Як поставити різні номери сторінок в колонтитулі. Виправлення нумерації сторінок в документі MS Word.

 1. Відео про те, як додавати колонтитули і нумерацію сторінок в Word
 2. Як же зробити довільну нумерацію сторінок в документі?
 3. Чому порушується порядок нумерації в документі?
 4. Як виправити неправильну нумерацію сторінок в документі?
 5. Детальніше виправлення нумерації на відео.

І як . Розберемо тепер нумерацію сторінок в Word 2007. Якщо за форматування відповідає вкладка Головна, то за нумерацію наступна вкладка - Вставка.

У цій вкладці можна вставити в документ Word малюнки, фігури, посилання, колонтитули і інші елементи, в тому числі номери сторінок.

Номери можна вставити як в новий, так і в існуючий документ. Відкриваєте його, і заходите у вкладку Вставка. Нас цікавить група команд Колонтитули. Там є пункт Номер сторінки. Натискаєте на нього, і вибираєте, де у Вас буде номер сторінки. Наводите мишкою на будь-який з цих пунктів, і з'являються поп вікна з варіантами розміщення номера сторінки. Вибираєте потрібний, і клікаєте по ньому.

Нумерація зроблена - всі сторінки будуть пронумеровані.

Щоб повернутися до редагування тексту, можна зробити подвійний клік по тексту, або клікнути в з'явилася закладці Конструктор по пункту Закрити вікно колонтитулів Щоб повернутися до редагування тексту, можна зробити подвійний клік по тексту, або клікнути в з'явилася закладці Конструктор по пункту Закрити вікно колонтитулів.

Ця нова закладка з'являється, якщо Ви входите в режим редагування колонтитулів.

Колонтитули - це повторювані верхня і нижня частина кожної сторінки. У них міститься інформація про автора, реквізити фірми, дата створення документа, номера сторінок і інша подібна інформація.

В режим редагування колонтитулів найпростіше увійти, зробивши подвійний клік по верхньому або нижньому полю будь-якої сторінки.

Якщо Ви хочете, щоб нумерація сторінок в  документі Word  починалася з цифри 1, а з якоюсь іншою, Вам потрібно зайти в пункт Вставка - Номер сторінки - Формат номерів сторінок, і в діалоговому вікні з пункті Нумерація сторінок - почати з: прописати іншу цифру Якщо Ви хочете, щоб нумерація сторінок в документі Word починалася з цифри 1, а з якоюсь іншою, Вам потрібно зайти в пункт Вставка - Номер сторінки - Формат номерів сторінок, і в діалоговому вікні з пункті Нумерація сторінок - почати з: прописати іншу цифру. Це іноді потрібно, якщо документ є продовженням будь-якого іншого документа.

Крім того, Ви можете прибрати номер з першого аркуша документа. Для цього Вам потрібно зайти в режим редагування колонтитулів, тобто зробити подвійний клік по верхньому або нижньому краю сторінки, і в закладці Конструктор вибрати пункт Параметри, і в ньому поставити галочку напроти пункту.

Щоб прибрати нумерацію, досить прибрати один з номерів.

Тепер поговоримо докладніше про колонтитулах. Щоб їх вставити, потрібно зайти у вкладку Вставка, і вибрати пункти Верхній колонтитул або нижній колонтитул . Прокручуючи списки варіантів колонтитулів, Ви можете вибрати ті колонтитули, які будуть Вам цікаві.

Зверніть увагу - якщо в закладці Конструктор в пункті Параметри стоїть галочка навпроти команди особливий колонтитул для першої сторінки, значить, потрібно прописати колонтитули для першої сторінки та для наступних сторінок окремо.

У колонтитул можна вставити зображення, дату, кліп (малюнок-картинку певної тематики), і вони будуть після цього відображатися на всіх сторінках документа У колонтитул можна вставити зображення, дату, кліп (малюнок-картинку певної тематики), і вони будуть після цього відображатися на всіх сторінках документа. Для цього у вкладці Конструктор є група команд Вставити.

Малюнки вибираються на комп'ютері, а кліп Ви можете вибрати в колекції. Коли Ви їх ставите, можете вибрати Обтікання текстом - Під текстом. У цьому випадку малюнок колонтитула Ви зможете компактно розташувати де завгодно.

Наприклад, Ви хочете вибрати для колонтитула відповідний кліп. У закладці Конструктор натискаєте на пункт Кліп. Справа з'являється стовпчик Кліп, в якому Ви в пошуку прописуєте Ваше питання, наприклад, спорт. Натискаєте Почати, і вибираєте картинку на цю тему. Клікаєте по ній, і картинка з'являється в колонтитулі.

У стрічці команд з'являється ще одна вкладка Формат, тому що Ви перебуваєте в режимі редагування малюнка. У цій вкладці Ви знаходите пункт Обтікання текстом, і вибираєте параметр За текстом. Також можете підібрати ще й потрібний Вам варіант в пункті Положення. Розмір малюнка Ви можете змінювати, рухаючи маркери малюнка.

