Як передати великий файл по пошті. Як відправити відео по електронній пошті

 1. Як відправити відео по електронній пошті?
 2. Як відправити великий файл?
 3. Відправка шляхом вкладення
 4. Завантаження на файлообмінник
 5. Завантаження на відеохостинг
 6. висновок
 7. 2. Напишіть листа
 8. 3. Прикріпіть відео до листа
 9. 4. Надішліть лист з відео

Електронна пошта - це дуже зручний і універсальний інструмент. Її з однаковим успіхом можна використовувати як для ділового спілкування з колегами по роботі і партнерами по бізнесу, так і в розважальних цілях для спілкування з друзями і близькими людьми. На зорі розвитку комп'ютерної мережі Інтернет користувачі по електронній пошті обмінювалися переважно текстовими повідомленнями. З розширенням каналом і збільшенням швидкостей підключення до інтернету кінцевих користувачів, з'явилася можливість відправки і отримання мультимедійних файлів. В даний час по електронній пошті можна відправити цілий відеофільм.
Як по електронній пошті відправити відео невеликого розміру

Надіслати відео невеликого розміру по електронній пошті досить просто. Для цього відеофайл потрібно прикріпити до листа як прикріплюється звичайне вкладення - документи MS Word, таблиці Excel та інші файли, що зберігаються на жорсткому диску комп'ютера. Розглянемо докладно весь процес на прикладі Яндекс пошти.
Надіслати відео невеликого розміру по електронній пошті досить просто
Як відправити велике відео по електронній пошті
Будь-сервіс електронної пошти має встановлене обмеження на розмір переданих файлів . Його величина в різних сервісах може бути різною. У Яндекса максимально допустимий розмір файлу, що прикріплюється до листа складає 30 Мб. Тут потрібно сказати, що ще не всі поштові сервіси зможуть прийняти файл, розміром більше 10 Мб. Тому, відправляти відео великого розміру потрібно іншим шляхом.

Якщо ви турбуєтеся про конфіденційність інформації, то врахуйте, що адреси файлів на Яндекс.Відео доступні тільки вам і тим людям, яким ви їх повідомляєте. Але як тільки посилання на дані адреси з'явиться десь в інтернеті на відкритих ресурсах, доступ до ваших відео можуть отримати і інші.

Давайте розглянемо таку незвичайну ситуацію. Припустимо, у вас є відеозапис, яку ви хотіли б відправити свого знайомого або родича. Як це зробити? Насправді найпростіший спосіб - це завантажити ролик на той же або в соціальну мережу , Виставити для нього налаштування приватності і відправити посилання своєму знайомому. Як тільки він її отримає, то може відкрити в браузері і насолодитися записом, без скачування ролик на комп'ютер. Однак, багато користувачів все ж не наважуються викладати відео таким чином, особливо якщо йдеться, наприклад, у пікантному ролику. В цьому випадку його краще відправити поштою.

Як відправити відео по електронній пошті?

Я буду використовувати в якості прикладу пошту компанії. Скажу відразу, що за фактом ніякої різниці між поштовими сервісами в даному плані просто немає, в чому ви можете самі переконатися. Отже, поїхали.

Заходимо на Яндекс, в правій частині бачимо квадрат з написом «Пошта». Вводимо свій логін і пароль.


Вводимо свій логін і пароль

Так ми опинилися в своїй поштовій скриньці. У верхній частині екрану є значок «Написати», он-то нам і потрібен - натискаємо на нього.


У верхній частині екрану є значок «Написати», он-то нам і потрібен - натискаємо на нього


У нижній частині екрана знаходиться велика кнопка «Прикріпити файл». Натискаємо на неї і прикріплюємо наш файл.


Процес, що називається, пішов.


Тепер відеоролик завантажений, можете відправляти лист адресату.


На цьому процес закінчений.

Як відправити великий файл?

