Як поліпшити роботу ноутбука

До роботи Вашого портативного комп'ютера з'явилися претензії До роботи Вашого портативного комп'ютера з'явилися претензії? Далеко не завжди ситуація зайшла так далеко, що потрібно ремонт ноутбуків Київ . Можливо, вся справа в неоптимальних налаштуваннях, які варто переглянути. Це дасть можливість зробити роботу дійсно ефективною і отримати потрібні результати. Звичайно, при цьому доведеться відмовитися від серйозного сприйняття параметрів за замовчуванням. Їх потрібно буде підбирати під конфігурацію своєї системи.

Існує хибна думка: оптимізація роботи ноутбука - це справа виключно для професіоналів, у любителя або нічого не вийде, або це займе дуже багато часу. Але це не завжди так, і вже у всякому разі після Ваших експериментів точно не буде потрібно ремонт ноутбуків Київ. Звичайно, в тому випадку, якщо Ви не візьмете викрутку і не полізе всередину - ось це дійсно може бути небезпечно для Вашого комп'ютера. Процес оптимізації займе не так вже й багато часу, він одноразовий, і різницю у швидкодії Ви відчуєте досить швидко. Не бійтеся сміливих експериментів, адже в разі, якщо щось піде не так, можна буде завжди поставити початкові налаштування.

З яких причин продуктивність системи може помітно знижуватися? Можливо, через одночасної роботи декількох резидентних програм, які надають значне навантаження на далеко не нескінченний ресурс системи. Прийміть рішення: Ви розглядаєте для себе можливість переставити Microsoft Windows? Якщо відповідь позитивна, то спочатку переконайтеся, що у Вас є ліцензійна версія, а також що Ви вмієте це робити. Якщо для Вас сам процес в новинку або ж виникнуть якісь проблеми в процесі установки, то Ви завжди можете звернутися в «А-Сервіс». Якщо ж перевстановлення для Вас не в новинку, то у всякому разі запишіть марку відеокарти, звукової карти, Wi-Fi-адаптера - це все потрібно для того, щоб потім отримати потрібні драйвера.

У Вас в системі є і SSD, і жорсткий диск? Переконайтеся, що операційна система стоїть саме на твердотільному SSD-накопичувачі. Якщо ж це не так, то поставте її на SSD, і швидкість відгуку додатків зросте в рази. Тепер залишилося поставити Windows. Це дасть можливість одним махом прибрати всі зайві програми, які були встановлені на Вашій колишній системі. Повірте, серед них може виявитися дуже багато зайвих. Ви переустановили Windows? Тепер займіться драйверами для всіх потрібних пристроїв. Для цього візьміть диск, який швидше за все був прикладений до Вашого ноутбука. Але якщо Ви купували його досить давно, то версії можуть давно застаріти. Так що не забудьте завантажити їх заздалегідь і записати на флеш-карту.

Але, можливо, з якої-небудь причини Ви не хотіли б займатися перевстановлення системи? Тоді зайві програми можна видалити вручну. Спочатку знайдіть додаток, яке проведе діагностику системи і очистить її від зайвих встановлених програм. Потім проаналізуйте, що у Вас стояло в автозапуску. Дуже ймовірно, що там буде досить багато зайвого, і навіть не факт, що Ви пам'ятаєте, як ставили їх. Щоб зробити це, наберіть в рядку пошуку після натискання на «Пуск» - msconfig, потім тисніть Enter. На сторінці послуг виберіть на «Не відображати компоненти Microsoft» - щоб випадково не прибрати щось дійсно важливе. А тепер заберіть з «Автозавантаження» все, крім антивірусної програми (якщо щось знадобиться, Ви включите це). Ви здивуєтеся, наскільки швидше буде працювати Ваш ноутбук, коли ви позбудетеся від всіляких оповещалок і напоминалок від соціальних мереж.

Ви часто берете ноутбук з собою, і для Вас важливо, як довго він пропрацює? Змініть настройки так, щоб максимально збільшити цей термін. В панелі управління знайдіть розділ «Електроживлення». Напевно там стоїть режим «збалансований», але це не кращий варіант для збільшення Тривалість роботи. Вибирайте «Змінити настройки плану», а потім «Змінити додаткові настройки живлення». В меню буде пункт «Кнопки харчування і кришка», знайдіть розділ «Дія після закриття кришки» і поставте там «сон». А в меню «Дія кнопки живлення» виберіть пункт «Завершення роботи». Зайві годину-півтора це Вам напевно додасть.

Чи потрібно Вам додати оперативну пам'ять? Це може підказати сам ноутбук. Виберіть в панелі управління розділ «Засоби і лічильники продуктивності». Якщо навпаки пам'яті коштує цифра вище 5.9 балів, то можна не турбуватися, а якщо нижче 5.5, то її не завадило б додати. В «А-Сервіс» проводять не тільки ремонт ноутбуків Київ, але і модернізацію. Ще одна планка пам'яті вирішить проблему.

Раніше ноутбук працював добре, а зараз куди гірше? Виконайте дефрагментацію, можливо, проблема в цьому. Справа в тому, що файли пишуться на диск «шматками», які змішуються, і в підсумку доступ стає все повільніше. Дефрагментація розставить все в правильному порядку. Для цього виберіть диск, правою кнопкою натисніть на «Властивості» - «Сервіс» - «Виконати дефрагментацію». Після того, як процес буде закінчений, швидше за все ноутбук буде працювати швидше. Наскільки часто Ви застосовуєте внутрішній пошук? Ніколи або дуже рідко? Тоді вибирайте «властивості» - «загальні», а потім знімайте галочку з «дозволити індексувати вміст файлів на цьому диску на додаток до властивостей файлу».

Ще одна причина погіршення продуктивності - це діяльність програм-шпигунів. Можливо, Ви навіть не догадуйтеся, що вони є, але ресурсом Вашої системи вони користуються по повній програмі. Причому часто вони виявляються на комп'ютері в обхід антивіруса, оскільки не визначаються як небезпека. Часто вони викачуються «в навантаження» до інших програм. Якщо у Вашій автозавантаженні з'явилися програми з загадковими назвами, які не виходить вивантажити, то це швидше за все і є. Крім того, вони можуть породжувати рекламні вікна або змінювати головну сторінку в браузері. Поставте антішпіонское ПЗ, і проблема буде вирішена.

Застосовуйте прості прийоми, і прогрес буде помітний. А якщо щось не вийшло, звертайтеся до нас в «А-Сервіс».

До роботи Вашого портативного комп'ютера з'явилися претензії?
З яких причин продуктивність системи може помітно знижуватися?
Прийміть рішення: Ви розглядаєте для себе можливість переставити Microsoft Windows?
У Вас в системі є і SSD, і жорсткий диск?
Ви переустановили Windows?
Але, можливо, з якої-небудь причини Ви не хотіли б займатися перевстановлення системи?
Ви часто берете ноутбук з собою, і для Вас важливо, як довго він пропрацює?
Чи потрібно Вам додати оперативну пам'ять?
Раніше ноутбук працював добре, а зараз куди гірше?
Наскільки часто Ви застосовуєте внутрішній пошук?
IRC (Internet Relay Chat)