«А на моєму XBox 360 встановлена ​​прошивка або freebot?»

  1. Новий Xbox 360
  2. єдиний виняток
  3. Ігрові приставки б / у
  4. Як перевірити прошивку Xbox 360
  5. Як перевірити наявність freeboot на X-Box 360

Якщо ви купили Xbox 360, вас може цікавити питання: чи встановлений на ній freeboot або прошивка? Йдеться саме про неофіційні модифікаціях приставки, які дозволяють запускати не тільки ліцензійні диски, а й копії ігор, викачані з інтернету (фірмове програмне забезпечення Microsoft встановлюється на заводі виробнику).

Зараз ми розповімо, як дізнатися про це буквально за 3 хвилини

Наявність неофіційних прошивок або фрібута залежить від того, у кого ви купували приставку. Тобто брали ви нову консоль в магазині або купили б / у приставку з рук.

У наших майстернях проводиться прошивка Xbox 360 і установка Freeboot на Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Новий Xbox 360

Якщо ви купили нову приставку в великому магазині, значить ніяких неофіційних прошивок і фрібутов на ній не встановлено. У магазини надходять приставки із заводськими настройками, а всякі модифікації (прошивку і фрібут) люди роблять самі або звертаються в приватні майстерні .

У магазинах продають приставки із заводськими настройками!

єдиний виняток

В інтернеті є спеціалізовані інтернет-магазини, які продають вже прошиті приставки. Але в цьому випадку на сайті магазина докладно описано, яка саме прошивка встановлена ​​на консоль, і які додатковий функції дає вам ця модифікація.

Отже, якщо на сайті магазина не вказано, що Xbox 360 прошита (або на ній встановлений freeboot), значить, це приставка із заводськими настройками. Якщо ви вже купили таку приставку, то можете звернутися в наш сервісний центр для установки прошивки або freeboot

Ігрові приставки б / у

Про них можна сказати те ж саме, що і про нові:

Якщо власник продає прошиту консоль, він вкаже це в оголошенні про продаж Xbox 360.

Але це не завжди так - продавець може не знати, які саме прошивки були встановлені на приставку. В цьому випадку консоль доведеться перевіряти.

Але навіть якщо продавець б / у приставки пише в оголошенні, що консоль прошита, або на ній встановлений фрібут, у багатьох виникають сумніви - чи дійсно це так?

Як перевірити прошивку Xbox 360

Дізнатися прошивку на Xbox 360 дуже просто: візьміть диск з неліцензійної грою і спробуйте запустити її. Якщо гра запустилася, значить, приставка прошита.

А якщо ні, то, скоріше за все, прошивки на ній теж немає. Але тут можливі варіанти:

  1. Помилки при записі диска. Якщо ви вирішили записати гру самі, подивіться цю статтю і перевірте, чи все ви зробили правильно. Якщо ви впевнені, що диск справний, значить у вас приставка із заводськими настройками. Прошити її ви можете в спеціалізованій майстерні.

  2. Інша версія прошивки. Найсвіжіша прошивка для Xbox 360 - це LT + 3.0 або LTU 2.0 Обидві ці прошивки повністю аналогічні і запускають диски, записані під LT + 3.0. Завжди запитуйте, під яку версію прошивки ви купуєте диск або завантажуєте образ. З рук ви могли купити приставку зі старою версією прошивки, на якій не запустяться диски, призначені для LT + 3.0. На ваш X-box 360 потрібно поставити нову прошивку.

  3. Несправності DVD-приводу. Ігри можуть не запускатися через поломки дисковода. Але в цьому випадку проблеми будуть і з ліцензійними дисками. Нестабільно працюючий привід - нормальне явище для б / у приставки. Зверніться в майстерню для його ремонту .

Отже, якщо на вашій приставці не запускаються самописние диски з іграми, приносите її в нашу майстерню , Де фахівці вирішать цю проблему.

Як перевірити наявність freeboot на X-Box 360

Тут все те ж саме як і з прошивкою: приставки з попередньо встановленою фрібутом продаються тільки в спеціалізованих магазинах. Звичайні супермаркети електроніки торгують тільки «ванільними» приставками із заводськими настройками.

Якщо ви купуєте приставку з рук, то продавець найчастіше скаже, встановлений на консолі freeboot чи ні. Якщо людина не може дати вам точної інформації, чи ви сумніваєтеся в правдивості його слів, то перевірити наявність фрібута дуже просто:

Спробуйте включити ваш XBox кнопкою приводу, яка відкриває лоток для DVD-диска. Якщо консоль включилася, значить на ній встановлений freeboot. При цьому у вас повинна з'явиться така картинка:

На деяких консолях з материнською платою Corona, екран завантаження Xell може не відображатися.

Ще одна ознака фрібута - відносно довгий включення консолі. Консоль із заводською прошивкою включається за кілька секунд. Якщо ж на Xbox 360 встановлено freeboot, то через особливості завантаження цієї оболонки, час включення може займати до 2-х хвилин, а іноді і більше.

І найнадійніший спосіб - спробувати запустити гру з флешки. Якщо гра була записана правильно , Але не запустилася, значить у вас приставка із заводськими настройками. В цьому випадку зверніться в сервісну майстерню для установки freeboot на Xbox 360 .

У наших майстернях проводиться прошивка Xbox 360 і установка Freeboot на Xbox 360 . Ви можете сміливо довіритися багаторічному досвіду наших фахівців. Телефонуйте і записуйтеся!

Але навіть якщо продавець б / у приставки пише в оголошенні, що консоль прошита, або на ній встановлений фрібут, у багатьох виникають сумніви - чи дійсно це так?
IRC (Internet Relay Chat)