Розмір прикріплюватися до листа файлу складає всього лише 30 МБ. Якщо ваше відеозапис набагато більші за розміром, тоді ви можете скористатися Яндекс.Діск. По суті, система все зробить за вас - ви точно так завантажуєте файл, як я показав у попередньому випадку, однак файл автоматично будемо завантажений на Яндекс.Діск, а ваш адресат разом з листом отримає посилання на скачування файлу.

В принципі, досить зручно, але тут є пара особливостей. По-перше, на Яндекс.Діск Ви можете завантажити файл, розмір якого не перевищує 2 ГБ. А по-друге, хоч посилання на даний файл бачитимете лише ви і ваш знайомий, якщо вона потрапить в мережу, то ролик зможе завантажити будь-який бажаючий. Не забувайте про це.

І, як я говорив раніше, цей спосіб актуальний і для інших поштових сервісів. Різниця може полягати тільки в допустимих розмірах прикріпленого файлу.

Колись ми писали листи від руки і відсилали їх своїм друзям і рідним поштою, до якої спочатку потрібно було дійти. А приходило воно адресату тільки через кілька днів, а то і тижнів. З появою електронної пошти все змінилося - тепер на те, щоб відправити кому-то лист, йде всього кілька хвилин, а вже через пару секунд воно досягає адресата. Але і це ще не всі можливості, які подарували нам нові технології. Тепер аналогічним чином можна відправляти не тільки текстові повідомлення, але і фотографії, і навіть відеозапису. Це дозволяє нам бути ще ближче до тих, хто дуже далеко, і ділитися своїми враженнями з друзями ще яскравіше! Якщо ви ще не скористалися цією можливістю, то читайте, як відправити відео по електронній пошті, і швидше за її реалізуйте.

Практично всі сервіси, на яких можна зареєструвати Поштова скринька , Мають вбудовані функції для відправки картинок, аудіо- та відеофайлів. Але всі вони мають обмеження, пов'язані з їх розміром. Саме тому, перед тим як відправити відео по електронній пошті, потрібно переконатися, що файл відповідає встановленим критеріям. Давайте розглянемо декілька варіантів по їх відправку в залежності від розміру.

Відправка шляхом вкладення

Більшість поштових сервісів дозволяють передавати записи, розмір яких не перевищує 20-30 МБ. Якщо ваше відео зовсім коротеньке і важить не більше встановленої максимальної норми, то зробити це дуже легко.

Заходьте в свою поштову скриньку і створюєте новий лист. Водите тему і на яку плануєте відправляти його. Далі, якщо необхідно, пишете текстове повідомлення. Тепер залишилося прикріпити ролик. Внизу під формою для введення тексту ви побачите іконку "Прикріпити файл". Відкриється вікно для вибору потрібного файлу. Виділяєте відео для відправки і натискаєте "Відкрити". Воно буде завантажено і прикріплено до вашого листа. Поруч ви побачите назву, а також розмір прикріпленого файлу. Можна відправляти.

Можна відправляти

Однак якщо для звичайного текстового повідомлення розміру 20 МБ більш ніж достатньо, то для відеофайлу, як правило, немає. Якщо ваш ролик важить більше, то можна вибрати один із таких способів того, як відправити відео по електронній пошті.

Завантаження на файлообмінник

Існує ряд файлообмінних сервісів, що дозволяють завантажувати на них фотографії і відео великого розміру - від 2 до 10 Гб. Багато з них є безкоштовними і навіть не вимагають попередньої реєстрації. Вам потрібно лише завантажити файл, натиснувши кнопку "Додати файл". Після цього ви отримаєте посилання на нього. Але як послати відео поштою, завантажене на подібний ресурс? Просто в листі вказуєте посилання на нього, а отримав зможе перейти по ній і подивитися ваш ролик.

Цей варіант хороший тим, що відео навіть не доведеться завантажувати. Воно просто відкриється в браузері, і все. При цьому якість нітрохи не постраждає.

Завантаження на відеохостинг

Є й інший спосіб того, як облямувати відео по електронній пошті, якщо воно має велику вагу. Тут нам допоможе будь відеохостинг. З найбільш популярних можна назвати два - YouTube (відомий у всьому світі) і "Яндекс.Відео" (досить популярний в Росії). Що від вас вимагається?


