Як очистити стіну ВКонтакте

 1. Спосіб 1: ручна очистка
 2. Спосіб 2: використовуємо консоль і скрипт
 3. Спосіб 3: використовуємо адресний рядок і скрипт
 4. Чи допомогла вам ця стаття?

Необхідність видалення записів зі стіни ВКонтакте досить зрозуміла, однак адміністрація даної соціальної мережі не подбала про те, щоб надати спеціалізований функціонал по очищенню стіни

Необхідність видалення записів зі стіни ВКонтакте досить зрозуміла, однак адміністрація даної соціальної мережі не подбала про те, щоб надати спеціалізований функціонал по очищенню стіни. У більшості випадків, користувачам доведеться вдатися до сторонніх можливостям.

Варто відзначити, що в недавньому часі на сайті VK.com була можливість повного видалення всіх записів зі стіни. Однак адміністрацією даний функціонал був оцінений як небезпечний і в результаті повністю відключений. На сьогоднішній день всілякі способи відносяться до ручним або автоматичним, але стороннім методам.

Процес очищення стіни на своїй особистій сторінці досить просте заняття, якщо в точності слідувати всім розпорядженням. В іншому випадку цілком можливі непоправні наслідки.

рекомендується використовувати браузер Хром через наявність зручної консолі.

Крім іншого, в обов'язковому порядку прослідкуйте, що на стіні не залишилося потрібних вам записів, так як після видалення і подальшого оновлення сторінки ви не зможете їх відновити. Таким чином, можна втратити дійсно цінну інформацію - будьте обережні!

Спосіб 1: ручна очистка

Цей метод видалення записів зі стіни напевно відомий усім користувачам даної соціальної мережі. Однак, в більшості випадків, розцінюється як вкрай трудомісткий і просто марний.

 1. Зайдіть на сайт ВКонтакте і перейдіть до пункту «Моя Сторінка» через головне меню в лівій частині екрана.
 2. Зайдіть на сайт ВКонтакте і перейдіть до пункту «Моя Сторінка» через головне меню в лівій частині екрана

 3. Прокрутіть сторінку вниз і, відшукавши запис для видалення, наведіть курсор миші на кнопку «...».
 4. »

 5. Далі в списку виберіть пункт «Видалити запис».
 6. Далі в списку виберіть пункт «Видалити запис»

 7. Внаслідок виконаних дій, запис буде видалена зі сторінки.
 8. Внаслідок виконаних дій, запис буде видалена зі сторінки

Даний спосіб, як видно, є досить простим, поки мова заходить про видалення декількох записів. Якщо вам необхідно очистити відразу всю стіну, особливо, коли її формування відбувалося досить довго і активно, така методика втрачає актуальність.

Негативних сторін цей спосіб має на порядок більше, ніж позитивних. Зате ви можете не турбуватися про безпеку своїх даних, так як в разі злому зловмисники напевно не стануть виконувати настільки брудну роботу.

Спосіб 2: використовуємо консоль і скрипт

В цьому випадку вам доведеться використовувати сторонній JS-скрипт, створений з метою прискорення процесу очищення стіни. При цьому, під час видалення записів, стираються лише деякі пости за певним алгоритмом.

Не варто лякатися великого обсягу коду. Тим не менш, він був написаний, щоб автоматизувати процес видалення записів, а не для демонстрації витонченості.

Саме для цього способу очищення стіни ВКонтакте, вам буде потрібно будь-який зручний інтернет-оглядач, обладнаний консоллю. Найкраще для цих цілей підходить веб-браузер Google Chrome, на прикладі якого, як раз, представлений весь порядок дій.

 1. Перейдіть на головну сторінку VK.com через розділ меню «Моя Сторінка».
 2. com через розділ меню «Моя Сторінка»

 3. Прокрутіть сторінку, пропускаючи деяку частину своїх записів.
 4. Прокрутіть сторінку, пропускаючи деяку частину своїх записів

 5. Незалежно від місця на сторінці, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт «Переглянути код», щоб відкрити редактор коду.
 6. Незалежно від місця на сторінці, натисніть праву кнопку миші і виберіть пункт «Переглянути код», щоб відкрити редактор коду

  При використанні деяких інших браузерів даний напис може бути видозмінена до «Дослідити елемент». Однак у всіх випадках вона знаходитися в самому кінці меню ПКМ.

