропозиції Google Автозаповнення?
Що робити, якщо у мене немає пропозицій про автозаповнення?
Якщо ви використовуєте Google Автозаповнення пропозиції для SEO?
Тоді для чого корисний Autosuggest?
Але ви коли-небудь замислювалися, звідки вони?
Що таке автозаповнення Google?
Звідки надходять пропозиції Google Автозаповнення?
Якщо ви використовуєте Google Автозаповнення пропозиції для SEO?
Тоді для чого корисний Autosuggest?
IRC (Internet Relay Chat)