Відео про те, як додавати колонтитули і нумерацію сторінок в Word

Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:

У процесі роботи з текстовим процесором MS Word ми чим далі заглиблюємося у вивчення його можливостей, тим більше стикаємося з різного роду помилками, які, на перший погляд, сталися не з нашої (мається на увазі людський фактор) вини.

Чи не було у вас ситуації, коли хочеш роздрукувати одну сторінку з документа MS Word, а "розумна" програма друкує абсолютно нову сторінку? Причому, це може бути, як сторінка з б про льшим номером, так і з меншим. Розбіжність номерів сторінок в документі MS Word виникає завдяки можливості починати нумерацію не з першої сторінки.

Шановні відвідувачі сайту, нижче показаний спосіб самостійного рішення проблеми, якщо у вас не виходить чи ні бажання цим займатися, ви можете замовити виправлення нумерації сторінок у нас. подробиці

Таке буває зручно, коли документ може готуватися по частинах, наприклад, автор цих рядків при підготовці дисертації, вступну частину оформляв окремим документом.

Причини нумерації сторінок не з першого номера можуть бути абсолютно різними, але цікаво те, що якщо спробувати вибірково роздрукувати документ, вказавши необхідні номери сторінок, то на друк відправляться ті номери сторінок, які їм присвоєно, а не згідно з порядком їх розташування в документі. Наприклад, якщо нумерація в документі починається з п'ятого номера, а на друк відправити шосту сторінку, то роздрукується друга по порядку сторінка.

Як же зробити довільну нумерацію сторінок в документі?

У вкладці "Конструктор", яка з'являється при редагуванні колонтитулів, в групі "Колонтитули" є команда "Формат номерів сторінок".

Примітно, якщо після цього видалити номери сторінок, то візуально вони втечуть, але реально залишаться. В цьому і криється каверза, сторінка, яка йде п'ятою за порядком і не має номера може бути далеко не п'ятій. Дізнатися порядковий номер сторінки в цьому випадку можна поглянувши на панель стану внизу документа, а номер, який буде враховуватися при роздруківці документа буде вказуватися біля на вертикальної смузі прокрутки.


Дізнатися порядковий номер сторінки в цьому випадку можна поглянувши на панель стану внизу документа, а номер, який буде враховуватися при роздруківці документа буде вказуватися біля на  вертикальної смузі  прокрутки

Чому порушується порядок нумерації в документі?

Справа в тому, що зміна стартового номера за допомогою команди "Формат номерів сторінок" створюється для поточного розділу, а кількість розділів в документі обмежена фантазією автора цього документа. Тому максимально можна змінити формат номерів сторінок, вказавши початковий номер, дорівнює кількості сторінок в документі. Іншими словами, документ з 10 сторінок може мати як 10 перших сторінок, так і десять 505-х сторінок або дев'ять чотирьохсот і одну двадцяту і так далі.

Тут виникає питання, якщо документ може мати кілька сторінок з однаковим номером, то яку ж сторінку роздрукує принтер якщо відправити на друк лише сторінку з неунікальним номером. Тут на сенсацію не буде роздрукуються всі сторінки номер яких відповідає вказаним при друку. Тобто, якщо відправляється на третій сторінці, яких чотири, то буде роздруковано чотири третіх сторінки.

Як виправити неправильну нумерацію сторінок в документі?

Досить просто скористатися командою "Видалити номери сторінок" для кожного розділу документа, а для того, щоб прискорити процес виправлення можна швидко перестрибувати по колонтитулів розділів.


Детальніше виправлення нумерації на відео.

  Ольга

  Підкажіть як проставити нумерацію, до 36 сторінки нумерується рівно, а з 37 ні чого не проставляється. Ставлю вручну, на всіх наступних сторінках номер 37.

  Мар'яна

  Велике спасибі, Ви мені дуже допомогли!

  Валерія

  Дуже дякую!

  Дурна жінка

  спасибі вам велике, весь день шукала як виправити номер сторінки. у мене чомусь після 48 йшов номер 3. хотіла оновити ворд так як не знала рішення своєї проблеми, думала допоможе, але скачала лише троян. (Після натрапила на цей сайт) я переможець по життю.

  Ірина

  Допомогло! Дякуємо!

  Віталій

  написав в вк

  • Msofficeprowork

   Там ситуація ще простіше ніж я думав, просто треба було натиснути на номері, який збився і вибрати продовжити нумерацію, в вк виправлений файл. Хай щастить.

Чому порушується порядок нумерації в документі?
Як виправити неправильну нумерацію сторінок в документі?
Чи не було у вас ситуації, коли хочеш роздрукувати одну сторінку з документа MS Word, а "розумна" програма друкує абсолютно нову сторінку?
Як же зробити довільну нумерацію сторінок в документі?
Чому порушується порядок нумерації в документі?
Як виправити неправильну нумерацію сторінок в документі?
IRC (Internet Relay Chat)