 7. Далі вам необхідно переключитися на вкладку «Console».
 8. Далі вам необхідно переключитися на вкладку «Console»

 9. Скопіюйте спеціальний код, що автоматизує видалення.
 10. (Function () { 'use strict'; if (! Confirm ( 'Видалити всі записи зі стіни?')) Return; var deletePostLink = document.body.querySelectorAll ( 'a.ui_actions_menu_item [onclick ^ = "wall.deletePost"] '); for (var i = 0; i <deletePostLink.length; i ++) {deletePostLink [i] .click ();} alert (deletePostLink.length +' posts deleted ');} ());

 11. Вставте код в раніше відкриту консоль в інтернет-браузері і натисніть клавішу «Enter».
 12. Вставте код в раніше відкриту консоль в інтернет-браузері і натисніть клавішу «Enter»

 13. Підтвердіть видалення записів зі стіни, натиснувши в діалоговому вікні кнопку «ОК».
 14. Підтвердіть видалення записів зі стіни, натиснувши в діалоговому вікні кнопку «ОК»

 15. Далі перегорніть ще деяку частину записів і повторіть всі вищеописані дії. В процесі видалення рекомендується оновлювати сторінку.
 16. В процесі видалення рекомендується оновлювати сторінку

Методика має багато позитивних сторін, зокрема, працює набагато стабільніше і швидше за всіх своїх аналогів. При цьому, вам потрібно виконати мінімальну кількість дій, які полягають в копіюванні та вставці.

У процесі такого очищення ви можете відновити свої записи, як у випадку з ручним видаленням.

Після повного видалення записів зі стіни таким способом, вам необхідно оновити сторінку або перейти в будь-який інший розділ соціальної мережі і повернутися на головну. Саме тоді всі пости зникнуть остаточно, разом з можливістю їх відновлення.

Спосіб 3: використовуємо адресний рядок і скрипт

Використовувати даний спосіб для очищення стіни ВКонтакте рекомендується лише при гострій необхідності виконати видалення. Пов'язано це з тим, що в процесі роботи спеціалізованого скрипта на новому дизайні VK.com виникають серйозні падіння продуктивності інтернет-оглядача.

На відміну від раніше описаного способу, ця методика дозволяє очистити відразу всю стіни, без користувальницького втручання.

Зверніть увагу, що при використанні способу зовсім неважливо яким саме інтернет-браузером ви користуєтеся. Результат в будь-якому випадку буде однаковий.

 1. Увійдіть на свою особисту сторінку ВКонтакте, через розділ «Моя Сторінка» в головному меню.
 2. Увійдіть на свою особисту сторінку ВКонтакте, через розділ «Моя Сторінка» в головному меню

 3. Скопіюйте спеціальний код для видалення записів.
 4. j @@@ avascript: var h = document.getElementsByClassName ( "ui_actions_menu _ui_menu"); var i = 0; function del_wall () {var fn_str = h [i] .getElementsByTagName ( "a") [0] .onclick.toString (); var fn_arr_1 = fn_str.split ( "{"); var fn_arr_2 = fn_arr_1 [1] .split ( ";"); eval (fn_arr_2 [0]); if (i == h.length) {clearInterval (int_id)} else {i ++}}; var int_id = setInterval (del_wall, 500);

 5. В адресному рядку браузера видаліть весь наявний текст.
 6. В адресному рядку браузера видаліть весь наявний текст

 7. Вставте в адресний рядок скопійований раніше код.
 8. Вставте в адресний рядок скопійований раніше код

 9. Видаліть спочатку символи @@@ і натисніть клавішу «Enter».
 10. Видаліть спочатку символи @@@ і натисніть клавішу «Enter»

Не варто сильно покладатися на цей спосіб, так як соціальна мережа ВКонтакте в даний час активно оновлюється. Через це, багато раніше актуальні способи очищення стіни VK стали просто непотрібними.

Важливо звернути увагу, що порівняно недавно був доступний спосіб, за допомогою програми VKopt , Який є найзручнішим. Однак через масову інтеграції нового дизайну, розробники все ще не адаптували весь функціонал свого розширення. Таким чином, можна тільки сподіватися, що найближчим часом розширення знову стане актуальним.

Яким способом користуватися, ви вільні вирішувати самі. При цьому, рекомендується використовувати саме браузерную консоль (спосіб 2), щоб уникнути непотрібних ускладнень. Бажаємо вам удачі!

Чи допомогла вам ця стаття?

ТАК НІ

Видалити всі записи зі стіни?
Чи допомогла вам ця стаття?
IRC (Internet Relay Chat)