Як підключиться до кардшарінгу

Цифрове телебачення користується сьогодні неймовірною популярністю Цифрове телебачення користується сьогодні неймовірною популярністю. Ті, у кого воно вже є в розпорядженні, думають про те, щоб розширити кількість доступних каналів. Ті, кому ще не пощастило отримати в розпорядження таке телебачення, мріють про якнайшвидше його підключенні. Здається, що мати в розпорядженні велику кількість каналів просто неможливо, так як доведеться витратити великі гроші. Насправді великих грошей для цього не потрібно. Досить мати можливість оплатити хоча б 1 карту доступу. З її допомогою ви зможете на цілком законних підставах переглядати улюблені канали в якості HD.
Найголовнішим за важливістю моментом в даному випадку є правильний підбір сервера, який надає описану послугу. Інструкція про те, як налаштувати кардшаринг на тих чи інших ресіверах, є на просторах інтернету в великій кількості. Тому ви можете просто вбити пошуковий рядок назва пристрою, після чого слідувати рекомендаціям в статті. Такий поділ є тому, що настройка кардшарінга на SkyStar може абсолютно відрізнятися від шаринга на Dreambox, Tuxbox і аналогічних пристроях. Не можна забувати і про те, що існують також ресивери, чия робота здійснюється через com-порти, тобто комп'ютери.
Вам знадобиться спеціальне програмне забезпечення. Зазвичай воно є на більшості пристроїв, проте якщо воно у вас відсутній, вам доведеться відвідати офіційний сайт компанії-виробника вашого ресивера. Обов'язково вам також знадобиться підключення до мережі інтернет.
Щоб налаштувати шаринг, встановлюється спеціальне програмне забезпечення. Це може бути спеціальний емулятор. Його нерідко викладають в інтернеті у вигляді архіву, який вам треба буде розпакувати і запустити. Після цього треба буде перезавантажити пристрій. Всі ті ж самі дії необхідно зробити, якщо у вас в наявності є ресивер, що підключається через порт com.

IRC (Internet Relay Chat)