Для початку реєструєтеся на обраному сайті - це не займе багато часу. Потім завантажуєте свій ролик, натиснувши кнопку "Додати відео". До речі, його можна тут же і записати, якщо побажаєте, - для цього виберіть "Записати з веб-камери". Максимальний обсяг завантаження кліпу на "Яндекс.Відео" не повинен перевищувати чимало, близько 1,5 годин якісного відео ), На "Ютубі" - 2 Гб. Формати файлів підтримуються практично будь-які, а значить, ви абсолютно вільні у їх виборі.

Крім того, ви можете вибрати рівень секретності для завантаженого ролика. Наприклад, зробити його видимим для всіх, тільки для друзів або виключно для себе. Крім того, якщо доступ до відео відкритий, можна відключити коментарі до нього. Далі дії прості: потрібно скопіювати пряме посилання на свій кліп і відправити відео по електронній пошті шляхом вставки цього посилання в лист.

Відправлення в Hotmail

А чи можна якось інакше провернути затію з роликом без його завантаження на сторонні ресурси? Як переслати відео поштою без використання файлообмінників і хостингів? Зробити це можна, створивши поштову скриньку в правильному місці. Поштовий сервіс Hotmail дозволяє прикріплювати до листів файли, в тому числі і відео, розміром аж до 10 Гб! Тут ви зможете з легкістю відправляти вагомі відеоролики без додаткових і утомливих маніпуляцій. Також, якщо файл вже дуже великий, можна розділити його на рівні частини, скориставшись (наприклад, в разі DVD-файлів).

висновок

Сподіваємося, запропоновані в статті поради щодо того, як відправити відео по електронній пошті, виявляться вам корисними. Кожен з розглянутих варіантів має свої переваги і враховує різні особливості завантажуються відеофайлів. Зробіть своє спілкування з дорогими людьми ще тепліше - записуйте ролики і діліться ними легко.

Коли знадобилося надіслати другу або колезі відео файл по електронній пошті, але як це зробити ви не знаєте - не впадайте у відчай. Відповідь ви знайдете в цій статті за етапами і з докладними коментарями. Всі поштові скриньки дуже схожі по функціоналу і своїми опціями, все приклади в даній статті ми будемо брати з пошти Gmail . Якщо ви власник електронної пошти Яндекс, Рамблер або Mail.ru, то всі кроки будуть приблизно такими ж.

Зайдіть в свою електронну поштову скриньку і знайдіть поле «Написати» або «Написати листа». Натисніть його для того, щоб почати прикріплювати відео до повідомлення. Перед вами з'явиться віконце набору текстового повідомлення. У самому низу ви виявите набір спеціальних іконок. Серед них знайдете маленьку скріпку і клікніть по ній один раз лівою кнопкою миші.


Тепер, використовуючи навігацію по папках в лівій частині вікна, знайдіть потрібну вам директорію, а потім клацніть по потрібного відео один раз. Натисніть «Відправити». Після цього ваше відео буде успішно завантажено і, при натисканні «Відправити», передано одержувачу. Зверніть увагу, вага файлу не повинен перевищувати 250 Мб. В наш час, відео файли з таким маленьким об'ємом зустрічаються вкрай рідко, тому, в наступних кроках буде показано, як завантажити об'ємне відео, що перевищує даний поріг.


Чи не закривайте вікно відправки повідомлення в поштовій скриньці. У другій вкладці браузера відкрийте Гугл Диск і натисніть «Перейти до Google Диску».


На екрані з'являться всі файли, які раніше ви вже завантажували на свій Гугл Диск. Тепер вам потрібно завантажити сюди своє відео. З лівого боку знайдіть кнопку «Створити», натисніть на неї.


У випадаючому списку клацніть по полю «Завантажити файли».


Знову виберете своє відео в директорії папок. Натисніть «Відкрити».


