Google Earth - безкоштовна повна версія - Завантажте - CHIP

  1. Останні зміни

Безкоштовна версія "Google Earth", за допомогою якої ви досліджуєте весь світ з повітря та з землі. Безкоштовна версія Google Earth, за допомогою якої ви досліджуєте весь світ з повітря та з землі

Google Earth "Google Earth" поєднує супутникові, повітряні та наземні зйомки високої роздільної здатності, щоб отримати чудові 3D-карти майже в будь-якій частині світу. У багатьох великих містах можна майже буквально побродити вулицями та оглянути місцевість.
Високий бал: навігаційні системи
Безкоштовна програма також може бути використана як планувальник маршрутів. Просто введіть початкову та кінцеву точку, і програма обчислить детальний маршрут для подорожі. Завдяки безлічі даних опитувань та накладеної інформації про міста та підприємства Google Google також є чудовою послугою пошуку в галузі.
Крім того, користувачі Інтернету можуть використовувати Google Планета Земля для отримання вичерпної інформації про океани та їх флору та фауну. У так званому режимі «Океан Google» підводний світ представлений у 3D-перегляді, який збагачений фільмами, зображеннями та текстами.
Якщо хочете, ви також можете вивчити місяць, Марс та зоряне небо. 3D-моделі, фотографії та історичні телевізійні записи запрошують вас затриматися. Крім того, в програмне забезпечення можна імпортувати дані GPS. Крім того, розробники обіцяють екскурсоводів по 11000 місць по всьому світу та все більшої кількості міст, які повністю доступні у вигляді 3D-моделі.

Виробник пропонує передові Pro версія від Google Планета Земля як безкоштовна повна версія, яка пропонує кращу роздільну здатність та багато іншого додатковий матеріал пропонує. Щоб отримати версію Plus, вам потрібно скористатися безкоштовним виданням на тему »Довідка | Оновлення «.

Останні зміни

У новій версії 7.1.x можна переміщатися через спеціальні апаратні або підтримувані пристрої, використовуючи "Leap Motion" в "Google Earth" руками жестами.

IRC (Internet Relay Chat)