Завантаження буде відображатися в правому нижньому кутку в маленькому віконці білого кольору . Дочекайтеся її закінчення.


Як тільки знизу з'явиться таке повідомлення - клікніть по назві файлу в ньому.


Перед вами відкриється завантажене відео. Вам потрібно відкрити доступ до нього іншим користувачам. Для цього в правому верхньому куті знайдете три вертикальні точки - це меню відео файлу, клікніть по ним. Виберіть перший рядок «Відкрити доступ».


У новому маленькому вікні вам потрібна сама верхня права рядок - сірим шрифтом вона говорить «Відкрити доступ за посиланням». Клацніть по ній.


Тут же з'явиться готова посилання вашого відео, скопіюйте її в буфер обміну одночасним натисканням Ctrl + C і натисніть "Готово".


Поверніться до вікна поштової скриньки та виберіть іконку трикутника в самому низу. Під нею буде підписано «Вставити посилання на файли в Google Диску.


В саму верхню строчку вставте своє посилання на відео одночасним натисканням Ctrl + V. Або виберіть відео зі списку нижче. Також ви можете просто вставити посилання в вікно написати текстове повідомлення пошти, але спосіб, показаний в цьому пункті, зробить подачу значно гарніше і зручніше.


Для наочності інструкції, подивіться відео про те, як вставити відео в електронній пошті, на прикладі Яндекса:

2. Напишіть листа

Після того як ви увійшли в свою поштову скриньку, натисніть кнопку Написати в верхньому лівому кутку екрана. У вікні в потрібних полях введіть адресата, цю тему і текст вашого листа.

3. Прикріпіть відео до листа

Натисніть на значок скріпки, що знаходиться в нижній частині вікна, виберіть на комп'ютері або зовнішньому носії файл, який ви хочете послати, і зачекайте кілька секунд, поки ваше відео завантажиться. Щойно завантаження файлу закінчиться, ви можете відправити лист.


Щойно завантаження файлу закінчиться, ви можете відправити лист

Зверніть увагу, що таким способом ви можете завантажувати тільки невеликі відеофайли розміром до 25 МБ - такі обмеження Gmail. Якщо ви використовуєте інший поштовий сервіс, ознайомтеся з його правилами - можливо, він також обмежує відправку файлів великого обсягу. Як же відправити велику відео по електронній пошті? Нижче ви знайдете два простих способи зробити це.

 • Зменшіть розмір вашого відео. Спробуйте стиснути відео для надсилання поштою за допомогою програми Movavi Конвертор Відео та нашої по зменшенню розміру відеофайлів. Слід пам'ятати, що ця процедура призведе до зниження якості вашого відео. Якщо розмір файлу після стиснення більше не перевищує 25 МБ, ви можете відіслати його, прикріпивши до електронного листа , Як описано в Кроці 3.
 • Завантажте відео в Мережу. Якщо перший спосіб вам не підходить і у вас не виходить передати поштою відео великого розміру, ви можете спробувати завантажити його в Інтернет, наприклад на YouTube, а потім скинути посилання з відео всім, кому ви хочете його показати. Якщо у вас немає облікового запису YouTube, ви можете легко цей виправити - вам допоможе про те, як створити свій канал на YouTube.

З відеоконвертер Movavi ви можете підготувати відео до завантаження в Мережу, просто вибравши готовий профіль з настройками для популярних сайтів. Додавши відео на веб-ресурс, скопіюйте одне з посилань і вставте її в ваш лист.

4. Надішліть лист з відео

Який би спосіб ви не вибрали, останній крок залишається незмінним натисніть кнопку Відправити і почекайте, поки адресат отримає ваш лист.

Як відправити відео по електронній пошті?
Як відправити великий файл?
Як це зробити?
Як відправити відео по електронній пошті?
Як відправити великий файл?
Але як послати відео поштою, завантажене на подібний ресурс?
Що від вас вимагається?
Як переслати відео поштою без використання файлообмінників і хостингів?
Як же відправити велику відео по електронній пошті?
IRC (Internet Relay Chat)